Jump to content

Rozmowa w agencji pracy


braciakaramazow

Recommended Posts

braciakaramazow
Posted

Hej! Chcę znaleźć pracę na weekendy. Myślałam aby pójść do agencji pracy. Co mam wziąć ze sobą? Czy normalnie muszę pisać CV? Pracowałam wcześniej w wakacje... czy świadectwo pracy też powinnam mieć? O co mogą mnie pytać? Mógłby ktoś napisać jak wygląda taka rozmowa w agencji pracy?

Link to comment
Posted

Najlepiej zadzwonić do agencji i się dowiedzieć. Jeśli masz jakies świadectwa pracy to na pewno weź je ze sobą. Więcej poza dowodem raczej nie trzeba brać.

Link to comment
 • 3 years later...
Posted

Komplet dokumentów z poprawnie przygotowanym CV na czele z pewnością warto mieć - nawet jeśli nie pomoże nam wprost znaleźć pracy, to przynajmniej zrobi dobre wrażenie. Tak naprawdę jednak jedynym istotnym papierem, jaki wypadałoby zabrać ze sobą jest właśnie życiorys, choć prawdę mówiąc nawet i on nie musi stanowić koniecznego warunku: jadąc na rozmowę w sprawie mojej poprzedniej pracy po prostu zapomniałam go wziąć, jednak okazało się, że samo ustne opowiedzenie o moich poprzednich doświadczeniach wystarczyło. CV zabrałam ze sobą dopiero na rozmowę kwalifikacyjną bezpośrednio w miejscu pracy. Poza tym agencje mają własne formularze.

Samej rozmowy w tym miejscu również nie ma się co obawiać - w przeciwieństwie do typowych interview nastawiona jest niemal wyłącznie na rzeczową wymianę informacji i określenie oczekiwań kandydata/przedstawienie oferty pracodawcy, szeroko rozumiane zrobienie dobrego wrażenia ma marginalne znaczenie. Tak naprawdę głównym problemem, jaki podczas niej ewentualnie wypłynie będzie najprawdopodobniej po prostu brak odpowiednich ofert: osobiście nie szukałabym tą drogą pracy tylko weekendowej =)

Ogólnie rzecz biorąc jest to instytucja umożliwiająca znalezienie pracy praktycznie każdemu, także osobom bez [lub z niewielkim] doświadczeniem oraz niskimi kwalifikacjami. Nie ma więc co się obawiać o wymagania formalne i "gęste sito". Moją obecną pracę dostałam dosłownie z marszu i bez konieczności przechodzenia nawet przez rozmowę kwalifikacyjną, można i tak.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 • Who's Online (See full list)

  • Gloria
 • Popular Now

 • Najnowsze posty

  • Adam3344
   Tak miały zdrady miejsce... Ona jest w trakcie rozowdu i zdradzała męża.. przez pół roku było ok a pozniej zmienila haslo w telefonie i widzialem jak z kims pisze i wysylaja sobie zdjecia i przylapalem ją jak robila sobie dobrze do jego zdjęć.. A pozniej oznajmila mi, ze wyjezdza sama na targi do Krakowa na weekend i zaraz sie z nią rozstalem... i Wiem, ze od tamtej pory nie była na targach bo juz nie musiala sie kryć... Bedac wtedy na feriach wykupilem jej masaz gdzie masazysta nie masowal jej tylko pleców a wszystkie inne czesci ciala az skonczylo sie seksem, ale nie robilem tam wojny bo były jej dzieci... Nie mówiłem jej tego tam gdyż nie chcialem kłótni przy dzieciach bo chcialem aby miały udane ferie.. po powrocie byla wulgarna w moim kierunku i to bylo wszystko widać... i odszedłem.. Stwierdzila, ze ja zostawilem i skrzywdziłem.. uważam, ze chciala zagrac na moich emocjach gdyz nie potrafi sie przyznać do bledu.
  • Kerosine
   Dla niektórych [co by nie szukać daleko, m. in. mojej matki, ale także ogólnie wielu osób, które z różnych powodów nie pozostają z nikim w relacjach romantycznych] właśnie jest to święto przyjaźni i miłości innej niż ta zmysłowa  Postąpiłeś bardzo dobrze, ale być może sposób, w jaki zakomunikowałeś swoje uczucia pozostawił co nieco do życzenia bądź zwyczajnie na skutek różnych przypadkowych i pozostających poza możliwością Twojego wpływu okoliczności poruszył nie tę strunę, którą powinien. Być może też po prostu nie wiesz wszystkiego. Swoją drogą myślę, że przydałby nam się trochę większy background na temat Twojego związku zamiast dość oszczędnego mimo wszystko opisu paru sytuacji.
  • nunca
   @Gloria jak się odsunęła wystarczająco to zaproponowałem jej naprawę relacji bo mi za bardzo zależało żeby jej nie stracić i żeby było tak jak wcześniej
  • Kerosine
   Po prostu "mała-wielka" zemsta z jej strony  Alternatywnie / dodatkowo może ona zwyczajnie Twoich ubrań już nie posiadać [bo np. zdążyła je wyrzucić]. Nawiasem mówiąc, czy jesteś absolutnie pewien, że zdrada / zdrady z jej strony miały miejsce? Moim zdaniem powinieneś, w tej kwestii nie powinno być nigdy żadnych niedopowiedzeń.
  • Martusiaaaaaa92
   Klaus S. to jakiś nowy Emmanuel Goldstein? Soros się już znudził?
 • Recent Status Updates

  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
   · 5 replies
  • Kerosine

   Kerosine

   Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
   · 0 replies
  • Pizzaro

   Pizzaro

   Czy jest tutaj życie?
   · 3 replies
  • _Balladyna_

   _Balladyna_

   idę pogadać z siostrą

   · 0 replies
 • Popular Contributors

  1. 1
   yiliyane
   yiliyane
   14
  2. 2
   Kerosine
   Kerosine
   6
  3. 3
   Martusiaaaaaa92
   Martusiaaaaaa92
   2
  4. 4
   LaFleur
   LaFleur
   1
  5. 5
   Gloria
   Gloria
   1
 • Top użytkownicy (7 dni)

  yiliyane
  yiliyane
  17 posts
  Kerosine
  Kerosine
  17 posts
  wardrum
  wardrum
  16 posts
  Gloria
  Gloria
  11 posts
  Martusiaaaaaa92
  Martusiaaaaaa92
  8 posts
  Xantos
  Xantos
  4 posts
  Adam3344
  Adam3344
  4 posts
  supermati2009
  supermati2009
  3 posts
  LaFleur
  LaFleur
  3 posts
 • Top użytkownicy (miesiąc)

  Kerosine
  Kerosine
  45 posts
  wardrum
  wardrum
  33 posts
  Gloria
  Gloria
  28 posts
 • Top użytkownicy (rok)

  Kerosine
  Kerosine
  452 posts
  yiliyane
  yiliyane
  378 posts
  Gloria
  Gloria
  127 posts
×
×
 • Create New...
Please Sign In or Sign Up