• Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

TykiNarko

O czym powinni...

Recommended Posts

Moga pisać o czym tylko chcą, osobiście nudzi mnie sluchanie o tym jak jest ciezko na ulicy wiec nie slucham zadnych ulicznych skladów.

Bardzo jaram sie technicznym rapem (eripe, peerzet, 3w) oraz liryka na bardzo wysokim poziomie (rowniez 3w, bisz, zeus)

Share this post


Link to post

Niech nawijają o czym chcą. Nikt nie narzuci na siłę komuś tematu, bo raper tworzy to co on chce, a nie to co ludzie chcą. Jeśli mi się nie podoba tematyka danego utworu bądź twórczości jakiegoś rapera to tego nie słucham. Proste.

Share this post


Link to post

o czym?? Tego nikt nie powie bo czasami mozna o wszystkim i o niczym, ale jak sie umie to przekazac to jest sukces... Moda na JP juz sie skonczyla wiec firma itp moze sie schowac

Share this post


Link to post

Nawijają o wszystkim, o czym mają tylko ochotę. O tym co ich otacza, czego nie lubią, co uwielbiają, kogo kochają, co lubią jeść, jakie lubią nosić ciuchy, o której wstają z łóżka, jaki tyłek ma ich dziewczyna i ile słodzą herbatę. Mogą sami wymyślać sobie historię, mogą nawijać o niczym, mogą sobie sami schlebiać w tekstach (bragga). W rapie nie ma ograniczeń, a ludzie? Ludzie zawsze będą się srać, że ktoś nagrał kawałek o ciuchach, trawie, czy policji, tylko nie wiem kto każe im tego słuchać :<. Nie zapominajmy o formie. Tekstowo ktoś może być mistrzem, ale jak jego flow przypomina dukanie pana, który mówi na końcu reklam z lekami, to takiego kogoś gównianie się słucha. Nie słuchajmy tego co modne, słuchajmy tego co do nas przemawia, co nas rusza, a każdy będzie zadowolony.

Share this post


Link to post

Słucha ich głównie młodzież, więc powinni przynajmniej częściowo świecić przykładem, a nie tworzyć pogląd, że o wartości człowieka świadczy tylko pieniądz. 

Lubię raperów, którzy nagrywają kawałki storytellingowe. Dobrze poruszona tematyka miłości, problemów typu samobójstwa czy sytuacji codziennych też potrafi być ciekawa.

 • + 1

Share this post


Link to post

Nawijka o życiu to zawsze najlepsza nawijka. 

Rap o niczym nie ma najmniejszego sensu. Niestety to, co teraz dzieje się na legalnym rynku, to w dużej mierze komercyjny chłam. Mniej znane kapele/raperzy mają znacznie bardziej sensowne teksty od tego, co można usłyszeć choćby w radio. Ale niestety... popyt rodzi podaż. 

 • + 1

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now

 • Who's Online (See full list)

  • michaelowax3
 • Chatbox

  Load More
  You don't have permission to chat.
 • Recent Status Updates

  • Shady-Lane90

   Shady-Lane90

   Rzadko o coś proszę.
   Ale dzisiaj - proszę Was o pomoc.
   https://zrzutka.pl/bf8wmk
   · 0 replies
  • Shady-Lane90

   Shady-Lane90  »  Filip

   Fifi! Do lekcji! ;D 
   · 3 replies
  • Martusiaaaaaa92

   Martusiaaaaaa92

   Po zamachu na London Bridge media i politycy mówią dobrze o tutejszych Polakach jak nigdy Co ciekawe, głównie lewicowi politycy i media, by pokazać, że imigranci z UE nie są tacy źli jak ich zwolennicy brexitu przedstawiają. Zwłaszcza, że drugi z bohaterów, rodowity Brytyjczyk, okazał się nie być bez skazy: jest mordercą niepełnosprawnej dziewczyny, który dopiero co wyszedł przedterminowo z więzienia.
   · 3 replies
  • Filip

   Filip

   Herbaty dawno nie piłem, tym bardziej na czas, ale podoba mi się kreatywność tych tytułów, z niecierpliwością czekam na następne.  
   · 16 replies
  • Shady-Lane90

   Shady-Lane90  »  Filip

   Gdzie jest Fifi :> ;D 
   · 17 replies
 • Posts

  • michaelowax3
   Prawda czy fałsz?
   Fałsz. Bo sama taka jestem Lubisz kluski śląskie ;>
  • Shady-Lane90
  • isia2408
   Wraca isia2408
   @Shady-Lane90, pokaż zdjęcie.
  • Filip
   Grzybki Halucynki
   Chciałem spróbować, ale skutki tego są hmm.. nieco przerażające, także sobie odpuściłem.
  • Filip
   Palenie
   1. Popieram taki zakaz, co do barów i pubów - nie wiem czy powinien on je obejmować, jednak są to miejsca, w których palenie jest swego rodzaju tradycją. 2. Zdecydowanie jest zagrożeniem i to dużym. 3. Nic innego jak chęć zaimponowania, choć moim zdaniem jeśli komuś to imponuje to tylko pogratulować inteligencji. 4. Nie, zapaliłem 3 lub 4 papierosy w życiu i nie widzę w tym nic pociągającego. W moim otoczeniu naturalnie są osoby palące, m.in. znajomi z klasy, zapach ten potrafi z