Jump to content

goodmornin'

silent devotion

Recommended Posts

silent devotion
Posted

mam osiemnaście lat, właśnie powinnam rozwiązywać zadania z matmy, ewentualnie w inny sposób przygotowywać się do matury, ale jakoś Internety są ciekawsze... mam na głowie właśnie maturę i własne niedoskonałości tudzież wyssane z palca kompleksy (tak przynajmniej mówi mama). generalnie moje życie polega na spaniu, marudzeniu i siedzeniu przed monitorem, czasem jeszcze szkołę odwiedzę, ale to też sporadycznie. poza tym lubię je umilać muzyką i dobrym filmem, bądź też książką gdy czasu jest więcej. łatwo się denerwuję i wpadam w furię, potrafię gadać jak opętana, a potem się tego wstydzić. wbrew pozorom dużo się też śmieję. no i uwielbiam ludzi, uwielbiam ludzi do chorego, zdecydowanie zbyt wysokiego stopnia (pewnie dlatego tu jestem).

mam nadzieję, że jakoś się dogadamy i zagrzeję tu miejsce na dłużej!

johanneskate
Posted

silent devotion, podziel się muzyką, filmem, książką.

I dlaczego nie używasz dużych liter?

Posted

mornin po południu? ;)

Jakie filmy preferujesz? przykładowe tytuły mile widziane.

No i witaj oczywiście.

silent devotion
Posted

@johanneskate: ten brak wielkich liter to zwyczajne przyzwyczajenie, fejsbuki i te pe oduczyły mnie tego, ale jeżeli tego tu koniecznie wymagacie (tzn. zaliczacie to do zasad poprawnej pisowni, bo wiem że na innych forach nie było nigdy problemu) to będę grzeczną dziewczynką i się dostosuję!

kurczę, strasznie dużo do pisania. zacznijmy więc od muzyki! tu jest chyba najbardziej różnorodnie, bo ciężko mi określić czego ja właściwie słucham, kiedy istnieje 73439789 rodzajów samego rock'a. powiedzmy, że słucham ich praktycznie wszystkich, a do tego wiele innych odmian rapu, elektroniki, r&b, soul'u, popu, nawet tego najbardziej popularnego. mogę podać last'a jeżeli to ułatwi sprawę!

teraz filmy: tu właściwie jest podobnie, z tym że bardzo lubię dziwne filmy, z przesłaniem, dobrym soundtrackiem i dialogami. chyba mimo wszystko najbardziej lubię dramaty, najwięcej emocji dostarczają, a ja straszny wrażliwiec! choć filmami akcji też nie pogardzę, ale zdecydowanie rzadziej. jeśli chodzi o tytuły: Czarny

Posted

[Wujek dobra rada]

Nie musisz m@łpować przy nickach. Zwracając się do kogoś po prostu naciśnij jego nick ;)

taki będzie efekt: silent devotion

Posted
mam nadzieję, że jakoś się dogadamy i zagrzeję tu miejsce na dłużej!

Też mam taką nadzieję. Miłego pobytu na m-forum życzę =)

Posted
Żulczyk

Mrau.

Skoro wstałaś niedawno, a kładziesz się w godzinach wschodu słońca, istnieje spore prawdopodobieństwo, że miniemy się gdzieś na forum w tymże czasie.

Planujesz coś po maturach?

silent devotion
Posted

Arsen, o łał, ale macie tu bajery, na innych forach takich nie ma! jednak wujek dobra rada się przydaje, dzięki! (:

maga, o ile siedzisz tu późnymi wieczorami i ja też zacznę to pewnie się spotkamy, i to nie raz. mój tryb życia wygląda tak od kilku lat, szybko się to nie zmieni.

co do planów... jestem bardzo ambitna, a przy okazji kiedyś byłam zdolna. przy składaniu deklaracji maturalnej zapomniałam, że to przeszłość, a że marzyłam o SGH, to nabrałam sobie tego tyle, że tu na pewno nie podołam. mam nadzieję, że chociaż gdziekolwiek mi się uda. co więcej: bardzo bym chciała stąd wyjechać, w końcu nauczyć się odpowiedzialności, samodzielności i takie tam. najbardziej ciągnie mnie do Krakowa i Warszawy, czyli dużych miast, gdzie pewnie zginę, ale chyba warto byłoby chociaż spróbować!

Posted

Jeśli łatwo się denerwujesz to kiedy ostatnio i jaki był tego niecny powód?

silent devotion
Posted

tennes, ostatnio czyli jakieś pół godziny temu powodem było to, że nie było tabletek na gardło w domu. poza tym jestem prawie ciągle na siebie zła, że nie robię nic konstruktywnego i pożytecznego, teraz też. choć pewnie chcesz usłyszeć historię jakiegoś większego gniewu, mam rację?

Posted

Lubię jelenie! miły av! :)

Witaj!

Posted
Posted

Daj lasta, bo wyczuwam, że ładne rzeczy tam zobaczę.

silent devotion
Posted

Mrs.Stray, Pizzaro, dziękuję, mi też się spodobał jeleń, więc sobie go ukradłam :c

Legend, czy ja wiem czy takie ładne... moje po prostu, ale klik, proszę!

Posted

Jest Macklemore, ASAP Rocky, Drake, Weeknd, Frank Ocean i dużo innych spoczi grajków, także propsuję. Nowy JT już przesłuchany? Jak wrażenia?

silent devotion
Posted

Legend, łał, lubisz to wszystko?! Frank to moja największa miłość ostatnich czasów, Macklemore podobnie, a wiem że nie tak dużo osób tego słucha, więc w sumie fajnie. własnie od dwóch dni męczę to nieszczęsne Mirrors i to mi się baaaaardzo podoba, zarówno pod względem tekstu jak i samej muzyki. będąc w podstawówce czy gimnazjum byłam wielką fanką Justina (miałam nawet płytę!) i w sumie czuję teraz trochę jakby wrócił, więc bardzo pozytywnie. ale ta poprzednia piosenka, gdzie Jay-Z jest na featuringu w ogóle mi nie przypadła do gustu.

Kerosine, gimnazjum już dawno skończone, więc raczej nie (a na pewno nie gimnazjalny) :C ciężko mi siebie jakoś sensownie opisać, kiedy nie mam miliarda pasji ani nic szczególnego w sobie. z charakteru jestem taka jak napisałam, przynajmniej ja tak to odbieram, że straszna ze mnie jędza przy bliższym poznaniu! a jeżeli chodzi o gust muzyczny to ze wszystkimi nigdy się nie dogadasz, choć szczerze mówiąc, ze sporą ilością osób znajduję coś wspólnego!

Posted

Channel Orange to mój ulubiony album z poprzedniego roku! Pyramids to taki majstersztyk, że głowa mała :0 A Macklemore zdobył i tak ostatnio sporo fejmu, nawet na esce puszczają thrift shop. Justin rzeczywiście wrócił po długiej przerwie, z dobrym albumem, nie wiem jeszcze czy lepszym niż Futuresex/Lovesound, ale kilka tracków już się wkręciło. Trochę mi się kojarzy ten materiał z taką biedniejszą wersją My Beautiful Dark Twisted Fantasy, od Westa. Zaproszę Cię do znajomków na laście!

silent devotion
Posted

Legend, Channel Orange mój na pewno też! kurczę, bardzo ubolewam, bo wyciekło gdzieś do sieci Eyes like sky, a teraz tego w ogóle znaleźć nie mogę, a tak okropnie się w tym zakochałam... miałeś przyjemność usłyszeć?! ano, nawet u mnie na przerwach w szkole puszczają, ale akurat się cieszę, zawsze dobrze coś takiego usłyszeć przed dwoma polskimi albo sprawdzianem z matmy. jednak mam nadzieję, że fejm mu nie uderzy i będzie robił ciągle wszystko na obecnym poziomie, a nie zacznie robić płyty prosto do radia i TV...

nie wiem, nie słuchałam za bardzo, a to czasu nie było, a to chęci, tylko tak tą jedną piosenkę katuję. w każdym razie mimo wszystko chyba do Kanye Westa daleko Justinowi (a tą płytę akurat bardzo lubię, a raczej lubiłam bo ostatnio niewiele go słucham), inne klimaty jak dla mnie.

przyjęte, będę mogła podkradać Ci piosenki, juhu! :D

Posted
tennes, ostatnio czyli jakieś pół godziny temu powodem było to, że nie było tabletek na gardło w domu. poza tym jestem prawie ciągle na siebie zła, że nie robię nic konstruktywnego i pożytecznego, teraz też. choć pewnie chcesz usłyszeć historię jakiegoś większego gniewu, mam rację?
Właśnie nie,wręcz przeciwnie. Historia tabletek na gardło jest jak najbardziej do zaakceptowania - życiowo!
Posted
właśnie powinnam rozwiązywać zadania z matmy, ewentualnie w inny sposób przygotowywać się do matury, ale jakoś Internety są ciekawsze...

Znajomo brzmi. Zbyt znajomo ;o

Motywacji życzę.

Witaj i baw się dobrze;)

silent devotion
Posted

tennes, no jak zawsze, typowa baba.

heill, dziękuję i skoro brzmi znajomo- motywacji też i koleżance życzę (: