helje

10 faktów o Tobie

85 postów w tym temacie

Temat nie jest ograniczony. Po prostu 10 faktów o sobie, które przyjdą Wam do głowy jako pierwsze.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1. Przyjazna dusza.

2. Naturalne blond włosy.

3. Lubię ludzi, którzy mnie lubią.

4. Ciągle bym spała.

5. Codziennie wchodzę na M-forum.

6. Jestem leniem do kwadratu.

7. Lubię czytać książki.

8. Masakrycznie nie chce mi się jutro na Uczelnię...

9. Jestem szalona.

10. Uzależniona od kosmetyków...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1. Mam psa, który jest głupi, ale kocham go najmocniej na świecie;

2. Mimo całej swej towarzyskości uwielbiam zacisze domowe;

3. Nie wyobrażam sobie życia bez muzyki;

4. Ciągle odkrywam nowe pasje;

5. Nie potrafię funkcjonować bez posiadania czegoś, co uwielbiam robić;

6. Chcę wrócić do gry na fortepianie;

7. Dopiero po kilku miesiącach w brązie odkryłam, że najlepsze, co mam to mój naturalny blond;

8. Jak lody to najlepiej gałkowane i z Castellari;

9. Uwielbiam owoce;

10. Moim ideałem piękna jest Anja Rubik.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1. Sport to moja pasja

2. Uwielbiam latać

3. Jestem złośliwa

4. Nie znoszę nudy i nudnych ludzi

5. Nie przeklinam

6. Mam długie włosy

7. Nie lubię swojej pracy

8. Jestem uparta jak osioł

9. Lubię kolor zielony

10. Mam obsesje na punkcie ładnego ciała

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1. lubię mleko

2. lubię placki

3. lubię czytać

4. lubię wydawać hajsy

5. lubię ludzi

6. nie lubię zgromadzeń

7. nie lubię zupy pieczarkowej

8. nie lubię wstawać rano

9. nie lubię musieć

10. nie lubię Barcelony.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1. Lubię wszystko co ładne, estetyczne, ciekawie wyglądające. W otoczeniu brudu i brzydkich rzeczy czuję się po prostu źle.

2. Zapuszczam włosy, marzą mi się takie do talii.

3. Uwielbiam długie spacery.

4. Nie wyobrażam sobie dnia bez kawy, ulubionej muzyki i książek.

5. Jestem strasznie wybredna.

6. Moje gusta muzyczne zmieniają się szybciej niż kwietniowa pogoda, jednak pewnych zespołów nigdy nie przestanę słuchać.

7. Uwielbiam słońce, ciepło i ładną pogodę, zimą jestem nie do życia.

8. Lubię spędzać czas sama, mam bardzo wąskie grono znajomych, niezbyt chętnie zawieram nowe przyjaźnie i raczej nie przywiązuję się do ludzi.

9. Uwielbiam naturę - góry, plaże, łąki, pola, lasy, jednak nie wyobrażam sobie życia na wsi, chciałabym zamieszkać w wiecznie żywym i pełnym ludzi mieście.

10. Lubię fantastykę.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1. Uwielbiam latać samolotami. Lubię serwowane w nich jedzenie, zapach unoszący się w kabinie. Ogólnie tą swoistą nieskazitelność. Tym samym uwielbiam lotniska.

2. Gdy byłam mała wierzyłam, że czas istnieje tylko po to, by ludzie mogli go zmieniać. Obecnie niezwykle się boję, że będę miała go za mało na to, by poznać otaczających mnie ludzi, by poznać siebie.

3. W dzieciństwie nie znosiłam cynamonu. Zarówno zapachu i jak i smaku. Teraz wręcz uwielbiam.

4. Robię specjalizację z pracy z ofiarami handlu ludźmi i przymuszonej prostytucji. Jednocześnie z Interwencji Kryzysowej, pracy z osobami uzależnionymi i ofiarami przemocy oraz ich rodzinami.

5. Mam całkiem sporą kolekcję płyt winylowych z rockiem z lat 80.

6. Żyję na walizkach. Poznawanie nowych miejsc, ludzi oraz zdobywanie nowych doświadczeń ma w sobie coś uzależniającego. Nie widzę nic uciążliwego w wielogodzinnych podróżach.

7. Gdy zachorowałam na zaburzenia odżywiania dostałam od swoich rodziców owczarka niemieckiego. Oczko w mojej głowie.

8. Jestem uzależniona od zmian. Nie mam problemu z poznawaniem własnych słabości, ograniczeń. Uważam, że tylko w ten sposób można nauczyć się tolerancji i akceptacji innych.

9. Swojego Narzeczonego poznałam na jednym z for młodzieżowych. Przeprowadziłam się dla niego na drugi koniec Polski.

10. Przez kilka miesięcy pracowałam w Indiach. Byłam jedynym obcokrajowcem w mieście, w którym mieszkałam. Mieszkałam u niezwykle serdecznej hinduskiej rodziny. Z pewnością jeszcze tam wrócę.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1. Właściwie przez większość życia jestem na coś chora.

2. Przez kilka miesięcy tańczyłam towarzysko.

3. Nienawidzę Princessy kokosowej :mrgreen:

4. Jestem uzależniona od lakierów do paznokci - uwielbiam je oglądać, czytać o nich w internecie, kupować, malować nimi swoje pazurki.

5. Moją ulubioną firmą kosmetyczną jest Golden Rose.

6. Uwielbiam język niemiecki.

7. Jestem bardzo wybredna, jeżeli o jedzenie chodzi.

8. Nie lubię siebie.

9. Aktualnie nie mam nikogo bliskiego, nie dopuszczam do siebie ludzi.

10. Marzę o tym, by wyjechać, najlepiej na stałe, do Hiszpanii.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1. Nienawidzę dzieci (pierwsze co przyszło mi na myśl z uwagi na to, że 2 dni temu zostawiono mi pod opiekę 9-letniego bachora na całe 2h! cud, że i ja i ono nadal żyjemy).

2. Lubię rozmawiać sama ze sobą.

3. Mam sentyment do Gigantów, stojących na mojej półce od 10 lat, które znam na pamięć, jednak nie potrafię się ich pozbyć.

4. Potrafiłam nauczyć się każdego wzoru matematycznego jaki do tej pory poznałam, poza wzorami skróconego mnożenia dla sześciana sumy/różnicy, sumy/róźnicy sześcianów. Pytam się, JAK to jest możliwe?!

5. Po wypiciu całego płynu, zasysam szklankę i chodzę przez pół dnia z czerwonym śladem wokół ust.

6. Kocham matematykę.

7. Nie lubię kwiatów, a mimo to uparcie je dostaję przy każdej możliwej okazji.

8. Zbieram pamiątki z każdej stolicy, w której byłam.

9. Codziennie rano nastawiam 3 budziki, a wstaję i tak dopiero wtedy, gdy zadzwoni do mnie mama, śpiąca w pokoju obok.

10. Przygryzam policzki.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1. Jestem niesamowicie humorzastą osobą, często prowokuje do awantur, jednak jestem bardzo szczera i zawsze mówię prawdę.

2. Nie lubię jeść, a właściwie to jedzenie nie lubi mnie. Natomiast piję duże ilości kawy i wody mineralnej.

3. Mam dwa psiaki. Labradora rudego - red fox i Border Collie.

4. Jestem ogromną fanką Fantasy, głównie świata Harrego Pottera.

5. Uwielbiam języki obce, głównie angielski!

6. Kocham Tima Burtona i jego współpracę z Johnnym Deppem. + muzykę filmową, która doprowadziła mnie do zespołu The Pretty Reckless.

7. Nie należę do osób które nie przeżyją dnia bez kosmetyków, owszem pokaże się światłu dziennemu bez makijażu i zbędnej upiększającej otoczki. Choć zawsze jestem upaćkana farbą, która mimo moich starań zadomowiła się na mojej skórze.

8. Jestem bardzo emocjonalna, jednak mocno stąpam po ziemi. Nie każdego darzę zaufaniem i sympatią. Jeśli się zakocham to ciężko wyplenić ze mnie to uczucie.

9. Uwielbiam siedzieć z nosem w książkach, jak i również sama je pisać.

10. Marzę o stabilności emocjonalnej, drugiej artystycznej duszy u boku i spełnieniu zawodowym.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1. Potrafię pochłonąć naprawdę duże ilości jedzenia.

2. Nie lubię okazywać uczuć publicznie.

3. Nie ufam ludziom.

4. Czytam nałogowo książki, z biblioteki wychodzę zawsze z nowymi książkami nawet jeśli idę tam tylko z zamiarem oddania tych przeczytanych.

5. Nigdy nie trafił mi się normalny zwierzak, zawsze musiały być jakieś przygody, albo zwierzę było po przejściach.

7. Uwielbiam koszule, żakiety i lakiery do paznokci.

8. Nienawidzę chodzić do dentysty.

9. Gdybym zgubiła telefon to dziwnie czułabym się bez niego, jak bez ręki.

10. Często uciekam od ludzi i świata do swojego Azylu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1. Od jakiegoś czasu bardzo zwracam uwagę na pierwsze słowo, jakie wypowiadam każdego dnia rano, nie wiem po co :D

2. Uzależniłam się od jogurtowych fitnessów.

3. Moim fetyszem są niskie głosy, perkusiści, dredy i zapach skoszonej trawy.

4. Jeśli nie wypiję rano chociaż małej kawy, cały dzień pokutuję bólem głowy.

5. Jednym z moich większych hobby prócz muzyki (zarówno słuchania jak i uprawiania) jest rozmowa i chodzenie. Kocham rozmawiać, chodzenie sprawia mi wielką przyjemność.

6. Nie magazynuję w sobie problemów, potrzebuję o nich mówić, radzić się. Jednak bardzo uważam, by nie robić tego za dużo, bo nie lubię obciążać ludzi swoimi sprawami. Natomiast jeśli ktoś pyta - raczej nie mam problemów z mówieniem.

7. Kocham góry, przygody, aktywny tryb życia.

8. Nigdy nie łapałam stopa dłużej niż 10 minut.

9. Wciąż przytrafia mi się coś nadzwyczajnego i niecodziennego.

10. Nie mogę usiedzieć w domu dłużej niż 2 dni.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1.Niebieskooka

2. Zmienna jak pogoda

3. Pracowita

4. Kochająca zwierzęta

5. Poszukująca bratnich dusz

6. Niecierpliwa

7. Uwielbiająca harmonie i spokój

8. Porządek - zawsze i wszędzie

9. Nie lubiąca siebie za nic

10. Starająca się zwalczyć liczne wady

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1. Złośliwy

2. Niecierpliwy

3. Nieobojętny

4. Nieufny

5. Leniwy

6. Alkoholik

7. Dwulicowy

8. Wujek dobra-rada

9. Roztargniony

10. Perfekcjonista

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1. Nie jestem otwarta, spędzanie czasu samej ze sobą nie sprawia mi żadnego problemu.

2. Z drugiej strony szybko zaprzyjaźniam się z innymi osobami, choć nigdy nikomu w pełni nie ufam.

3. Uwielbiam jeździć na rowerze.

4. Gdybym chciała, miałabym wiele pasji, umiejętności i szeroko rozwiniętą wiedzę, ale wolę siedzieć w internetach. To samo jest z książkami. Miałabym już dawno wiele za sobą, gdyby nie internety. Ugh.

5. Mam słomiany zapał.

6. Interesuje mnie tematyka II WŚ.

7. Uwielbiam patrzeć ludziom prosto w oczy, choć wiem, że bywa to chamskie.

8. Lubię liczyć. Jako dziecko często liczyłam sobie do n-tych liczb, gdy mi się nudziło. Lubię też matematykę i obliczanie różnych rzeczy, oraz geometrię, ale przekonuję się coraz bardziej, że nie lubię matematyki w szkołach.

9. Lubię analizować zachowania innych.

10. Jestem zbyt poważna.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1. Nie pamiętam ANI JEDNEGO wzoru z fizyki, z całej edukacji nie wyniosłam NIC, CZARNA DZIURA

2. Mam straszne wahania nastrojów/osobowości przez co różne osoby mają czasem pozornie sprzeczne opinie na mój temat

3. W Serbii nawrzeszczałam na syna pani Konsul, przez co myślałam, że mnie wyrzucą z roboty, ale okazało się, że następnego dnia moja szefowa dostała telefon z podziękowaniem, bo "synalka oświeciło"; ciekawe czy się nadal stosuje do moich wytycznych :roll:

4. W czasie podróży wielokrotnie spałam na ulicy/plaży/dworcach i nie miałam absolutnie żadnego planu, łącznie z brakiem mapy/lokalnej waluty/pojęcia gdzie jestem. Raz jeden wyjechałam w świat z zaplanowanym miejscem pobytu - było okropnie.

5. Moja matka twierdzi, że jako dziecko miałam objawienie :mrgreen:

6. Jako 4-5 latka mieszkałam w USA i pamiętam wszystkim moich osiedlowych znajomych; za to po powrocie wkręcałyśmy z siostrą przedszkolanki, że nie znamy polskiego

7. Pracowałam tak z artystami jak i dzieciakami z marginesu i uważam tę drugą grupę za bardziej wartą

zainteresowania

8. Jako nastolatka grałam w Filharmonii Narodowej

9. Kompletnie poważnie uważam, że robię najlepsze tiramisu i muffinki na świecie i że kiedyś zbiję na nich fortunę, bo świat pozna się na moim darze. Zresztą podwójny tytuł magistra, dyplom specjalizacji, kilka języków obcych i praca w dość sporych instytucjach i przy dużych projektach są właśnie po to - żeby je kiedyś wrzucić do miksera z czekoladą. Logiczne.

10. O 15:30 idę na rozmowę z szefową, rezygnuję z pracy i NIEMAMPOJECIACODALEJ!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1. jestem wybitnie praworęczna. Lewą ręką nic dobrze nie potrafię zrobić.

2. nigdy się nie żegnałam w Pożegnaniach.

3. ciągle odliczam czas do wydarzeń, które sama sobie ustalam na jakąś godzinę (typu - zjem dziś obiad o 16.00 - siedzę i liczę ile czasu do obiadu; zacznę się uczyć o 15 - jeszcze 52 minuty itp.)

4. zazwyczaj mi zimno.

5. kupuję tylko porządne jakościowo rzeczy. Choćby bluzka czy sukienka była najpiękniejsza na świecie to nie kupię jej jeśli nie jest porządnie wykonana i z porządnego materiału.

6. nigdy nie miałam zegarka (co jest dziwne biorąc pod uwagę moją obsesję na punkcie czasu).

7. nienawidzę odkurzać.

8. wiecznie przechodzę przez ulicę nie patrząc, przez co już pięćset razy prawie mnie ktoś potrącił (ale nigdy naprawdę, mam układy gdzieś na górze).

9. marzę o ścięciu włosów na krótko, ale wiem, że będę żałować.

10. wiecznie zapominam telefonu.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1. Nie obieram jabłka jak to się zwykle robi. Obieram od ogonka do pozostałości kwiatu (?) i tak jadę całe jabłko. Inaczej już nie umiem:)

2. Zawsze widziałam się jako kucharka w stylu Okrasy, Makłowicza :) Lubię przygotowywać sobie wszystkie składniki w osobnych naczyniach, w myślach, kiedy gotuję, "prowadzę" program telewizyjny a potem trudno ogarnąć mi ten bałagan :)

3. Nie golę nóg, może raz na rok z okazji ważnych okazji ale poza tym zawsze uważam, że nie ma co golić (dla wprawnego oka by się znalazło).

4. Jako dzieciak nosiłam skarpetki do sandałów i to był must have przez całe wakacje:D

5. Ciężko mi zrozumieć inny punkt widzenia - mogę nic nie powiedzieć ale często mam przeświadczenie, że przecież "ja wiem lepiej a ty się nie znasz".

6. Jestem bardzo niecierpliwa, nienawidzę czekać na cokolwiek.

7. Dużo wymagam od innych ale mało od siebie.

8. Kocham Poznań - uwielbiam to miasto do granic możliwości.

9. Nie potrafię umiejętnie zarządzać ani swoim czasem ani pieniędzmi.

10. Czytam dziwnie książki - najpierw początek, potem coś z końcowej części, potem trochę ze środka... Często nie przeczytałabym książki inaczej bo jak bardzo ciekawi mnie zakończenie to nie wytrzymałabym czekania. Wiem, że wiele osób nie czyta zakończenia bo gdy je zna to nie ma po co czytać ale to wszystko przez moją cechę - patrz pkt. 6.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1. Nie doceniam swoich możliwości i mam kilka kompleksów.

2. Uwielbiam podróżować i widziałam w życiu wiele ciekawych miejsc.

3. Kocham polskie morze i Trójmiasto (ogólnie kocham Polskę)

4. Nie cierpię sprzątać, ale nie jestem brudasem :)

5. Nie mam talentu do języków obcych.

6. Nie lubię przegrywać.

7. Zawiodłam się w życiu na ludziach. Bardzo.

8. Nauczyłam się samotności, uwielbiam przebywać sama ze sobą.

9. Mam jedno ulubione miejsce, które zawsze odwiedzam, kiedy biegam, czasem przychodzę tam zebrać myśli, poczytać, coś napisać, narysować.

10. Jaram się jednym wykładowcą. Tak na maksa :D i wcale nie uważam, że to głupie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1. Codziennie przeglądam Pudelka.

2. Uwielbiam oglądać, jak robią żarcie w telewizji.

3. Jestem uzależniona od słodyczy i zjadam ich spore ilości, choć właściwie mi nie wolno.

4. Piję 2 litry niegazowanej wody mineralnej dziennie.

5. Nienawidzę odkurzać, natomiast każdą inną czynność związaną ze sprzątaniem robię z przyjemnością.

6. Raz w życiu miałam na sobie pełny makijaż (namówiła mnie do tego koleżanka). Na co dzień w ogóle się nie maluję, za to używam mnóstwa kremów, balsamów, itd.

7. W wieku 6 lat koleżanka z klasy pozbawiła mnie kawałka zęba - a dokładnie jedynki (poszło o klocki). Ubytek nie jest może już tak widoczny, jak kiedyś, ale gdy ktoś się dobrze przyjrzy..

8. Od 6 lat każdej zimy noszę glany, bo nie potrafię kupić sobie "normalnych" butów na zimę - zwyczajnie żadne mi się nie podobają, rezygnuję z zakupów i wracam do starego obuwia.

9. Mam w domu spore stadko psów i kotów.

10. Panicznie boję się pająków, nawet tych najmniejszych.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1. uwielbiam czytać książki autorstwa Deana Koontza oraz literaturę fantasy

2. jestem przyjazna, czasami aż nazbyt

3. nie wyobrażam sobie życia bez muzyki (żeby słuchać - nie jestem utalentowana w tej dziedzinie :D)

4. mam kota o imieniu Szczur

5. jestem praworęczna

6. mój pokój wygląda zwykle jak by tornado po nim przeszło, za to sprzątanie reszty domu jest dla mnie przyjemnością

7. mam ambitne plany lecz zero motywacji, żeby je spełnić

8. dużo wspominam i myślę, często nawet przez to uśmiecham się idąc miastem :D

9. nie jem fast-foodów

10. lubię się bawić

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1. Pragnę adoptować dziecko. Myślałam o tym już jako szesnastolatka, kiedy byłam wolontariuszką w Domu Małego Dziecka w swoim mieście. Teraz absolutnie świadomie mogę powiedzieć, że tak, podjęłam decyzję.

2. Może to zabrzmi dziwnie, ale uwielbiam sprzątać. Poradniki o sprzątaniu jarają mnie przepotężnie, a już odkąd mam swoje własne mieszkanie dbam o to, żeby ZAWSZE było w nim czysto i pachnąco.

3. Bywam egoistką, zwłaszcza w stosunku do swojego Męża i Jego potrzeb. Staram się nad tym pracować.

4. Kiedy byłam mała w tajemnicy przed tatą oglądałam na swoim miniaturowym telewizorku przygody Ally McBeal. Co prawda niewiele z ich dowcipów rozumiałam, ale sam fakt oglądania sprawiał, że rosłam w siłę.

5. Uwielbiam zapach dobrych drogich perfum, które unoszą się gdzieś koło mnie w powietrzu przez cały dzień.

6. Jakoś w pierwszej klasie Szkoły Podstawowej wraz z kuzynką paliłyśmy zwinięte w rulonik kartki i udawałyśmy, że to papierosy.

7. Choć nic na to nie wskazuje uwielbiam polski rap i ciężko mi wyobrazić sobie życie bez tego gatunku muzyki.

8. Uwielbiam kawę. Mimo iż nie wolno mi jej pić zdarza się, że robię wyjątek.

9. Nie umiem malować paznokci. O ile lewą rękę mam zwykle bardziej dopracowaną to przy prawej ledwo zaczynam, a już chce mi się płakać.

10. Lubię makaron z ketchupem. I o ile nikt z mojej rodziny i znajomych [prócz mojej Córki ;P] nie dotknął by tego palcem, ja to danie autorskie pałaszuję ze smakiem. ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1. Zawsze muszę zedrzeć nalepkę z ceną, z każdego produktu który mam pod ręką. Te nalepki jakoś mnie irytują.

2. Zawsze liczę przed snem ilość godzin, które prześpię.

3. Jako dziecko byłam małym organizatorem zabaw dla moich przyjaciółek.

4. Pierogi ruskie, pizze i pomidorówkę mogłabym jeść chyba bez przerwy.

5. Pamiętam większość swoich snów, czasem z bardzo dużą dokładnością, swego czasu je nawet spisywałam.

6. Chciałabym pojechać kiedyś w podróż stopem po Europie. (Na te wakacje miałam nawet to w planach, ale koniec końców raczej nic z tego.)

7. Nadal śpię z misiem. Może nie wtulam się w niego, ale leży sobie ze mną razem w łóżku. ;)

8. Nie umiem pływać.

9. Jako dziecko strasznie bałam się Buki z Muminków.

10. Lubię chodzić po domu bez spodni.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1. Unikam jak ognia śledzia, nienawidzę, już samym zapachem mnie odrzuca.

2. Niekiedy wydaje mi się, że za dużo już w życiu widziałam.

3. Żałuję, że na MTV nie ma już tyle muzyki, ile wcześniej.

4. Lubię przeglądać portale plotkarskie, w szczególności Pudelka, takie małe uzależnienie.

5. Facebook mógłby dla mnie nie istnieć.

6. Mam Windowsa 7.

7. Nie lubiłam nigdy matematyki.

8. Jestem z południa Polski.

9. Chciałabym wyjechać do Norwegii.

10. Studiuję.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1. Nie lubię naturalnego koloru moich włosów.

2. Moje oczy mają niesprecyzowany kolor.

3. Jestem strasznie nieśmiała.

4. Chciałabym być kucharką.

5. Jestem strasznie uparta.

6. Aktualnie szukam pracy.

7. Boję się, że nie dostanę się na studia.

8. Jestem domatorką.

9. Bardzo rzadko pijam alkohol.

10. Nie wiem nic o polityce.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto