Jump to content

Ahoj przygodo!

Ate

Recommended Posts

Posted

Długo zastanawiałam się co tutaj napisać i w jaki sposób się przywitać. Przez moje myśli przeszło wiele przeróżnych pomysłów. Myślałam nawet o tym żeby napisać wiersz, fraszkę lub opowiadanie o mnie samej. A jednak wszystko to wydało mi się zbyt... Intymne. Więc postanowiłam to zrobić "jak każdy", przez zwykłe "cześć".

A więc... Cześć! :jupi:

Mam na imię... Nieważne jak mam na imię. Dla was Ate. Miło mi.

Właściwie to wciąż nie wiem dlaczego tu jestem. Zarejestrowałam się tutaj w dniu moich 17 urodzin, chciałam zrobić coś nowego i nieco otworzyć się na świat. Od tamtej pory myślałam co tutaj napisać i oto jestem. A skoro już jestem, to może powiem kilka słów o sobie. Jestem osobą bardzo nieśmiałą i zamkniętą w sobie, która mimo wszystko próbuje otworzyć się na świat z marnym skutkiem. Mam nadzieję że chociaż tutaj nie będę bała się odezwać, jeżeli jednak tak, możecie być pewni że nieczęsto będziecie widzieć moje posty. Jestem wielką fanką dramatów oraz horrorów, niezależnie od tego czy są one w wersji filmowej czy książkowej. Nic co Azjatyckie nie jest mi obce. Z słuchawkami się nie rozstaję, nie słucham gatunków, słucham muzyki i dużą uwagę zwracam na teksty. Matematyczny debil i nie tylko matematyczny, a zarazem skryty psycholog, który dogłębnie analizuje swoje lęki. Interesuję się mitologią, psychologią, psychiatrią, poezją, literaturą oraz innymi dziedzinami sztuki. Zawsze jestem chętna na wycieczki po galeriach sztuki. Mam wiele z zapalonej podróżniczki.

Uff... Zebrało się tego trochę, ale jeżeli dobrnęliście do końca i jeszcze nie wyglądacie tak; :sleep: to moje gratulacje...

Posted
Z słuchawkami się nie rozstaję, nie słucham gatunków, słucham muzyki

Plus dla Ciebie.

Uff... Zebrało się tego trochę, ale jeżeli dobrnęliście do końca i jeszcze nie wyglądacie tak; :sleep: to moje gratulacje...

więcej wiary w siebie i będzie dobrze:)

Witaj, baw się dobrze i udzielaj się jak najczęściej.

Ktoś mądry kiedyś powiedział, że odważny jest nie ten co się nie boi lecz ten który pokonuje swój strach. Więc odwagi i powodzenia :)

Miło poznać :)

Posted
Witaj, baw się dobrze i udzielaj się jak najczęściej.

Ktoś mądry kiedyś powiedział, że odważny jest nie ten co się nie boi lecz ten który pokonuje swój strach. Więc odwagi i powodzenia :)

A więc muszę być wybitnie odważna. :lol:

Dziękuję.

Posted

Zabrzmiało trochę jak list motywacyjny.

"Ate" od jeść w czasie przeszłym?

Posted
Zabrzmiało trochę jak list motywacyjny.

"Ate" od jeść w czasie przeszłym?

Nigdy żadnego nie czytałam, więc któż to może wiedzieć?

Ate ~ Bogini w mitologii greckiej.

Posted
Czego się zatem boisz?

Czego się boję... Cóż jest kilka rzeczy, chociażby nieco dziwny lęk wysokości.

Którymi zagadnieniami?

Najbardziej chyba interesują mnie depresje, uzależnienia, zaburzenia osobowości oraz tożsamości.

Nie miej tak niskiego mniemania o swej umiejętności zajmującego pisania, naprawdę przyjemnie się Ciebie czyta.

Witaj i pokaż lasta jeżeli masz

Miło mi to słyszeć, głównie dlatego iż lubię pisać. :)

A lasta kiedyś miałam, niestety za bardzo irytowało mnie to że trzeba przez niego słuchać muzyki, tak wiem że są scrobblery, niestety nie potrafiłam nad nimi zapanować.

Posted
Skoro tak, to daj mi jakiś przepis na 김치, który można zrealizować w polskich warunkach.

Kimchi, bardzo dobre w postaci zupy, którą w Polsce można dostać, to na pewno wiem. Jednak nie jadłam jeszcze "kapuścianej" wersji tego dania, ale niedaleko mnie jest Koreańska restauracja do której się wybieram, więc zapewne to będzie pierwszym co wybiorę.

Co do Polskich warunków to nie wiem jakie one są jeżeli chodzi o Koreańskie/Chińskie/Japońskie/itp. jedzenie(aktualnie przebywam poza granicami tego kraju.), ale chyba nawet u nas są Azjatyckie markety?

Posted

Cześć, pozdrawiam, miłej zabawy w foruming życzę. :wink:

Posted
Jestem wielką fanką dramatów oraz horrorów

Jakie filmy polecasz? Jakie inne gatunki lubisz?

Interesuję się mitologią

Grecką, rzymską, nordycką? :)

Witaj, życzę dużo odwagi tak na co dzień jak i na forum, skoro masz siebie za kogoś bojaźliwego ;)

PS: Też jestem matematyczną amebą :D

Posted

Hej ho! To ja zapytam o ulubiony kierunek w sztuce,poezji i może powiesz trochę o tym,co piszesz?

Baw się dobrze.

Posted
Jakie filmy polecasz? Jakie inne gatunki lubisz?

Cóż... Jeżeli mam być szczera to niewiele filmów rzuciło mnie na kolana, ale jednymi z moich ulubionych są Dziewczyna z sąsiedztwa (2007 - nie komedia.) oraz Sybil.

Co do innych gatunków to lubię jeszcze filmy oraz książki psychologiczne , a tak to trudno dobrać mi coś innego.

Grecką, rzymską, nordycką?

Oczywiście że tak, chociaż bardziej interesuje mnie damska część tych mitologi - Z wiadomych przyczyn.

Hej ho! To ja zapytam o ulubiony kierunek w sztuce,poezji i może powiesz trochę o tym,co piszesz?

Cóż trudno mi o tym cokolwiek powiedzieć, mam dość specyficzny gust. O dwóch "podobnych"(W kwestii kierunku.) dziełach, mogę myśleć zupełnie inne rzeczy. Wszystko zależy od tego jak artysta przedstawi swoje dzieło.

Nie lubię jednak nazbyt optymistycznych części sztuki. Wolę ciężkie, mroczne klimaty.

Posted

Ate, ciekawi mnie czy przejęłaś cechy i zachowania owej bogini?

Witaj na forum i pozdrawiam :)

Posted
Ate, ciekawi mnie czy przejęłaś cechy i zachowania owej bogini?

Drogi panie Pizzaro pozostawmy trochę tajemniczości, inaczej będzie zbyt nudno.

Posted
Jestem osobą bardzo nieśmiałą i zamkniętą w sobie, która mimo wszystko próbuje otworzyć się na świat z marnym skutkiem.

Więc "witaj w klubie". Życzę powodzenia. Ogólnie, ciekawa z Ciebie osoba. Nie wychodź stąd prędko.