Jump to content

bielizna termoaktywna w góry

carmenn75

Recommended Posts

Posted

szukam dla męża dobrej bielizny termoaktywnej, na górskie wycieczki,

duży chłop, musi dobrze odprowadzać pot, mniej isotne są kwestie termiczne

mozecie cos polecic?

Posted

Polecam szukać w Decathlonie,kupowałem ta kiedyś bieliznę termoaktywną,właśnie w góry inie zawiodłem się. W jakim budżecie mniej więcej chcesz sie zmieścić?

• 2 weeks later...
Posted

A ja polecam najbliższy sklep z odzieżą używaną. Ja tam wynajduję dobre, nówki ciuszki termowaktywne i nie płacę na koszulkę 50zł jak w Decathlonie tylko 5 czy jeszcze mniej. I trafienie na odzież termoaktywną nie jest wcale rzadkością ;)

Posted

kupowanie ciuchów w lumpeksach jest ok, ale z bielizną to już bym uważała! Poszukaj na all też można niedrogo dobrą kupić:)

• 2 months later...
Posted

Tak naprawdę wszystko zależy od tego ile chcesz wydać. Może być Decathlon albo inny mniejszy sklep z tego typu odzieżą (w takim sklepie obsługa na pewno coś doradzi).

• 3 months later...
Posted
kupowanie ciuchów w lumpeksach jest ok, ale z bielizną to już bym uważała! Poszukaj na all też można niedrogo dobrą kupić:)

W życiu bym nie kupił używanej bielizny, nawet takiej specjalistycznej- nie ma takiej opcji.

Tak naprawdę wszystko zależy od tego ile chcesz wydać. Może być Decathlon albo inny mniejszy sklep z tego typu odzieżą (w takim sklepie obsługa na pewno coś doradzi).

Nie oszukujmy się ale prawdziwy komfort bielizny termo odczujesz dopiero gdy kupisz porządną, a nie taką ze sportowych dyskontów. coś jak Under Armour, Spaio czy Tervel

Posted

polecam brubecka

Posted
polecam brubecka

I całkiem słusznie, ale trochę się zaczęli cenić...

Posted
I całkiem słusznie, ale trochę się zaczęli cenić...

zawsze sie cenili, ale warto zapłacic :)

Posted

Nie oszukujmy się ale prawdziwy komfort bielizny termo odczujesz dopiero gdy kupisz porządną, a nie taką ze sportowych dyskontów. coś jak Under Armour, Spaio czy Tervel

Under Armour, mają świtny produkt, ale nieźle się cenią.

Posted

nawet bardziej się cenią od brubecka i moim zdaniem słusznie, są lepsi.

Posted

ja np. mogę zapłacić więcej. ale jak wydam za górę i dół 200 zł a po 2 praniach mi się rozejdzie na szwach albo się coś popsuje to mnie trafi. czy na takie ciuchy jest gwarancja?

Posted

mi sie nic nie rozchodzi po 2 latach a uzywam zimą codzinnie albo co kilka dni-przynajmniej pare razy w tygodniu.

staram sie prac recznie w miare mozliwosci bo jakos zawsze sie boje pralki :P

Posted

ja nie lubię prać ręcznie, dlatego boje się, że jednak tego typu bielizna nie przetrwa, albo straci swoje właściwości.

Posted

pranie reczne to chwila :) tym bardziej ze nie bede wrzucac 2 czy 3 rzeczy do pralki :)

-- Dodano 24 Wrz 2013, 23:13: --

ale w pralce tez nie raz pralam i nic sie nie działo :)

Posted
ja np. mogę zapłacić więcej. ale jak wydam za górę i dół 200 zł a po 2 praniach mi się rozejdzie na szwach albo się coś popsuje to mnie trafi. czy na takie ciuchy jest gwarancja?

Masz prawo do reklamacji.

Posted

Zależy od producenta ile, ale dobre ciuchy termoaktywne dają 24 miesiące gwarancji.

Posted

Praktycznie nie ma opcji by się rozeszło na szwach bo większość takich ciuchów jest bezszwowa :)

Gwarancja jest jak zawsze i na wszystko.

ja nie lubię prać ręcznie, dlatego boje się, że jednak tego typu bielizna nie przetrwa, albo straci swoje właściwości.

pralka ma tryb, pranie ręczne :)

poza tym są takie specjalne ekologiczne preparaty do prania takich rzeczy jak bielizna termo, odzież gore-texami itp. np. kasztany/orzechy piorące.

Zależy od producenta ile, ale dobre ciuchy termoaktywne dają 24 miesiące gwarancji.

na większość towarów daje się 2 lata, taki wymóg w zasadzie. Ale ciężko by było po roku nawet udowodnić, że coś się rozwaliło nie z twojej winy, zawsze mogą powiedzieć, że użytkowałeś niezgodnie z przeznaczeniem :)

Posted

poza tym są takie specjalne ekologiczne preparaty do prania takich rzeczy jak bielizna termo, odzież gore-texami itp. np. kasztany/orzechy piorące.

Jak ktoś ma starszą pralkę to niekoniecznie, ale fakt jak ktoś ma w miare nowy sprzęt to już się nie musi bawić w pranie ręczne.

Posted

Praktycznie nie ma opcji by się rozeszło na szwach bo większość takich ciuchów jest bezszwowa :)

Gwarancja jest jak zawsze i na wszystko.

na ciuchy jest gwarancja? czy tylko zwrot po 10 dniach nieużywanej rzeczy?

Posted

I to i to. Oddać nie możesz tylko majtek, a reklamować możesz wszytko.

Nigdy o czymś takim nie słyszałam - postaram dowiedzieć się więcej

Odradzam kamienie i orzechy piorące po prostu nie działają. A jak masz starszą pralkę to zawsze masz jeszcze dwie rączki i możesz wyprać ręcznie :)

Posted

Z racji kupowania produktów przez internet, których nie możesz dotknąć i zobaczyć na żywo każdy produkt, niezależnie od regulaminu sklepu możesz zwrócić do 10 dni od otrzymania przysłyki.

Gwarancja, to co innego, ale jak kupujesz markowy produkt to w sumie zawsze jest. Tym bardziej jeśli chodzi o bliezne termoaktywną.

Posted

I to i to. Oddać nie możesz tylko majtek, a reklamować możesz wszytko.

Wiem że na buty jest 2 lata gwarancji a na ciuchy ile?

Nigdy o czymś takim nie słyszałam - postaram dowiedzieć się więcej

Odradzam kamienie i orzechy piorące po prostu nie działają. A jak masz starszą pralkę to zawsze masz jeszcze dwie rączki i możesz wyprać ręcznie :)

Posted

Tyle ile ustali producent/sklep.

nie no, dobrze wiedzieć bo byłam tego nieświadoma i zawsze wywalam paragony a później problem

Paragon to dowód zakupu i twój dowód w razie ewentualnych roszczeń reklamacyjnych. Najlepiej wrzucać wszystkie takie paragony do jednego pudełka a po roku wyrzucać już nie nieaktualne, żeby nie trzymać niepotrzebnych śmieci.

Posted

Tez zazwyczaj 24 miesiące. Zależy od producenta.

no właśnie pisałam że nie lubię, a skoro nie lubię nie będę się zmuszać bo to nie ma sensu - znudzi mi się po miesiącu i tyle będzie z noszenia bielizny na 100zł

Bez przesady, ciuchów nie pierzesz zręcznie codziennie.

• yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• There are no registered users currently online
  • Najnowsze posty

• wardrum
    • yiliyane
      Otóż to. Na pojęcie samotności trzeba spoglądać szerzej. Brak chłopaka/dziewczyny to nie koniec świata. W każdym razie nie, póki jest się młodym. Gorzej jest, kiedy zbliża się 40-stka, chce się założyć rodzinę, a nikogo na horyzoncie nie ma. Szczególnie to dotyczy kobiet, bo mężczyzna może mieć dzieci właściwie w każdym wieku - kobieta niestety nie. Jeżeli chodzi o mnie, nie czuję się źle z tym, że jestem singielką - i to już od dekady. Mam jeszcze czas, gdybym chciała założyć rodzinę. Zresztą nic na siłę. Większy problem w moim życiu to mała i starzejąca się rodzina i brak znajomych. Brakiem chłopaka na razie się nie przejmuję.
    • yiliyane
      Normalny facet nie interesuje się dziećmi. Koniec, kropka. Mimo że związki z 16-latkami nie są karalne, nie oznacza to, że jest to dobre rozwiązanie. Jak dla mnie to jest duża czerwona flaga. Nie tylko gdybym sama była 16-latką czy bliskim takiej 16-latki, ale nawet gdybym miała być - jako dorosła - partnerką człowieka, który wcześniej spotykał się z dzieckiem lub przejawiał zainteresowanie dziećmi.
    • yiliyane
      Trochę tak, trochę nie. Jeżeli kobieta jest olśniewająco piękna, przeciętny mężczyzna może być nią onieśmielony i nie chcieć zagadać, bojąc się odrzucenia z powodu bycia w niższej lidze. Pięknością chętniej zainteresują się przystojni i/lub bogaci mężczyźni, ale ci stanowią tylko ułamek społeczeństwa - w dodatku część z nich, mimo swojego statusu, nie jest, jako partner, zbytnio wartościowa. Może się zdarzyć, że piękność żyjąca nie w wielkich metropoliach, nie mająca zbyt wielu kontaktów towarzyskich, szczególnie w wyższych sferach, nie zostanie zauważona przez mężczyzn o wyższej pozycji, którzy nie będą peszyli się na jej widok. Może się zdarzyć, że piękność, która ma kontakty w wyższych sferach, będzie przyciągała jedynie mężczyzn złego charakteru. Nie zgodzę się natomiast ze stwierdzeniem, że najpiękniejsza kobieta ma najmniejsze szanse na zdobycie wartościowego mężczyzny. Najtrudniej jest brzydkim kobietom, bo tych nie chcą ani bogaci i przystojni, ani nawet przeciętni.
    • yiliyane
      Powody, dla których kobiety zwykle wybierają starszych mężczyzn są te same od tysięcy lat. Starszy mężczyzna jest dojrzalszy i lepiej sytuowany niż rówieśnik/młodszy mężczyzna. W przeszłości nacisk był kładziony bardziej na majątek, obecnie, mam wrażenie, na dojrzałość. Ale to jest pewna generalizacja. Nie każda kobieta wybierze starszego mężczyznę. Od każdej reguły są przecież wyjątki. A od tej - w dzisiejszych czasach - mam wrażenie, że jest całkiem sporo wyjątków.
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 3 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane