Tomo

Baldur's Gate - kto gra ? są tu jacyś fani tej gry?

37 postów w tym temacie

Kicek- :) bo wiesz, to jest generalnie na systemie DDka więc trzeba traktować Plana, Baldura i Icewinda jak turówki, jeżeli chodzi o walkę. Korzystałeś ze spacji "zatrzymującej czas" w grze, żeby ustawić wszystkie czary itd? Wtedy gra jest w miarę prosta.

Nie wiem, czy cie tu teraz nie obrażam, ale sam jak grałem w takie RPG to o tym nie wiedziałem na początku. :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie spotkałem jeszcze lepszej gry rpg :) i co to był za fun jak po raz pierwszy z kumplami odpaliliśmy ją po własnej sieci osiedlowej.. była moc, był klimat :) oj przy większej ilości wolnego czasu powrócę do niej , obecnie rozszerzonej edycji :) i mam nadzieję , że wyjdzie jeszcze 3 :D bo coś było przebąkiwane :)

byłem jeszcze mega fanem Arcanum (pewnie większość nawet o niej nie słyszała) ale gra miala mnostwo błędów i nie była poprawiana :( a szkoda..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ten temat pasuje chyba bardziej, niż jakikolwiek inny. No więc jak już napiszę wreszcie tę cholerną książkę, czyli w przeciągu tygodnia, to chyba zabiorę się za "Pillars of Eternity" - słyszałem same pozytywy, ochy i achy, jakoby był to duchowy spadkobierca "Baldur's Gate" i jej podobnych. Grał ktoś może?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gram właśnie w Pillars of Eternity i rzeczywiście to świetna i wciągająca gra RPG. Polecam wszystkim fanom Baldura i Icewin Dale'a. Cena może trochę odstraszać, ale moim zdaniem warto się szarpnąć :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Co do "Pillars..." - nadchodzi
.

Nie skończyłem Pillars, ale już wiem, że będę grać.

Co do Baldura to bez bicia przyznam się, że nigdy nie grałem w 2 część, kiedyś jedynie "liznąłem" jedynkę, którą po jakimś czasie porzuciłem. Dzięki obecnemu związkowi, chyba muszę nadrobić zaległości, gdyż jest to ulubiona seria mojej dziewczyny.

Kiedyś wrócę, ale pewnie w wersji na androida, abym mógł w wolnej chwili pograć na tablecie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ahh, stary dobry Baldur's Gate - jeszcze z narracją Piotra Fronczewskiego to było coś wspaniałego :>

Tak jak ktoś wcześniej napisał - Pillars of Eternity starym wyjadaczom na pewno się spodoba

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja tam swojego czasu Baldura uwielbiałem, ale Pillars jest niestety dużo słabsze. Zdaje się że w połowie gry masz już max lvl, a fabuła zbytnio nie wciąga, a postacie mało ciekawe.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz