Jump to content

Hard Candy

Kerosine

Ogólna ocena użytkownika  

26 members have voted

1. 1.

• 10
      7
    • 9
      1
    • 8
      5
    • 7
      4
    • 6
      4
    • 5
      2
    • 4
      0
    • 3
      0
    • 2
      0
    • 1
      2
    • Nie umiem okreÅ?liÄ?
      2

Recommended Posts

Posted

Jak zwykle, 7 dni na zadanie max. 10 pytań od łebka Hard Candy lukax.gif

Posted

1. To na rozgrzewkę pytanie, które wiele osób z m-forum pewnie chciałoby zadać - co Cię łączy z TalRashem? :mrgreen: Oczywiście jeśli tajemnica, to cofam pytanko.

2. Największe marzenie?

3. Jaki kierunek planujesz studiować?

4. Jaki zakątek świata chciałabyś najbardziej zwiedzić i dlaczego?

Posted

1. Dlaczego robisz taką tajemnicę ze swojego wieku?

Posted

1. Kogo na forum lubisz najbardziej i dlaczego? Możesz wymienić kilka osób.

Posted

2. Kogo na forum najbardziej nie lubisz i dlaczego?

Posted
1. Jeśli czytałaś Trzech muszkieterów, to powiedz mi, który z tytułowej trójki jest twoim ulubionym? (i dlaczego ten, a nie inny)

Kiedyś stałam w bibliotece trzymając tę książkę w rękach, jednak w torbie miałam już 6 innych, wiec uznałam, że to przegięcie nawet jak na mnie. :mrgreen: Cieszę się, że przypomniałeś mi o tej pozycji, bo zdecydowanie muszę to nadrobić. Jak przeczytam, na pewno podzielę się przemyśleniami na pw ;)

1. To na rozgrzewkę pytanie, które wiele osób z m-forum pewnie chciałoby zadać - co Cię łączy z TalRashem? :mrgreen:

Jesteśmy parąąąąą :mrgreen:

2. Największe marzenie?

Zawsze aktywne życie, pełne pracy, spełniania celów i pragnień, realizowania aspiracji.

3. Jaki kierunek planujesz studiować?

Ekonomia.

4. Jaki zakątek świata chciałabyś najbardziej zwiedzić i dlaczego?

Nie ciągnie mnie do zakątków świata - trochę już widziałam, a i tak najbardziej lubię podróżować po Polsce. Ostatnio wkręciły mi się Mazury, jeśli będzie piękne lato tej wiosny i zobowiązania zawodowe pozwolą, to chciałabym się tam wybrać ;)

1. Dlaczego robisz taką tajemnicę ze swojego wieku?

Ma to swoją genezę w początkach mojego bytowania tutaj. Jestem na forum od pięciu lat i na początku głównym, żeby nie powiedzieć jedynym, obszarem mojego postowania był dział Tylko na Poważnie. Nie chciałam, żeby ktoś oceniał mnie poprzez pryzmat wieku, zamiast brać pod uwagę wartość merytoryczną moich postów. A teraz, no cóż, zabawne jest dla mnie, kiedy sugestie użytkowników co do liczby moich lat można zawrzeć w dziesięcioletnim przedziale :mrgreen:

. Kogo na forum lubisz najbardziej i dlaczego? Możesz wymienić kilka osób.

TalRash, chyba nie muszę komentować? :mrgreen:

Pirat, rewelacyjne poczucie humoru, erudycja, poglądy polityczne.

Liszka, absolutnie pozytywnie zakręcona, żałuję, że nie znamy się w rzeczywistości.

karr, również świetne poczucie humoru, ironia i sarkazm na najwyższym poziomie.

2. Kogo na forum najbardziej nie lubisz i dlaczego?

Generalnie w mojej pięcioletniej karierze były dwie osoby, których szczerze nie znosiłam - Nedzia i ilyn, za sprawą dyskusji w Tylko na Poważnie.

Co do obecnego stanu, hmm, chyba nie ma kogoś, kogo bym jakoś wybitnie nie lubiła. Ale żeby nie było, że się wykręcam to powiem, że mam mieszany stosunek do Ylx, który praktycznie zmienia się kilka razy w ciągu tygodnia :mrgreen: raz imponuje mi swoją wiedzą, np. w zakresie muzyki, a raz denerwuje mnie niepotrzebnym pesymizmem.

Posted

Masz wyrzuty sumienia, przez to ostrzeżenie, co mi kiedyś niesłusznie dałaś?

Posted

1. Kiedy dostanę foty? :mrgreen:

Posted
Masz wyrzuty sumienia, przez to ostrzeżenie, co mi kiedyś niesłusznie dałaś?

Nie, bo uważam, ze jestem dobry modem i ogół moich pozytywnych działań pozwala mi zapomnieć o tamtym jednorazowym, niejednoznacznym wybryku :mrgreen:

1. Kiedy dostanę foty? :mrgreen:

Jak się kiedyś odkleimy od siebie na tyle, żeby zrobić zdjęcie x DDDDD

Posted

1. Masz doświadczenie moderatorskie poza m-forum? Na ilu forach się jeszcze udzielasz?

Posted
1. Masz doświadczenie moderatorskie poza m-forum? Na ilu forach się jeszcze udzielasz?

Kiedyś moderowałam stronę, nie forum. Działała ona jednak na zupełnie innych zasadach i co innego było jej genezą.

Nie udzielam się i nigdy nie udzielałam na żadnym innym forum.

Guest Anonymous
Posted

1. Co Cię urzekło w TalRashu?

Posted
2. Ulubione zwierzę?

Zwierzęta to nie jest temat, który wywołuje u mnie jakieś szczególne emocje. Czasem zachwycę się np. jakimś psem czy kotem, jednak żebym miała jakieś swoje ukochane zwierze, które jakie by nie było, wywoła we nie euforię, to nie.

3. Co najbardziej denerwuje cię na forum?

Zachowanie niektórych osób, które za wszelką cenę chcą być tu popularne i lubiane przez absolutnie wszystkich użytkowników. Takie zachowania na siłę od razu widać, co przynosi skutek zupełnie odwrotny do zamierzonego, co wypada dosyć żałośnie.

1. Co Cię urzekło w TalRashu?

Po prostu pasujemy do siebie - identyczne poczucie humoru, podobne temperamenty, charaktery, milionpięćsetstodziewięćset tematów do rozmowy itp. itd. ;)

Posted

1. Kiedy pijemy wódkę? :mrgreen:

Posted

dołączam się do anot z pytaniem!!!!!!!

2. Kiedy wpadasz do Szczecina? :mrgreen:

Posted
1. Kiedy pijemy wódkę? :mrgreen:

Tej wiosny/lata urządzamy jakąś m-popijawę i nie ma że boli!

2. Kiedy wpadasz do Szczecina? :mrgreen:

Reklamacje i zażalenia nie do mnie :mrgreen:

Posted

Co Ci się najbardziej nie podoba na forum i co byś tutaj zmieniła, gdybyś miała taką możliwość?

Posted
Co Ci się najbardziej nie podoba na forum i co byś tutaj zmieniła, gdybyś miała taką możliwość?

Generalnie nie mam większych zastrzeżeń. Byłoby to drobiazgi typu naprawienie usterek, jak np. wyświetlanie poprawnej liczby nieprzeczytanych pw.

I choć to się ostatnio poprawiło, to robiłabym jeszcze większe rotacje w rangach, żeby było ekscytująco :mrgreen:

Posted

2. Zamierzasz studiować ekonomię z racji zainteresowania nią czy jest to wynik jedynie rynkowej kalkulacji?

Posted

3. Reflektujesz na picie ze mną? Jakby co, zapraszam do Gdańska :mrgreen:

Posted
2. Zamierzasz studiować ekonomię z racji zainteresowania nią czy jest to wynik jedynie rynkowej kalkulacji?

Planuję otworzyć własna firmę, więc jest to najbardziej korzystny kierunek studiów w tym przypadku. Poza tym, nie oszukujmy się, wykształcenie wyższe bardzo zdewaluowało się w tym kraju, więc tak naprawdę żaden kierunek nie da nam pewności, że zarobki będą za zadowalającym poziomie.

3. Reflektujesz na picie ze mną? Jakby co, zapraszam do Gdańska :mrgreen:

Ale ty nie lubisz wódki : (

Posted

Dobra. Zadaję. Sorry.

Ile masz lat?

Posted
Ale ty nie lubisz wódki : (

4. A Ty drinków nie lubisz? :D

Posted
Ile masz lat?

Największa tajemnica forumowa ma zostać odkryta? Hahaha, anot będzie w siódmym niebie :mrgreen:

19 :mrgreen:

4. A Ty drinków nie lubisz? :D

Tylko czysta ;)

Posted

Dobra też zadam głupie.

Jak masz na imię?

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• wardrum
  • Najnowsze posty

• yiliyane
      Moim zdaniem trochę za wcześnie pakujesz się w następny związek. Nie ochłonąłeś jeszcze po poprzednim, nie wyciągnąłeś wniosków z tamtej relacji. Przeniesiesz brudy ze starego związku w nowy i w efekcie nowy związek nie wypali. Na Twoim miejscu dałabym sobie czas. Nie musisz z nową dziewczyną zrywać kontaktu, wystarczy, że wasza relacja będzie polegała wyłącznie na koleżeńskich spotkaniach dopóki nie dojdziesz do porządku sam ze sobą. Jeśli chcesz przyspieszyć i polepszyć ten proces, może warto byłoby obgadać poprzedni związek z psychologiem. Muszę wytknąć tu dwa błędy, przepraszam. Po pierwsze, jeśli mieszkacie razem, wkład za mieszkanie powinien być 50/50. Nie jesteście małżeństwem ze wspólnym majątkiem, tylko dwojgiem niespokrewnionych i niespowinowaconych ze sobą ludzi. Nie masz obowiązku utrzymywać swojej dziewczyny w żaden sposób - czy to płacąc za mieszkanie, czy na jej codzienne utrzymanie. Wyjątek mógłby być, gdyby ona straciła pracę - na czas poszukiwania przez nią pracy (ale niezbyt długi, nie przesadzajmy, góra dwa miesiące) mógłbyś przejąć koszty, ale i tak potem powinniście się rozliczyć. Po drugie, nieodpowiedzialnością jest uczenie drugiego człowieka odpowiedzialności (niezależnie od wieku, płci i stopnia waszej zażyłości) poprzez zakup zwierzęcia. To się w 99% przypadków nie uda. Efekt będzie taki jak u was - osoba nieodpowiedzialna będzie miała w nosie zwierzę, a ta druga problem w postaci zwierzaka, którego tak naprawdę nikt nie chce.
    • supermati2009
      @Martusiaaaaaa92 "Agenci na deskorolkach. Nie byle co!"
    • yiliyane
      Nie ma sensu tego ciągnąć. Jej wyraźnie na Tobie nie zależy, nie liczy się z Twoimi uczuciami i nie szanuje Twojego czasu. Z waszej relacji nic już nie będzie, przykro mi. Ile ma lat? Jeśli mniej niż 18, to jeszcze można przymknąć na to oko, choć nie wydaje mi się, żeby w przypadku większości starszych nastolatek (16+) rodzice mieli aż tak dużo do powiedzenia w kwestii spotkań ich latorośli z rówieśnikami. Jeżeli dziewczyna jest młodszą nastolatką, a Ty nie jesteś jej rówieśnikiem, to tym bardziej powinniście zaprzestać spotkań, ponieważ prokurator mógłby mieć coś w tej kwestii do powiedzenia - nawet jeśli nie robicie nic złego. Jak to się mówi, strzeżonego Pan Bóg strzeże  
    • yiliyane
      Daj namiary na swoją firmę, rzucę studia i też pójdę siedzieć na ochronie, skoro tam są takie kokosy  A tak na poważnie, po co te przechwałki?  Przechodząc do clou problemu, zastanawiam się po co ciągniesz związek od 11 lat, jeśli dobrze rozumiem, skoro podejście Twojej dziewczyny do życia Ci nie odpowiada. Z przyzwyczajenia, dla seksu? Jaka by Twoja dziewczyna nie była, powinieneś chociaż być wobec niej uczciwy. Uczciwe podejście to albo zakończenie związku, albo poinformowanie dziewczyny, że jesteście tylko friends with benefits i że aktywnie szukasz stałej partnerki - i jeśli taki układ jej pasuje, to w porządku, możecie go ciągnąć dalej, albo rezygnacja z randkowania dopóki jesteście w związku. Dlaczego nie masz innej, "lepszej" kobiety? Z kilku powodów. Po pierwsze, na co dzień nie masz styczności z kobietami. Skoro pracujesz na ochronie, to pracujesz w pojedynkę, ewentualnie widujesz od czasu do czasu innych mężczyzn. Po drugie, jesteś już w trochę niekorzystnym wieku. 40-letni facet oczywiście nadaje się do ożenku, ale kobiety w jego wieku czy nawet ciut młodszym albo są zamężne, albo rozwiedzione i/lub z dziećmi (co, nie wiem jak Tobie, ale często wielu facetom nie odpowiada), albo są same, ale w męskich oczach mają jakąś "wadę" (np. nie są pięknościami, mają problemy zdrowotne itp.). Z kolei dużo młodsze kobiety, wybacz, ale nie polecą na 40-latka, który nie ma odpowiedniego statusu i pieniędzy. Przechwałki markowymi ubraniami niczego tu nie zmienią. Po trzecie, niepełnosprawność typu P-02, czyli, zgodnie z definicją "choroby psychiczne, w tym m.in. zaburzenia psychotyczne, zaburzenia nastroju począwszy od zaburzeń o umiarkowanym nasileniu, utrwalonymi zaburzeniami lękowymi o znacznym stopniu nasilenia czy zespołami otępiennymi", są dla kobiet wielką czerwoną flagą. Przykro mi. Kobiety szukają w związku bezpieczeństwa i stabilizacji, w przypadku chorób psychicznych trudno mówić o możliwości spełnienia tych warunków, nie mówiąc o tym, że powstaje obawa, że choroba może być dziedziczna i wasze dzieci bądź wnuki również będą chore. Chciałabym Cię pocieszyć, że na pewno znajdziesz bratnią duszę, ale... no nie wygląda to dobrze.
    • honka
      Ja uwielbiam takie proste tshirty, bez jakiś nadruków itp. Ale też jakość jest dla mnie ważna, żeby to był naturalny materiał i mocny szew. Dlatego większość moich bluzek jest z HIBOU. Oni właśnie spełniają moje oczekiwania.
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 3 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      dali