Jump to content

Wycieczka klasowa

>>MusicGirl<<

Recommended Posts

>>MusicGirl<<
Posted

Chcemy zorganizować wycieczkę klasową. Miałaby ona miejsce na początku czerwca. Chcielibyśmy jechać gdzieś na 3-4 dni, cena do ok. 450zł. Odpada Gdańsk i okolice, Warszawa, Kraków (ogólnie Tatry) i Częstochowa. Jesteśmy w 2 klasie liceum z woj. podlaskiego. W grę wchodzi wyjazd za granicę. Oby nie za daleko ;) Macie jakieś pomysły? Może byliście gdzieś ze swoją klasą?

Posted

Wybrałam się z klasą gimnazjalną na 4 dni - 3 spędziliśmy w Szklarskiej Porębie, jeden w Pradze w Czechach i było naprawdę bardzo fajnie, a cena wynosiła 300 zł od osoby, może coś takiego poszukajcie?

Pochemuchka
Posted

Wilno? Nie tak daleko, a pewnie sporo osób by chciało zwiedzić. Ew. Lwów, ale duża część wycieczki w autokarze, więc nie wiem, czy jest sens.

Może Mazury?

Albo okolice Suwałk, Biebrzański Park Narodowy?

Posted

Czewa ^^

Ja za 452 zł jadę na 3 dni do Pragi + zwiedzanie, noclegi w hotelu, wejścia, wyżywienie i autokar. Może Praga właśnie?

Posted

Jak z Podlaskiego, to tak jak napisał Pochemuchka, fajnie by było do Wilna jechać, żeby nie spędzić większości czasu w autokarze. A Wilno jest takie w sam raz na trzy dni właśnie :) I może Kowno jakoś po drodze na jeden dzień? Ja byłam w Wilnie właśnie na dwa dni, wiem, że płaciliśmy jakoś mało za nocleg, ale ile nam to wyszło, to Ci nie powiem, bo to była objazdówka. No i przewodnikiem po mieście był nasz historyk :)

Posted

Kraków, ogólnie Tatry? Ale Kraków nie jest w Tatrach :D

Lwów ładny ponoć, Praga takowoż, Wrocław może? Słowacji nie polecam, bo jest brzydka wg mnie, chociaż warto zrobić sobie wycieczkę objazdową tam szlakiem jaskiń.

No i pozwolę sobie zrobić autoreklamę - zapraszam w moje najpiękniejsze Bieszczady. Początkiem czerwca jeszcze względny spokój powinien być, schronisk pd dostatkiem, ale 3 dni za 450zł to bajka, i z wyższymi standardami dacie radę.

>>MusicGirl<<
Posted
Wybrałam się z klasą gimnazjalną na 4 dni - 3 spędziliśmy w Szklarskiej Porębie, jeden w Pradze w Czechach i było naprawdę bardzo fajnie, a cena wynosiła 300 zł od osoby, może coś takiego poszukajcie?

Właśnie tam planowaliśmy jechać, ale wyszła nam kwota prawie 600 zł od osoby, więc niektórzy ze względów finansowych nie mogliby jechać. Bo od nas to jednak daleko.

Posted

A może Mazury - ja właśnie w 2 kl liceum byłam na wycieczce w Rynie:) i było bardzo fajnie!

Posted

Również polecam czeską Pragę. Byłam tam na czterodniowej wycieczce w gimnazjum i było mega. Koszta niewiele przekraczały 400 zł.

Posted

W mojej klasie trwa zacięta dyskusja, pomiędzy jedną połową, która krzyczy "Pizuny!" (taki wiejski "survival") a drugą, która obstawia raczej ukraiński Lwów. We Lwowie nie ma nic ciekawego, ale już raz tam byliśmy i ludziom się podobało.

I podbijam Pragę. To chyba częsty cel szkolnych wycieczek, zwiedzałam ją zarówno z podstawówką, jak i z gimnazjum. Fajnie jest i ceny całkiem w normie.

• 2 months later...
Posted

Zróbcie jedną wycieczkę w jednym roku, drugą w drugim i każdy będzie zadowolony ;P A tak poza tym to ja na waszym miejscu, skontaktowałabym się z biurem podróży, który by Wam przygotował odpowiednią ofertę.

• yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• There are no registered users currently online
  • Popular Now

• Najnowsze posty

• Adam3344
      Tak miały zdrady miejsce... Ona jest w trakcie rozowdu i zdradzała męża.. przez pół roku było ok a pozniej zmienila haslo w telefonie i widzialem jak z kims pisze i wysylaja sobie zdjecia i przylapalem ją jak robila sobie dobrze do jego zdjęć.. A pozniej oznajmila mi, ze wyjezdza sama na targi do Krakowa na weekend i zaraz sie z nią rozstalem... i Wiem, ze od tamtej pory nie była na targach bo juz nie musiala sie kryć... Bedac wtedy na feriach wykupilem jej masaz gdzie masazysta nie masowal jej tylko pleców a wszystkie inne czesci ciala az skonczylo sie seksem, ale nie robilem tam wojny bo były jej dzieci... Nie mówiłem jej tego tam gdyż nie chcialem kłótni przy dzieciach bo chcialem aby miały udane ferie.. po powrocie byla wulgarna w moim kierunku i to bylo wszystko widać... i odszedłem.. Stwierdzila, ze ja zostawilem i skrzywdziłem.. uważam, ze chciala zagrac na moich emocjach gdyz nie potrafi sie przyznać do bledu.
    • Kerosine
      Dla niektórych [co by nie szukać daleko, m. in. mojej matki, ale także ogólnie wielu osób, które z różnych powodów nie pozostają z nikim w relacjach romantycznych] właśnie jest to święto przyjaźni i miłości innej niż ta zmysłowa  Postąpiłeś bardzo dobrze, ale być może sposób, w jaki zakomunikowałeś swoje uczucia pozostawił co nieco do życzenia bądź zwyczajnie na skutek różnych przypadkowych i pozostających poza możliwością Twojego wpływu okoliczności poruszył nie tę strunę, którą powinien. Być może też po prostu nie wiesz wszystkiego. Swoją drogą myślę, że przydałby nam się trochę większy background na temat Twojego związku zamiast dość oszczędnego mimo wszystko opisu paru sytuacji.
    • nunca
      @Gloria jak się odsunęła wystarczająco to zaproponowałem jej naprawę relacji bo mi za bardzo zależało żeby jej nie stracić i żeby było tak jak wcześniej
    • Kerosine
      Po prostu "mała-wielka" zemsta z jej strony  Alternatywnie / dodatkowo może ona zwyczajnie Twoich ubrań już nie posiadać [bo np. zdążyła je wyrzucić]. Nawiasem mówiąc, czy jesteś absolutnie pewien, że zdrada / zdrady z jej strony miały miejsce? Moim zdaniem powinieneś, w tej kwestii nie powinno być nigdy żadnych niedopowiedzeń.
    • Martusiaaaaaa92
      Klaus S. to jakiś nowy Emmanuel Goldstein? Soros się już znudził?
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 3 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane