Jump to content

Moja twórczość


Punkbuster

Recommended Posts

Posted

Witajcie. Znacie mnie pewnie jako alkoholika z działu ''wasze problemy'' tu pokaże Wam mój kanał muzyczny. Mam nadzieje że komuś się podoba. Przyjmę wszystkie opinie z pokorą o ile bedzie w smaku :

http://www.youtube.com/user/IbanezRobol

pozdrawiam . Polecam zaczynać od początku ale jeśli ktoś nie ma tyle samo zaparcia to polecam od środka wtedy to zaczełem tworzyć lepiej w moim mniemaniu

Pozdrawiam i licze na komentarze ;D

Link to comment
Posted

Powiem tak, profesjonalistą, jeżeli chodzi o muzykę, nie jestem i zbytnio nie pokrywa się to z moimi gustami aczkolwiek to co wstawiasz uszu nie krwawi, w przeciwieństwie do większości takich materiałów na YT.

Link to comment
 • 2 weeks later...
Posted

Dzięki wielkie :) Moze ktoś inny sie wypowie ?

Link to comment
 • 2 months later...
Posted

Jeśli Cię to usatysfakcjonuje to mogę się wypowiedzieć :D

Hm...Ciężko mi określić, co myslę o Twojej twórczości. Masz straszliwie nierówny poziom. W niektórych piosenkach brzmisz naprawdę dobrze i gitara, i wokal wszystko się jakoś fajnie zgrywa (w sumie moim ulubieńcem jest cover polly), a w innych mam ochotę Cię udusić na akcent i takie tam pierdoły, jak w red hotach. Nie no, nie jest źle, szczególnie patrząc na postępy, jakie poczyniłeś :D

Link to comment
 • 2 weeks later...
Punkbuster
Posted

Czyli brnąć w to dalej licząc że obejży moje filmiki góra 500 osób na 2 miesiące czy odrazu się zajebać ?

Link to comment
Posted

Brnąć i się promować :)

Link to comment
Posted

Posłuchałam kilku(nastu?) utworów, pozwolę się teraz trochę powymądrzać.

Grasz fenomenalnie, naprawdę z gitarą sobie radzisz, według mnie nadajesz się do jakiegoś energetycznego zespołu; miło się patrzy na twoją ekspresję w trakcie gry, aż uśmiech gości na twarzy.

Co do śpiewu: tutaj jest sporo rzeczy do poprawy. Przede wszystkim twój angielski - naprawdę powinieneś popracować nad swoim akcentem, bo ciężko się go słucha, jest za "twardy". Czasami też robisz karygodne błędy (w jednej piosence śpiewałeś: "I'm always love you", jeśli dobrze słyszałam); zauważyłam też, że masz lekkie problemy z dykcją (szczególnie gdy śpiewasz po polsku), no i bywa nieczysto. Czujesz muzykę i to się chwali, ale czasami brak ci w śpiewie subtelności, mógłbyś tez popracować nad samą barwą głosu (choć ta nie jest od nas aż tak zależna to naprawdę wiele można wypracować) i nad ogólnym warsztatem. Bardzo mi się za to podoba twoje "wrzeszczenie" na wyższych dźwiękach w stylu Frusciante - to ci naprawdę dobrze wychodzi. ;- )

Osobiście polecałabym zostać przy samej gitarze, a ze śpiewem raczej spasować, chyba, że naprawdę lubisz to robić. Wtedy polecałabym poświęcić czas na podszkolenie się, nawet u jakiegoś nauczyciela jeśli mocno ci zależy by się rozwijać.

To co najważniejsze masz, widać pasję. Do doskonałości daleka droga, ale nadrabiasz zaangażowaniem.

Link to comment
 • 1 month later...
Posted

dzieki , na kanale są nowe filmiki

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 • Who's Online (See full list)

  • There are no registered users currently online
 • Najnowsze posty

  • wardrum
  • yiliyane
   Otóż to. Na pojęcie samotności trzeba spoglądać szerzej. Brak chłopaka/dziewczyny to nie koniec świata. W każdym razie nie, póki jest się młodym. Gorzej jest, kiedy zbliża się 40-stka, chce się założyć rodzinę, a nikogo na horyzoncie nie ma. Szczególnie to dotyczy kobiet, bo mężczyzna może mieć dzieci właściwie w każdym wieku - kobieta niestety nie. Jeżeli chodzi o mnie, nie czuję się źle z tym, że jestem singielką - i to już od dekady. Mam jeszcze czas, gdybym chciała założyć rodzinę. Zresztą nic na siłę. Większy problem w moim życiu to mała i starzejąca się rodzina i brak znajomych. Brakiem chłopaka na razie się nie przejmuję.
  • yiliyane
   Normalny facet nie interesuje się dziećmi. Koniec, kropka. Mimo że związki z 16-latkami nie są karalne, nie oznacza to, że jest to dobre rozwiązanie. Jak dla mnie to jest duża czerwona flaga. Nie tylko gdybym sama była 16-latką czy bliskim takiej 16-latki, ale nawet gdybym miała być - jako dorosła - partnerką człowieka, który wcześniej spotykał się z dzieckiem lub przejawiał zainteresowanie dziećmi.
  • yiliyane
   Trochę tak, trochę nie. Jeżeli kobieta jest olśniewająco piękna, przeciętny mężczyzna może być nią onieśmielony i nie chcieć zagadać, bojąc się odrzucenia z powodu bycia w niższej lidze. Pięknością chętniej zainteresują się przystojni i/lub bogaci mężczyźni, ale ci stanowią tylko ułamek społeczeństwa - w dodatku część z nich, mimo swojego statusu, nie jest, jako partner, zbytnio wartościowa. Może się zdarzyć, że piękność żyjąca nie w wielkich metropoliach, nie mająca zbyt wielu kontaktów towarzyskich, szczególnie w wyższych sferach, nie zostanie zauważona przez mężczyzn o wyższej pozycji, którzy nie będą peszyli się na jej widok. Może się zdarzyć, że piękność, która ma kontakty w wyższych sferach, będzie przyciągała jedynie mężczyzn złego charakteru. Nie zgodzę się natomiast ze stwierdzeniem, że najpiękniejsza kobieta ma najmniejsze szanse na zdobycie wartościowego mężczyzny. Najtrudniej jest brzydkim kobietom, bo tych nie chcą ani bogaci i przystojni, ani nawet przeciętni.
  • yiliyane
   Powody, dla których kobiety zwykle wybierają starszych mężczyzn są te same od tysięcy lat. Starszy mężczyzna jest dojrzalszy i lepiej sytuowany niż rówieśnik/młodszy mężczyzna. W przeszłości nacisk był kładziony bardziej na majątek, obecnie, mam wrażenie, na dojrzałość. Ale to jest pewna generalizacja. Nie każda kobieta wybierze starszego mężczyznę. Od każdej reguły są przecież wyjątki. A od tej - w dzisiejszych czasach - mam wrażenie, że jest całkiem sporo wyjątków.
 • Recent Status Updates

  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
   · 5 replies
  • Kerosine

   Kerosine

   Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
   · 0 replies
  • Pizzaro

   Pizzaro

   Czy jest tutaj życie?
   · 3 replies
  • _Balladyna_

   _Balladyna_

   idę pogadać z siostrą

   · 0 replies
 • Popular Contributors

  1. 1
   yiliyane
   yiliyane
   7
  2. 2
   Kerosine
   Kerosine
   3
  3. 3
   kasia_demańska
   kasia_demańska
   1
  4. 4
   Xantos
   Xantos
   1
 • Top użytkownicy (7 dni)

  yiliyane
  yiliyane
  30 posts
  Kerosine
  Kerosine
  17 posts
  wardrum
  wardrum
  14 posts
  Gloria
  Gloria
  10 posts
  Martusiaaaaaa92
  Martusiaaaaaa92
  5 posts
  Xantos
  Xantos
  4 posts
  Adam3344
  Adam3344
  4 posts
  kasia_demańska
  kasia_demańska
  3 posts
  nunca
  nunca
  2 posts
 • Top użytkownicy (miesiąc)

  Kerosine
  Kerosine
  48 posts
  yiliyane
  yiliyane
  45 posts
  wardrum
  wardrum
  39 posts
 • Top użytkownicy (rok)

  Kerosine
  Kerosine
  457 posts
  yiliyane
  yiliyane
  396 posts
  Gloria
  Gloria
  127 posts
×
×
 • Create New...
Please Sign In or Sign Up