Jump to content

Studniówka 2014

Markon

Recommended Posts

Posted

Witam, mój problem jest następujący.

Co powinienem zrobic poniewaz dowiedzialem się że jedna z moich koleżanek z którą miałem iść na studniówke za rok już ma swojego partnera co sprawia, że jestem w głębokim dołku. Jest niby kwiecień i może się jeszcze troche przez ten czas zmienić, aczkolwiek trochę w to nie wierze.

Jestem do takich spraw wyczulony i wole mieć wszystko wcześniej uzgodnione, a też jakimś lovelasem nie jestem że dziewczyny na mnie lecą.

Guest Anonymous
Posted
za rok

Spiąć poślady i nie przejmować się takimi głupotami prawie rok zanim będą miały miejsce, bo jak sam powiedziałeś jedna Cię już pogoniła, to i kolejna może. Chill, man.

@edit

a, przeczytałem inne twoje (z małej bo do trolli nie mam szacunku) posty, raz masz 25 lat, raz masz komisję wojskową, a teraz już jesteś licealistą, w takich chwilach żałuję że nie jestem modem. :<

Księżycowa
Posted

Przez prawie rok bardzo wiele może się zmienić, naprawdę. Nie przejmuj się, bo nie wiesz jak to wszystko będzie i jak się zepniesz to z pewnością będziesz miał z kimś iść ;)

Posted

Nie wiadomo czy dożyjesz jutra, a Ty się martwisz tym co będzie za rok? Chłopie, wyluzuj trochę!

Może za rok będziesz mieć dziewczynę,może znajdziesz inną dziewczynę ( na pewno! ) która z Tobą chętnie pójdzie. Nie martw się na zapas no ;)

Posted
Nie wiadomo czy dożyjesz jutra, a Ty się martwisz tym co będzie za rok? Chłopie, wyluzuj trochę!

Po tych słowach na pewno wyluzuje :lol:

Według mnie ten temat jest efektem zwykłej paniki. Jak sam powiedziałeś, masz jeszcze dużo czasu.

Nie wiem, co stoi na przeszkodzie żeby iść z kimś innym... No, chyba, że jest to to jedyna dziewczyna jaką znasz ;) Lubisz mieć wszystko zaklepane, ale żeby wypaliło w 100% staraj się mieć w zanadrzu jakieś alternatywne wyjścia.

Posted
za rok

Spiąć poślady i nie przejmować się takimi głupotami prawie rok zanim będą miały miejsce, bo jak sam powiedziałeś jedna Cię już pogoniła, to i kolejna może. Chill, man.

@edit

a, przeczytałem inne twoje (z małej bo do trolli nie mam szacunku) posty, raz masz 25 lat, raz masz komisję wojskową, a teraz już jesteś licealistą, w takich chwilach żałuję że nie jestem modem. :<

Coś widze że słabo z czytaniem ze zrozumieniem u Ciebie. To że angażuje się w tematy gdzie problemy mają 25 letnie osoby, nie oznacza od razu że tyle mam lat. W kilku postach pisałem, że mam 19 lat.

... komisję wojskową ... licealista ...

To chyba jedno z drugim chodzi w parze, czyż nie?

btw. Jestem w technikum.

Według mnie ten temat jest efektem zwykłej paniki. Jak sam powiedziałeś, masz jeszcze dużo czasu. Nie wiem, co stoi na przeszkodzie żeby iść z kimś innym... No, chyba, że jest to to jedyna dziewczyna jaką znasz ;) Lubisz mieć wszystko zaklepane, ale żeby wypaliło w 100% staraj się mieć w zanadrzu jakieś alternatywne wyjścia.

Panika narodziła się w taki sposób, że już teraz jest zbieranie kasy na studniówkę i już teraz klasa zaczyna tworzyć liste, kto idzie i czy sam czy z osobą towarzyszącą. Problem w tym jest taki, że to jedna z nielicznych dziewczyn, którą znam bardzo dobrze, często spędzamy czas, więc i studniówka byłaby z nią bardzo fajna. Nawiązać kontakt z jakąś inną dziewczyną będzie problem i tego obawiam się najbardziej. Nie jestem jakiś towarzyski jak reszta moich kumpli, lecz są i znajomi, którzy rozważają taką możliwość aby nie iść na studniówke, bo sami nie pójdą, bo osoby towarzyszącej nie będą mieli

Posted

Chłopie, swojego partnera na studniówkę znalazłam tydzień przed i nikt się nie spinał, więc wyluzuj trochę.

Listy listami, u nas od września były listy, milion razy zmieniane, dopóki nie wpłacicie zaliczki to tak naprawdę nic nie jest przesądzone. Więc nie martw się na zapas, masz prawie rok.

Posted

Właśnie, ja znalazłam partnera ze dwa, góra trzy tygodnie przed, a i tak dobrze się bawiłam. Bez paniki, szkoda nerwów, zwłaszcza że masz jeszcze rok. helje, dobrze prawi, listy krążą dużo wcześniej, ale ostateczne wpisanie z kim się idzie następuje krótko przed. U nas tak naprawdę jeszcze w styczniu (miałam na początku lutego) dałoby radę zrezygnować z osoby towarzyszącej nie tracąc pieniędzy. Tak naprawdę to więcej jest tego całego zamieszania i spiny niż samej studniówki. Ale też nie warto rezygnować, bo nie ma się z kim pójść.

Guest Anonymous
Posted
Coś widze że słabo z czytaniem ze zrozumieniem u Ciebie. To że angażuje się w tematy gdzie problemy mają 25 letnie osoby, nie oznacza od razu że tyle mam lat. W kilku postach pisałem, że mam 19 lat.

Touché, przyznaję się do błędu, nie otwierałem poszczególnych postów tylko czytałem zapewne cytowane bo coś mi nie grało. ;)

Anyway, mój post przed edytowaniem dalej aktualny, nie ma po co szukać tak wcześnie pary.

Posted

ja swojego chłopaka na studniówkę znalazłam na dwa miesiące przez uroczystością, więc bez stresu :P

Posted

Nie przejmuj się, ja pamiętam, że u mnie na studniówce prawie połowa panów była bez partnerek i wybalowali się za wszelkie czasy, więc nawet gdybyś jakimś cudem przez ten rok nikogo nie znalazł to też nic się nie stanie ;) U nas bardzo fajnie wyszło, bo każdy bawił się z każdym, więc nie było takiej sytuacji, że osoby z partnerami tańczą, a reszta siedzi przy stole i zamula, zabawa była wspólna albo wymieniano się towarzyszami (jak to zabrzmiało :twisted: ). Panowie chyba nawet chwalili sobie tą sytuację, bo nie musieli zajmować się jakąś obcą dziewczyną całą noc.

informatyk1
Posted

Rok to dużo czasu.Na pewno znajdziesz tę jedyną, która z Tobą pójdzie na studniówkę. A jak nie to zabierz na studniówkę jakąś twoją ulubioną koleżankę a na pewno się zgodzi z Tobą pójść

Posted

Ja nie wiem skąd ciśnienie na chodzenie na studniówkę z kimś albo w ogóle. Jednak uwierz mi, jeśli chcesz iść to prędzej czy później ktoś się znajdzie - nawet nie trzeba twojej inicjatywy bo dziewczyny zawsze panikują "nie mam z kim iść" i wtedy jakaś do ciebie podejdzie o ile nie masz trądu ;p

Posted

Masz cały rok przed sobą. I mnóstwo możliwości. Zakładanie na starcie, że będziesz pozbawiony towarzystwa jedynie Cię demotywuje. Nie użalaj się nad sobą. Nie uwierzę, że nie masz żadnych koleżanek które również będą zdane na teoretyczną samotność. Nie jesteś w stanie przewidzieć co się stanie przez tak długi czas. Zajmij się sobą, wyjdź ludzi, znajdź dziewczynę? a Twój problem automatycznie zniknie.

Znam wiele ludzi, którzy poszli na studniówkę samotnie a najlepiej się bawili.

Mnie również to czeka za rok, jednak nie wpadam w panikę, a aktualnie też nie mam partnera, nawet o tym nie myślałam. Wyluzuj odrobinkę.

• yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• Adam3344
  • Popular Now

• Najnowsze posty

• Adam3344
      Tak miały zdrady miejsce... Ona jest w trakcie rozowdu i zdradzała męża.. przez pół roku było ok a pozniej zmienila haslo w telefonie i widzialem jak z kims pisze i wysylaja sobie zdjecia i przylapalem ją jak robila sobie dobrze do jego zdjęć.. A pozniej oznajmila mi, ze wyjezdza sama na targi do Krakowa na weekend i zaraz sie z nią rozstalem... i Wiem, ze od tamtej pory nie była na targach bo juz nie musiala sie kryć... Bedac wtedy na feriach wykupilem jej masaz gdzie masazysta nie masowal jej tylko pleców a wszystkie inne czesci ciala az skonczylo sie seksem, ale nie robilem tam wojny bo były jej dzieci... Nie mówiłem jej tego tam gdyż nie chcialem kłótni przy dzieciach bo chcialem aby miały udane ferie.. po powrocie byla wulgarna w moim kierunku i to bylo wszystko widać... i odszedłem.. Stwierdzila, ze ja zostawilem i skrzywdziłem.. uważam, ze chciala zagrac na moich emocjach gdyz nie potrafi sie przyznać do bledu.
    • Kerosine
      Dla niektórych [co by nie szukać daleko, m. in. mojej matki, ale także ogólnie wielu osób, które z różnych powodów nie pozostają z nikim w relacjach romantycznych] właśnie jest to święto przyjaźni i miłości innej niż ta zmysłowa  Postąpiłeś bardzo dobrze, ale być może sposób, w jaki zakomunikowałeś swoje uczucia pozostawił co nieco do życzenia bądź zwyczajnie na skutek różnych przypadkowych i pozostających poza możliwością Twojego wpływu okoliczności poruszył nie tę strunę, którą powinien. Być może też po prostu nie wiesz wszystkiego. Swoją drogą myślę, że przydałby nam się trochę większy background na temat Twojego związku zamiast dość oszczędnego mimo wszystko opisu paru sytuacji.
    • nunca
      @Gloria jak się odsunęła wystarczająco to zaproponowałem jej naprawę relacji bo mi za bardzo zależało żeby jej nie stracić i żeby było tak jak wcześniej
    • Kerosine
      Po prostu "mała-wielka" zemsta z jej strony  Alternatywnie / dodatkowo może ona zwyczajnie Twoich ubrań już nie posiadać [bo np. zdążyła je wyrzucić]. Nawiasem mówiąc, czy jesteś absolutnie pewien, że zdrada / zdrady z jej strony miały miejsce? Moim zdaniem powinieneś, w tej kwestii nie powinno być nigdy żadnych niedopowiedzeń.
    • Martusiaaaaaa92
      Klaus S. to jakiś nowy Emmanuel Goldstein? Soros się już znudził?
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 3 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane