Jump to content

Podróże z groupon.pl gruper.pl itp

Black Haze

Recommended Posts

Posted

Czy ktoś z Was korzystał z ofert podróży które są przedstawione na tej stronie i innych stronach grupowych zakupów? Byliście zadowoleni czy może wręcz przeciwnie? Oferty kuszące nawet bardzo, jednak boję się, że przyjadę i zastanę np gorszy pokój niż napisano wcześniej i ogólnie że oferta nie będzie taka, jak to przedstawiono. Niby wiem, że to ma być promocja dla danego hotelu a więc powinni mnie ugościć jak najlepiej, a jednak naczytałam się trochę i opinie były różne bardzo.

Posted

Znam ludzi, którzy korzystali. Warunki w hotelu dokładnie takie jak w ofercie ale np. podczas kiedy ja mogłam sobie wybrać posiłek to ludzie z grupona nie mieli opcji wyboru. Dostawali w ramach wyżywienia konkretne dania. Generalnie nie jest źle :mrgreen:

• 2 weeks later...
Posted

tez tak słyszałam. dlatego, stawiając na ofertę z zakupów grupowych warto dokładnie przeczytać co otrzymamy w cenie. Generalnie jednak wydaje mi się, że warto spróbować. Czasami zdarzają się bardzo ciekawe oferty.

Posted

Byłam w Rewalu. Mój Facet wykupił nam tygodniowy pobyt w ramach niespodzianki. Wspominam niezwykle mile. Nie mieliśmy żadnych problemów z realizacją grouponu. Także jeżeli chodzi o terminy. Standard pokoju był dokładnie taki sam jak w ofercie.

• 1 month later...
Posted

Groupon to świetna opcja w Polsce, ale za granicę bym nie pojechał. Zdecydowanie warto zadzwonić do ośrodka i dopytać o szczegóły.

• 4 months later...
Posted

jak ktoś z was został kiedyś oszukany przez groupona lub inne podobne to polecam najdeal.pl , tam przynajmniej za darmo pobierasz kupon zniżkowy, co jest super, nie trzeba płacić od razu za usługę czy towar, której de facto jeszcze nie otrzymaliśmy. Wiem, bo kupiłam wyjazd w góry z tego portalu i zapłaciłam za zniżkę dopiero przy realizacji kuponu. ja niestety na grouponie "markowe" okulary kupilam,z gory kupe kasy zaplacilam a potem ani widu ani slychu

Posted

Muszę przyznać, że bardzo często kupowałam coś na grouponie (jedzenie, wyjazdy, usługi, zabiegi) i zawsze dostawałam dokładnie to, co było zapisane w ofercie. Zawsze przed kupnem trzeba przeczytać za co płacimy, bo jest wiele opcji do wyboru. Jeśli chodzi o wyjazdy, to bardzo mogę polecić Pałac Pawłowice (o ile pamiętam to były tam 2 noclegi dla 2 osób + pełne wyżywienie-duże, smaczne porcje) + nieograniczone korzystanie z basenu, siłowni, groty solnej, sauny, jacuzzi. O ile pamiętam to zapłaciliśmy 370zł za wszystko. Wspomnienia wspaniałe, standard wysoki.

• 1 month later...
Posted

Ostatnio chciałam wykupić jakiś weekendowy wypadzik...ale weszłam na stronę hotelu i okazało się że bez kuponu ceny są takie same!!! Więc gdzie tu korzyść/promocja??? Chcieliśmy jechać bo mieliśmy w Panku samochód zarezerwowany. Poszukałam więc innego miejsca, jeszcze tańszego i spędziliśmy weekend jesienny nad morzem:)

• 1 month later...
Posted

Raz skorzystałem i było ok, więc jeszcze pewnie kiedyś spróbuję.

• 8 months later...
Posted

Jakieś 2 lata temu byłam w Bułgarii z Grouponu i generalnie jestem zadowolona... no ale i tak mieliśmy przeboje, bo w samej Bułgarii okazało się, że... zmieniają nam hotel. Rozrzucali ludzi po różnych hotelach - lepszych, gorszych. My trafiliśmy na ten "lepszy", ale niektórzy nie mieli tego szczęścia, co napędziło im wiele stresu z tego co pamiętam.

Generalnie takie oferty z tego typu portali są dla ludzi, którzy są "elastyczni" na zmiany. Raczej rodzinom z dziećmi nie polecałabym korzystać z ich ofert.

• 3 months later...
Posted

Jeśli planujecie daleką podróż to może skorzystajcie z oferty Ok-tours. To biuro podróży organizuje głównie wakacje dla dzieci, kolonie, obozy. Może znajdziecie tam ofertę, która będzie dla was idealna na wyjazd z małym dzieckiem.

Posted

Byłem np. w Karkonoszach w ostatnie wakacje. W hotelu było bardzo przyjemnie, obiecana kolacja wystawna, wszyscy wokół bardzo mili i usłużni. Kelner kursujący z winem do naszego pokoju uśmiechał się dziwnie, ale raczej nie ma co tego nadinterpretować.

Hotele traktują akcje na Grouponie jako formę promocji, dlatego powinny się postarać. Niektórzy po prostu nie potrafią skorzystać z takiej możliwości na poprawienie swoich notowań u klienteli. Nie generalizowałbym tego, że użytkowników Grouponu traktuje się jakoś inaczej.

• 5 months later...
Posted

Nie korzystałam. Jeśli chodzi o podróże to ja często posilkuje się portalem turystycznym traveloppa, skupiającej różne oferty w zaleznosci od miejsca wypoczynku. Fajnie, bo zawsze są jakies okazje i dodatkowo można tam zamówić przelot i nocleg.

• 4 months later...
Posted

Kiedyś skorzystałam z grupona na termy w Słowacji, było fajnie cały dzień za jakąś niewielką kwotę (nie pamiętam dokładnie) opłaca się :)

Posted

W zeszłym roku skorzystałam z bułgarskiego odpowiednika grouponu. Wraz ze znajomym wybraliśmy weekend w Macedonii i muszę przyznać, że nie było na co narzekać. Realia odpowiadały warunkom opisanym w ofercie, terminy przystępne, atrakcje się zgadzały, przewodnik był na pokładzie, pokoje w hotelu również całkiem okej. I z tego, co pamiętam, nie było drogo, za hajsy z erasmusa ogarnęłam. Teraz szukam na brytyjskim grouponie podobnych weekendówek.