Jump to content

Płyta "Jestem" Bednarek.


rastanat

Recommended Posts

Posted

"Bednarek" to nowy projekt, znanego z show "Mam Talent" oraz wokalisty nie istniejącego już zespołu Star Guard Muffin. Nie będę się rozwodzić dlaczego nowy projekt, taka a nie inna nazwa zespołu etc. Płyta zatytułowana "Jestem" pojawiła się dokładnie 28.11.2012 roku. W porównaniu do "Szanuj" brakuje popowych wstawek czy banalnych tekstów( tu na usprawiedliwienie podam fakt, że Kamil teksty na tę płytę napisał w 10 dni). Płyta "Jestem" pokazuje jakie milowe kroki do przodu zrobił wokalista. Zarówno pod względem wokalnym, tekstowym oraz muzycznym. Widać jak wiele nauczył się podczas swojej wyprawy na Jamajkę. W las nie poszły także lekcje od prawdziwych klasyków jamajskiego gatunku oraz nagrywanie w studiu Boba Marleya. Płyta ta to również pokazanie sceptykom i niedowiarkom, że Kamil to nie "gwiazdka TVN" tylko prawdziwy artysta robiący to co kocha. Kamil nie stawia na rozrywkę. Szanuje prostotę czego i tu dowodem jest owa płyta. Jest sobą. I to chyba jest najlepsze w tym wszystkim. Odbija się to w jego tekstach i dźwiękach. Muzycznie powrócił jamajskich korzeni - roots`u. No i nie może się powstydzić akcentu patois. "Think About Tommorow" jest najlepszym przykładem na to. Naszło mnie dopiero teraz gdyż dzisiaj była premiera klipu do jednego z utworów. "Cisza" to refleksyjny kawałek zmuszający do zastanowienia się nad sobą, swoim życiem, to kawałek który uświadamia wszystkim jak wiele mają. Oglądając teledysk także się nie zawiodłam. Mam nadzieję, że Ci którzy nie znają jego twórczości nadrobią straty, Ci co go nie lubią przekonają się do niego a fani nadal pozostaną mu wierni. Big Up!

Słuchał ktoś? Jakieś opinie, przemyślenia?

Link to comment
 • 1 year later...
Posted

Przekonałam się do Bednarka po jego koncercie. Muzyka co prawda nie taka, bym ją nałogowo miała w słuchawkach, ale na koncercie robi tyle pozytywnej energii, że chętnie poszłabym jeszcze raz. Świetnie się bawiłam.

Link to comment
 • 3 months later...
Posted

Od 2,5 roku słucham Bednarka, pierwszy raz zobaczyłam go w "Bitwie na Głosy", a na koncercie dopiero w kwietniu 2013, tuż przed maturą. Na 18-tkę dostałam od kumpeli właśnie płytę "Jestem", a na ostatnie urodziny suplement do tej płyty (tym razem od chłopaka) :). Jedną i drugą serdecznie polecam, bo naprawdę super i wprawiają w dobry nastrój :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 • Who's Online (See full list)

  • There are no registered users currently online
 • Najnowsze posty

  • wardrum
  • yiliyane
   Otóż to. Na pojęcie samotności trzeba spoglądać szerzej. Brak chłopaka/dziewczyny to nie koniec świata. W każdym razie nie, póki jest się młodym. Gorzej jest, kiedy zbliża się 40-stka, chce się założyć rodzinę, a nikogo na horyzoncie nie ma. Szczególnie to dotyczy kobiet, bo mężczyzna może mieć dzieci właściwie w każdym wieku - kobieta niestety nie. Jeżeli chodzi o mnie, nie czuję się źle z tym, że jestem singielką - i to już od dekady. Mam jeszcze czas, gdybym chciała założyć rodzinę. Zresztą nic na siłę. Większy problem w moim życiu to mała i starzejąca się rodzina i brak znajomych. Brakiem chłopaka na razie się nie przejmuję.
  • yiliyane
   Normalny facet nie interesuje się dziećmi. Koniec, kropka. Mimo że związki z 16-latkami nie są karalne, nie oznacza to, że jest to dobre rozwiązanie. Jak dla mnie to jest duża czerwona flaga. Nie tylko gdybym sama była 16-latką czy bliskim takiej 16-latki, ale nawet gdybym miała być - jako dorosła - partnerką człowieka, który wcześniej spotykał się z dzieckiem lub przejawiał zainteresowanie dziećmi.
  • yiliyane
   Trochę tak, trochę nie. Jeżeli kobieta jest olśniewająco piękna, przeciętny mężczyzna może być nią onieśmielony i nie chcieć zagadać, bojąc się odrzucenia z powodu bycia w niższej lidze. Pięknością chętniej zainteresują się przystojni i/lub bogaci mężczyźni, ale ci stanowią tylko ułamek społeczeństwa - w dodatku część z nich, mimo swojego statusu, nie jest, jako partner, zbytnio wartościowa. Może się zdarzyć, że piękność żyjąca nie w wielkich metropoliach, nie mająca zbyt wielu kontaktów towarzyskich, szczególnie w wyższych sferach, nie zostanie zauważona przez mężczyzn o wyższej pozycji, którzy nie będą peszyli się na jej widok. Może się zdarzyć, że piękność, która ma kontakty w wyższych sferach, będzie przyciągała jedynie mężczyzn złego charakteru. Nie zgodzę się natomiast ze stwierdzeniem, że najpiękniejsza kobieta ma najmniejsze szanse na zdobycie wartościowego mężczyzny. Najtrudniej jest brzydkim kobietom, bo tych nie chcą ani bogaci i przystojni, ani nawet przeciętni.
  • yiliyane
   Powody, dla których kobiety zwykle wybierają starszych mężczyzn są te same od tysięcy lat. Starszy mężczyzna jest dojrzalszy i lepiej sytuowany niż rówieśnik/młodszy mężczyzna. W przeszłości nacisk był kładziony bardziej na majątek, obecnie, mam wrażenie, na dojrzałość. Ale to jest pewna generalizacja. Nie każda kobieta wybierze starszego mężczyznę. Od każdej reguły są przecież wyjątki. A od tej - w dzisiejszych czasach - mam wrażenie, że jest całkiem sporo wyjątków.
 • Recent Status Updates

  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
   · 5 replies
  • Kerosine

   Kerosine

   Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
   · 0 replies
  • Pizzaro

   Pizzaro

   Czy jest tutaj życie?
   · 3 replies
  • _Balladyna_

   _Balladyna_

   idę pogadać z siostrą

   · 0 replies
 • Popular Contributors

  1. 1
   yiliyane
   yiliyane
   7
  2. 2
   Kerosine
   Kerosine
   3
  3. 3
   kasia_demańska
   kasia_demańska
   1
  4. 4
   Xantos
   Xantos
   1
 • Top użytkownicy (7 dni)

  yiliyane
  yiliyane
  30 posts
  Kerosine
  Kerosine
  17 posts
  wardrum
  wardrum
  14 posts
  Gloria
  Gloria
  10 posts
  Martusiaaaaaa92
  Martusiaaaaaa92
  5 posts
  Xantos
  Xantos
  4 posts
  Adam3344
  Adam3344
  4 posts
  kasia_demańska
  kasia_demańska
  3 posts
  supermati2009
  supermati2009
  2 posts
 • Top użytkownicy (miesiąc)

  Kerosine
  Kerosine
  48 posts
  yiliyane
  yiliyane
  45 posts
  wardrum
  wardrum
  39 posts
 • Top użytkownicy (rok)

  Kerosine
  Kerosine
  457 posts
  yiliyane
  yiliyane
  396 posts
  Gloria
  Gloria
  127 posts
×
×
 • Create New...
Please Sign In or Sign Up