Jump to content

Liszka

Kerosine

Ogólna ocena użytkownika  

27 members have voted

1. 1.

• 10
      4
    • 9
      1
    • 8
      4
    • 7
      3
    • 6
      3
    • 5
      3
    • 4
      5
    • 3
      1
    • 2
      1
    • 1
      4
    • Nie umiem okreÅ?liÄ?
      0

Recommended Posts

Posted

Podobnie jak poprzednim razem, 7 dni na zadanie maksymalnie 10 pytań Akszil (:

Posted

1. Wiele razy zastanawiałam się, skąd w Tobie taki optymizm? Przecież Ty chyba nigdy nie bywasz bardziej smutna, wszędzie zobaczysz dobrą stronę.

Posted

1. Dlaczego Perła nazywa się Perłą?

2. Co z studiami muzycznymi? Ostatecznie zrezygnowałaś?

3. Jakie plany na przyszłość?

Posted

1. Dlaczego wybrałaś kierunek związany ze zwierzakami, dlaczego zmieniłaś kierunek?

johanneskate
Posted

1. Umiałabyś żyć gdyby ludzie nie zwracali na Ciebie uwagi? Będąc zawsze w kącie klasy, nie lubiana przez nikogo? Zdajesz się być osobą lubiącą popularność i pytam jak byś się obyła bez niej, nie mając do kogo się odezwać? Idziesz na nowe studia i po miesiącu znasz jedną, czy dwie osoby, które nie za wiele mówią, ale was do jakiegoś zadania połączyli itp itd, chyba zrozumiałe pytanie.

2. Dlaczego wszystko najlepiej by było dokładnie tak jak sobie tego życzysz?

3. Jak znosisz długie cierpienia, zmęczenia, pracę? Coś w stylu pracy w kamieniołomach. Dałabyś radę?

4. Czy myślisz, że bez mocnej rozrywki i resetu co jakiś czas dałabyś radę normalnie funkcjonować?

5. Dlaczego aż tak bardzo przed każdym swojego brata idealizujesz? To dlatego że to twoja rodzina, i bardzo go lubisz i kochasz, czy z innego powodu?

Posted
1. Wiele razy zastanawiałam się, skąd w Tobie taki optymizm? Przecież Ty chyba nigdy nie bywasz bardziej smutna, wszędzie zobaczysz dobrą stronę.

Kwestia wychowania i charakteru. Bywam smutna, to ludzkie uczucie, ale nie potrafię długo w tym tkwić, bo staram się wynajdywać dobre strony i korzystne wyjście z każdej beznadziejnej sytuacji. Często dotkliwy smutek przykrywam ogólną wesołością i optymizmem, dzięki temu z czasem staje się on prawdziwy dogłębnie. Wychodzę z założenia, że świat i tak jest szary i okrutny, po co go sobie dodatkowo przyciemniać.

1. Dlaczego Perła nazywa się Perłą?

Kupiłam ją na giełdzie psów, wyszłam i mój brat trzymał ją na rękach, w pewnym momencie powiedziałam "mamo! zobacz, jaka ona jest sliczna, jak perełeczka" i zostało ; )

2. Co z studiami muzycznymi? Ostatecznie zrezygnowałaś?

Raczej tak. Planowałam powrót od października, ale to są 3 lata, a ja chcę po zdobyciu mgr pracować.

3. Jakie plany na przyszłość?

Życie nauczyło mnie nie planować dalej, niż na najbliższe 3 godziny. Wszystko opieram na celach i marzeniach, a nie konkretnych planach, bo te pozostałyby niezrealizowane.

1. Dlaczego wybrałaś kierunek związany ze zwierzakami, dlaczego zmieniłaś kierunek?

Sprawy związane ze zwierzętami zawsze był gdzieś z boku w moim życiu i w moich zainteresowaniach. Zmieniłam, bo polonistyka to najgorsze co mogło mi się przytrafić. Teraz wiem, że bardzo dobrze zrobiłam.

1. Umiałabyś żyć gdyby ludzie nie zwracali na Ciebie uwagi? Będąc zawsze w kącie klasy, nie lubiana przez nikogo? Zdajesz się być osobą lubiącą popularność i pytam jak byś się obyła bez niej, nie mając do kogo się odezwać? Idziesz na nowe studia i po miesiącu znasz jedną, czy dwie osoby, które nie za wiele mówią, ale was do jakiegoś zadania połączyli itp itd, chyba zrozumiałe pytanie.

Przywykłam, że jestem osobą rozpoznawalną, rzucającą się w oczy, lubianą bądź jawnie nienawidzoną. Nienawidzę sytuacji, gdy nie mam z kim porozmawiać. Na wspomnianej już polonistyce trafiłam do grupy ludzi, którzy się znali i ni rozmawiali miedzy sobą. Wymieniałam 2 - 3 zdania z dwoma facetami na roku i nie potrafiłam zrozumieć, jak te 40 osób funkcjonuje w grupie bez żadnego kontaktu. Jakiś horror. Kontakt z osobami małomównymi, mniej otwartymi? Jasne! Potrafię rozmawiać lub milczeć z każdym, współpracować również. Nie jestem typem gwiazdki, która zadaje się tylko z "elitą", tym się brzydzę.

2. Dlaczego wszystko najlepiej by było dokładnie tak jak sobie tego życzysz?

Bo jestem rozpuszczona i tak wychowana. Poza tym byłam zdolnym dzieckiem i do chyba końca gimnazjum mimo ogromnego buntu wszystko przychodziło mi, jak za pstryknięciem palców... Dostawałam wszystko to, co chciałam, nie słyszałam słów sprzeciwu. Dobre oceny, nauka, wygrane konkursy - wszystko przychodziło mi lekką ręką. Byłam mocno kontrolowana, a jednak miałam wszystko to, co chciałam, w domu tańczyli tak, jak im zagrałam. Nauczyłam się płakać na zawołanie i krzyczeć, jak skończyłam te -naście lat. Nagle wszystko przestało łatwo przychodzić. Rodzice stwierdzili, że powinnam mieć jakieś obowiązki w domu, a życie nie chce sypać pracą taką, jaką zapragnę ani pieniędzmi z nieba.

Guest Anonymous
Posted

Gdybys miala takie prawo i moglabys zbanowac kogokolwiek na tym forum to kto to by byl oraz dlaczego ten ktos ?? :)

Posted

1. Czemu już nie parasz się dziennikarstwem?

2. Dlaczego mimo pożegnalnego posta wróciłaś?

3. Czy według Ciebie forum niszczy Ci imidż?

Posted

2. W takim razie inaczej, nawet, kiedy jest naprawdę źle, to skąd bierzesz siłę na to, żeby chociaż udawać ogólną wesołość? To mnie w Tobie zastanawia i fascynuje, zazdroszczę Ci tego.

3. Dlaczego zrezygnowałaś z pedagogiki? Przecież kochasz dzieciaki.

Posted

2. Będziesz kontynuować te kolonie z trudnymi dziećmi jak co roku?

3. Kogo najbardziej lubisz z userów i dlaczego? (mozesz podać dowolną ilość osób)

Posted

1. Kogo ci brakuje na m-forum?

Posted
Gdybys miala takie prawo i moglabys zbanowac kogokolwiek na tym forum to kto to by byl oraz dlaczego ten ktos ?

Nie czuję takiej potrzeby.

1. Czemu już nie parasz się dziennikarstwem?

A kto tak powiedział? Ciągle się tym zajmuję.

2. Dlaczego mimo pożegnalnego posta wróciłaś?

To stara sprawa i pisałam o tym na czacie.

3. Czy według Ciebie forum niszczy Ci imidż?

Nie, nie kreuję się, jestem taka sama tutaj, jak i w swoim prawdziwym świecie. Moje początki na forum był głupie, za wiele spraw z siebie wylewałam stricte emocjonalnych, które były świeże w momencie przyjścia tutaj i dopiero od niedawna sobie z nimi radzę.

2. W takim razie inaczej, nawet, kiedy jest naprawdę źle, to skąd bierzesz siłę na to, żeby chociaż udawać ogólną wesołość? To mnie w Tobie zastanawia i fascynuje, zazdroszczę Ci tego.

Bo ona jest we mnie. Nie mam depresyjnej natury, zamiast tego mam skłonności do nadwrażliwości i jęczenia o błahostki. Nie mam chyba aż tak dużych problemów - stąd ta siła. Albo "siła", wolę z cudzysłowem.

3. Dlaczego zrezygnowałaś z pedagogiki? Przecież kochasz dzieciaki.

Nie zrezygnowałam. Skończyłam te studia, uwielbiam to, ale zmiany w Ustawie dotyczącej emerytury zmusiły mnie do realnego spojrzenia na świat. Nie dam rady bawić się z dziećmi w przedszkolu na dywanie, w tym zawodzie łatwo o wypalenie i zasiedzenie się, a ja nie chcę zrobić za kilka ładnych lat krzywdy dzieciom, jako nauczyciel, któremu już się nie chce nic wymyślać, żeby było ciekawie.

2. Będziesz kontynuować te kolonie z trudnymi dziećmi jak co roku?

Tak. Mimo przelanych łez i zszarpanych nerwów czuję, że warto dla tego odsetka dzieciaków, z którym mam kontakt i widzę, jak mimo przeciwności losu brnie do przodu.

3. Kogo najbardziej lubisz z userów i dlaczego? (mozesz podać dowolną ilość osób)

Wszystkie osoby, które poznałam w realnym świecie przedkładam ponad te dostępne jedynie drogą internetową. Są realne, namacalne, w jakimś sensie bliższe mi. Poza anot, Garem, Mendą, Helende czy Predem są postaci, których nie widziałam, a przejmuję się nimi, jakby były na wyciągnięcie ręki. To Igrek i nieobecna już tu Callie - bardzo ważne dla mnie osoby.

1. Kogo ci brakuje na m-forum?

Igreka, Callie, Kokieterii, Jeffany, Karolinn, Bourne, Arboretum, Golfa. To osoby, które pierwsze przychodzą mi do głowy.

Posted

4. Książka, która najbardziej Cie poruszyła bądź wzruszyła do łez i dlaczego akurat ta?

5. Film, który tez wywołał takie emocje i dlaczego akurat ten?

6. Piosenka lub piosenki, które tez tak na Ciebie działają i dlaczego?

Posted
4. Książka, która najbardziej Cie poruszyła bądź wzruszyła do łez i dlaczego akurat ta?

Chyba każda Sparksa, tematyka i opisy są bardzo wzruszające, a u mnie łatwo o płacz ; ) Często się wzruszam, więc nie było jakiejś jednej jedynej, która zapadła mi w pamięć.

5. Film, który tez wywołał takie emocje i dlaczego akurat ten?

Płaczę na prawie każdym filmie. Wciąż najbardziej jsem zszokowana tym, że wpadłam w dziką histerię na "The Last song" i wyłam ponad 30 minut i kolejne 10, jak skonczył się film. Czemu? Dont nol, za ażdym razem tak wyję, jak go oglądam.

6. Piosenka lub piosenki, które tez tak na Ciebie działają i dlaczego?

Muzyka klasyczna i wiele innych utworów. To jest bardzo zależne od mojego aktualnego nastroju i nastawienia do świata, bo raz będę śpiewać na cały dom, a innym razem muszę wysiąść z tramwaju, bo ryczę słuchając jakiegoś kawałka.

Posted

1. Jak widzisz siebie za 10 lat?

2. Gdyby wehikuł czasu przeniósł Cię w czasy Twojego dzieciństwa i dał możliwość spotkania samej siebie, co byś powiedziała 10-letniej Asi? Jak myślisz, co by pomyślała i poczuła wiedząc, kim stanie się w przyszłości i jak potoczą się jej losy?

3. Czy gdyby na forum już na zawsze miało zabraknąć chata wciąż chciałoby Ci się tu wchodzić?

4. Gdybyś mogła przeprowadzić jedną zmianę na forum, co by to było?

Posted
1. Jak widzisz siebie za 10 lat?

32 - letnia ja. Nigdy nie myślałam w takich kategoriach. Ja nie potrafię sobie siebie wyobrazić nawet za 2 lata. Chciałabym być mniej pochopna i mądrzejsza, z ustabilizowanym życiem. Wszystko opiera się w kategorii "-ałabym". Nie widzę siebie za 10 lat, w ogóle. Nie umiem.

2. Gdyby wehikuł czasu przeniósł Cię w czasy Twojego dzieciństwa i dał możliwość spotkania samej siebie, co byś powiedziała 10-letniej Asi? Jak myślisz, co by pomyślała i poczuła wiedząc, kim stanie się w przyszłości i jak potoczą się jej losy?

Tylko to, że za 2 - 3 lata zacznie się okropny okres buntu i żeby rozegrała to odrobinę inaczej. Żeby nie dała się zmanipulować do końca przez kontrolę rodzicielską w domu, bo później przeleje morze łez i zszarga nerwy, by się z tego uwolnić. Co bym pomyślała? Że to dziwne i przeżyła życie po swojemu, zapewne dokładnie tak samo.

3. Czy gdyby na forum już na zawsze miało zabraknąć chata wciąż chciałoby Ci się tu wchodzić?

Jasne. To zbiorowisko ogromu ludzi, historii, problemów, wielu ciekawych (bądź mniej) lub śmiesznych tematów i różnych zdań.

4. Gdybyś mogła przeprowadzić jedną zmianę na forum, co by to było?

Wyłączenie komentarzy w profilach. Już nie ma funu z tego, jak kilka lat temu.

Posted

Gdybyś miała być cukierkiem to jakim? I dlaczego? :>

I jeszcze- skąd pomysł na avka z ośmiornicą?

Posted
avek z ośmiornicą

5. Pozwolisz mi go od siebie pożyczyć gdy już Ci się znudzi? blushr.gif

Posted

1. Skąd u Ciebie upodobanie do jedzenia śniegu?

2. Kiedy do mnie przyjedziesz?

3. Co planujesz na 20tysięcznego posta? :D

4. Co najbardziej zawdzięczasz m-forum?

5. Zmądrzejesz kiedyś? :*

dwa pytania zostawiam sobie na później!

Posted
Gdybyś miała być cukierkiem to jakim? I dlaczego?

Michałkiem białym :3 bo je uwielbiam!

I jeszcze- skąd pomysł na avka z ośmiornicą?

staram się, żeby każdy mój aw odzwierciedlał mnie aktualnie. takie wewnętrzne ja troszkę. zobaczyłam na zupie ten obrazek i nie mogłam go sobie nie ustawić.

5. Pozwolisz mi go od siebie pożyczyć gdy już Ci się znudzi?

Jasne ; )

1. Skąd u Ciebie upodobanie do jedzenia śniegu?

Nie wiem, myślę że geneza tego sięga okresu zaburzeń podświadomości. Śnieg jest dobry!

2. Kiedy do mnie przyjedziesz?

Jak będę miała pieniądze, których nie będę musiała oddać rodzicom, albo przeznaczyć na planowane wydatki. Pewnie, jak będzie ciepło! Na bank przed wakacjami :3

3. Co planujesz na 20tysięcznego posta?

Nie wiem, ale z racji tego, że nie trzepię już 800 miesięczni to może dziecko? :mrgreen: pochwalę się, że urodziłam :mrgreen:

4. Co najbardziej zawdzięczasz m-forum?

Znajomości, które tutaj zawarłam i przeniosły się one do realnego światka.

5. Zmądrzejesz kiedyś?

NEVA! ! ! ! :*

Guest Anonymous
Posted

2:) O jakiej tematyce nigdy bys nie napisala artykulu??

3:) Wyobraz sobie taka sytuacje ze, budzisz sie jutro rano w ciele mezczyzny. Dowiadujesz sie ze takowa zmiana ma trwac jedynie 24h. C bys wtedy robila jako mezczyzna ??

4:) Czy mialas jakiegokolwiek partnera zyciowgo wewnatrz m-forum ?

5:) Jesli nie to kto z obecnych userów mialby szanse nim zostac ?

6:) Którego uzytkownika m-forum poprostu nienawidzisz ??

Posted

8. Gdybyś miała możliwość skorzystania z wehikułu czasu to cofnęłabyś się do jakiegoś momentu/etapu swojego życia, aby obejrzeć te chwilę lub ją zmienić i jaki byłby to moment lub etap, dlaczego akurat ten?

9. Co konkretnie odzwierciedla twój av jeśli chodzi o twoje wnętrze, jakie cechy symbolizuje?

Posted
2:) O jakiej tematyce nigdy bys nie napisala artykulu??

Myślałam, że jest to polityka, ale jednak zrobiłam o tym swojego czasu materiał. Nie ma takiego tematu na chwilę obecną.

3:) Wyobraz sobie taka sytuacje ze, budzisz sie jutro rano w ciele mezczyzny. Dowiadujesz sie ze takowa zmiana ma trwac jedynie 24h. C bys wtedy robila jako mezczyzna ??

wsiadłabym na rower! odkąd pamiętam pytam facetów, jak jeżdzą na rowerze : D i zmieniałabym bokserki! i ciągle się pewnie dotykała, a na wieczór wyrwała jakąś laskę o.O chociaż mentalnie byłabym laską i to trochę by się kłóciło z tym, że nigdy nie tknę kobiety, ale no raz bym mogła w takim celu : D

4:) Czy mialas jakiegokolwiek partnera zyciowgo wewnatrz m-forum ?

nie miałam partnera życiowego na forum, aczkolwiek gdyby nie kilka spraw to kto wie (;

5:) Jesli nie to kto z obecnych userów mialby szanse nim zostac ?

z obecnych nikt. ja jestem stała w wyborach i wciąż stawiałabym na tę jedną osobę ; )

6:) Którego uzytkownika m-forum poprostu nienawidzisz ??

ja nie nienawidzę ludzi nawet w realnym życiu. nie ma takiego. sympatie i antypatie są chwilowe. ktoś może mnie drażnić, ale nienawisć to duże słowo.

8. Gdybyś miała możliwość skorzystania z wehikułu czasu to cofnęłabyś się do jakiegoś momentu/etapu swojego życia, aby obejrzeć te chwilę lub ją zmienić i jaki byłby to moment lub etap, dlaczego akurat ten?

To trudne pytanie. Nie pojechałabym na wakacje w 2008 roku, a zaciągnęła Babcię dużo wcześniej do lekarza. Może uratowałabym tym jej życie... Wiele jest sytuacji, które chciałabym zmienić. Jednak grzebanie w przeszłości jest niebezpieczne. Podoba mi się miejsce, w którym znajduję się teraz, z lepszymi i gorszymi doświadczeniami na karku. Bałabym się, że przez zmiany bym to straciła. Jedynie przytoczoną wyżej sytuację zmieniłabym za wszelką cenę.

9. Co konkretnie odzwierciedla twój av jeśli chodzi o twoje wnętrze, jakie cechy symbolizuje?

zagadka! ; )

Posted

1. Jakiego jedzenia najbardziej nie lubisz?

johanneskate
Posted

Jest może jakieś jedzenie które po prostu Ci nie smakuje?

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• wardrum
    • yiliyane
  • Popular Now

• Najnowsze posty

• Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 3 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane