Jump to content

Cześć


ToJaMati

Recommended Posts

Posted

Z imiona jest mi Mateusz, niektórzy znajomi mówią Mati chociaż jakoś osobiście bardziej odpowiada mi nominalna forma. Lat mam 18, na 19 urodziny piszę rozszerzoną maturkę z matmy. Możliwe, że mam jakiś pierwiastek autyzmu - czasami kładę się na podłodze i myślę o wszystkim, denerwuje mnie nieporządek, szczególnie podczas pracy nad czymś. Usposobienie mam raczej "do ludzi", lubię interakcje z innymi, chociaż czasami zachowanie moich rówieśników jest dla mnie niedojrzałe i denerwujące, mam też chwilę w których potrzebuje uciec jak najdalej od wszystkich.

Zainteresowania zwykle określam jako "baaardzo szerokie" - umysł mam głównie ścisły, matma i fizyka to dla mnie coś fascynującego, siedzę w technologiach internetowych i programuję. Dodatkowo lubię czasem coś skrobnąć czy dowiedzieć się czegoś ciekawego o świecie. Jeśli chodzi o sport to mimo dość niskiego wzrostu(176cm) głównie gram w kosza, staram się też być aktywny na co dzień - ćwiczę(rzeźba na wakacje musi być ;)), biegam i chodzę na basen.

Może kogoś zainteresuje również krótki skrót moich poglądów, jeśli nie - omińcie ten akapit. Jestem zdeklarowanym i niekryjącym się przed rodziną czy znajomymi ateistą - nie wierzę w żadnego boga a już na pewno nie w jakąkolwiek religię, wierzę natomiast w człowieka i potęgę jego ciała i w szczególności umysłu.

Poglądy polityczne mam dość mieszane, cenię wolność i jak najmniejszą ingerencję w życie obywatela, jestem również eurosceptykiem.

Mam nadzieję, że tekst nie wyszedł zbyt chaotyczny, bo przepisywałem, przestawiałem i dopisywałem słowa parę razy, żeby przekazać Wam wszystko co mi się nasuwa do głowy. Na forum przygnało mnie życie, chęć poznania nowych ludzi, ich poglądów, punktów widzenia i opinii :)

Tyle ode mnie, wszelkie pytania, coś więcej niż zwykłe "cześć" mile widziane aczkolwiek nieobowiązkowe.

Zdrówko :)

Link to comment
Posted

Niski wzrost? Tyś widzioł niski wzrost, toż ludzie powyżej 160cm są już wysocy!

Czytasz coś? Słuchasz czegoś?

Link to comment
Posted

Do zadanek z matmy (i z fizyki pewnie też), a nie forum! :mrgreen:

Jakie plany na przyszłość?

Cześć ;)

Link to comment
zieleniewska
Posted

hej, ja też ma 18 lat ;))

Link to comment
Posted

Hej, ja też nowa :)

Link to comment
Posted

Hej i dzięki za odpowiedzi.

Niski wzrost? Tyś widzioł niski wzrost, toż ludzie powyżej 160cm są już wysocy!

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;) Nie narzekam, aczkolwiek z miłą chęcią przygarnąłbym jakieś skromne 5 cm :)

Czytasz coś? Słuchasz czegoś?

Kiedyś czytałem dość sporo, potrafiłem siedzieć całe popołudnia i wieczory olewając szkołę dla dobrej książki. Jeśli chodzi o gust literacki to nie jest on zbyt hipsterski - podoba mi się twórczość Sapkowskiego a w szczególności Trylogia Husycka.

Z muzyką sprawa jest już bardziej skomplikowana. Jestem ogromnym fanem i niepoprawną radość sprawia mi słuchanie muzyki filmowej i z miejsca każdemu mogę ją polecić. To "skrzywienie" przeplata mi się z okresami słuchania wszystkiego: od jazzu, przez wyselekcjonowany pop, rap, hip-hop aż po dubstep, raczej nie przepadam za ciężkimi rytmami typu hardcorowy rock czy metal.

Do zadanek z matmy (i z fizyki pewnie też), a nie forum!

Matmę zarówno w szkole jak i w domu ciśniemy ostro, więc tym się nie ma co martwić. Fizyki nie zdaję, jedynie matmę i j. angielski - podstawę i rozszerzenie :)

Jakie plany na przyszłość?

Tutaj właśnie mam największą zagwozdkę, od dłuższego czasu miałem zamiar i pewnie finalnie wyląduje na studiach informatycznych, najbliżej mam do Krk więc pewnie będzie to AGH, ewentualnie UJ. Z drugiej jednak strony bardzo lubię i chciałbym w przyszłości dużo podróżować, więc jeśli nadarzy się okazja połączenia tej pasji z w miarę dobrze płatną pracą to pewnie nie będę się wahać :)

Link to comment
informatyk1
Posted

Witaj ;)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 • Who's Online (See full list)

  • There are no registered users currently online
 • Najnowsze posty

  • wardrum
  • yiliyane
   Otóż to. Na pojęcie samotności trzeba spoglądać szerzej. Brak chłopaka/dziewczyny to nie koniec świata. W każdym razie nie, póki jest się młodym. Gorzej jest, kiedy zbliża się 40-stka, chce się założyć rodzinę, a nikogo na horyzoncie nie ma. Szczególnie to dotyczy kobiet, bo mężczyzna może mieć dzieci właściwie w każdym wieku - kobieta niestety nie. Jeżeli chodzi o mnie, nie czuję się źle z tym, że jestem singielką - i to już od dekady. Mam jeszcze czas, gdybym chciała założyć rodzinę. Zresztą nic na siłę. Większy problem w moim życiu to mała i starzejąca się rodzina i brak znajomych. Brakiem chłopaka na razie się nie przejmuję.
  • yiliyane
   Normalny facet nie interesuje się dziećmi. Koniec, kropka. Mimo że związki z 16-latkami nie są karalne, nie oznacza to, że jest to dobre rozwiązanie. Jak dla mnie to jest duża czerwona flaga. Nie tylko gdybym sama była 16-latką czy bliskim takiej 16-latki, ale nawet gdybym miała być - jako dorosła - partnerką człowieka, który wcześniej spotykał się z dzieckiem lub przejawiał zainteresowanie dziećmi.
  • yiliyane
   Trochę tak, trochę nie. Jeżeli kobieta jest olśniewająco piękna, przeciętny mężczyzna może być nią onieśmielony i nie chcieć zagadać, bojąc się odrzucenia z powodu bycia w niższej lidze. Pięknością chętniej zainteresują się przystojni i/lub bogaci mężczyźni, ale ci stanowią tylko ułamek społeczeństwa - w dodatku część z nich, mimo swojego statusu, nie jest, jako partner, zbytnio wartościowa. Może się zdarzyć, że piękność żyjąca nie w wielkich metropoliach, nie mająca zbyt wielu kontaktów towarzyskich, szczególnie w wyższych sferach, nie zostanie zauważona przez mężczyzn o wyższej pozycji, którzy nie będą peszyli się na jej widok. Może się zdarzyć, że piękność, która ma kontakty w wyższych sferach, będzie przyciągała jedynie mężczyzn złego charakteru. Nie zgodzę się natomiast ze stwierdzeniem, że najpiękniejsza kobieta ma najmniejsze szanse na zdobycie wartościowego mężczyzny. Najtrudniej jest brzydkim kobietom, bo tych nie chcą ani bogaci i przystojni, ani nawet przeciętni.
  • yiliyane
   Powody, dla których kobiety zwykle wybierają starszych mężczyzn są te same od tysięcy lat. Starszy mężczyzna jest dojrzalszy i lepiej sytuowany niż rówieśnik/młodszy mężczyzna. W przeszłości nacisk był kładziony bardziej na majątek, obecnie, mam wrażenie, na dojrzałość. Ale to jest pewna generalizacja. Nie każda kobieta wybierze starszego mężczyznę. Od każdej reguły są przecież wyjątki. A od tej - w dzisiejszych czasach - mam wrażenie, że jest całkiem sporo wyjątków.
 • Recent Status Updates

  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
   · 5 replies
  • Kerosine

   Kerosine

   Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
   · 0 replies
  • Pizzaro

   Pizzaro

   Czy jest tutaj życie?
   · 3 replies
  • _Balladyna_

   _Balladyna_

   idę pogadać z siostrą

   · 0 replies
 • Popular Contributors

  1. 1
   yiliyane
   yiliyane
   7
  2. 2
   Kerosine
   Kerosine
   3
  3. 3
   kasia_demańska
   kasia_demańska
   1
  4. 4
   Xantos
   Xantos
   1
 • Top użytkownicy (7 dni)

  yiliyane
  yiliyane
  30 posts
  Kerosine
  Kerosine
  17 posts
  wardrum
  wardrum
  14 posts
  Gloria
  Gloria
  10 posts
  Martusiaaaaaa92
  Martusiaaaaaa92
  5 posts
  Xantos
  Xantos
  4 posts
  Adam3344
  Adam3344
  4 posts
  kasia_demańska
  kasia_demańska
  3 posts
  nunca
  nunca
  2 posts
 • Top użytkownicy (miesiąc)

  Kerosine
  Kerosine
  48 posts
  yiliyane
  yiliyane
  45 posts
  wardrum
  wardrum
  39 posts
 • Top użytkownicy (rok)

  Kerosine
  Kerosine
  457 posts
  yiliyane
  yiliyane
  394 posts
  Gloria
  Gloria
  127 posts
×
×
 • Create New...
Please Sign In or Sign Up