Jump to content

Sadomasochizm w życiu seksualnym.

Ptomaina

Recommended Posts

Posted

Czyli tzw. BDSM. Trochę z wikipedii:

BDSM − skrótowiec pochodzący od słów "związanie" i "dyscyplina" (ang. bondage & discipline, B&D), "dominacja" i "uległość" (ang. domination & submission, D&s, D/s) sadyzm i masochizm (ang. sadism & masochism, S&M). Odnosi się do szerokiego spektrum działań i form relacji międzyludzkich, które w wielu przypadkach nie są powszechną praktyką w relacjach seksualnych. Oprócz zachowań z zakresu dominacji, składania, dyscypliny, kar, niewoli, fetyszyzmu znajdują się także te dotyczące pełnego spektrum osobowości i interakcji seksualnej. Mimo, że niektóre działania mają formę przymusu, BDSM nie jest formą molestowania seksualnego, bowiem odbywają się za zgodą zaangażowanych partnerów.

To ja się wam pytam, wiedzieliście o czymś takim? Co o tym sądzicie? Spróbowalibyście takiego czegoś w związku? Czy może praktykujecie coś takiego?

Posted

Słyszałam o tym.

Co sądzę, hmm... jest to jedna z wielu ludzkich preferencji, ot co. Na plus, że mniej obrzydliwa niż na przykład taki pissing.

Czy sama bym się zdecydowała? Nie wiem. Kojarzy mi się to (błędnie?) z bólem, a ja się bólu boję panicznie. Ale nie mówię nie, jeżeli poznam faceta, któremu w pełni zaufam - może sama tego zachcę.

Posted

Dobrze ci się kojarzy z bólem .Chodzi o ból ale w większym stopniu o uległość i dominację.

Posted
Chodzi o ból ale w większym stopniu o uległość i dominację.

E, no to na uległość bym się zgodziła bez namawiania :mrgreen: Na dominację może też.

Ale ten ból to jednak nadal do głębszego przemyślenia.

Posted

Znam, myślę, że to świetny sposób na urozmaicenie życia seksualnego w związku. Nie miałam okazji spróbować, ale mam nadzieję, że takowa się wkrótce nadarzy.

Posted

Preferuję elementy BDSM w związku, czy życiu seksualnym. Podnieca mnie to, lubię, ale nie chciałabym, żeby na tym polegało moje całe życie.

Wolę ostry, perwersyjny seks od spokojnego miziania się dwóch ciał.

dziewczyna39
Posted
Na plus, że mniej obrzydliwa niż na przykład taki pissing.

bdsm to nie jedna czynnosc, to po prostu okreslenie relacji. masz strone dominujaca i ulegla, okreslasz dokladnie czy charakter sm ma miec tylko zycie lozkowe, czy cale zycie. w obu przypadkach pissing jak najbardziej moze sie pojawic. tak samo jak wychodzenie z kims na smyczy, spanie strony uleglej zwiazanej pod lozkiem, wyzwiska, ponizanie w zyciu codziennym, przymuszanie do wielu, wielu praktyk seksualnych. to moze byc o wiele bardziej obrzydliwe niz pissing :wink:

mimo tego, ze czesciowo praktykuje, nie polecam zwiazku z osoba, ktora ma juz bogate doswiadczenia z bdsm. jesli chodzi tylko o, jak to liszka napisala, "ostry, perwersyjny seks", to jest to chyba dosc naturalne i niegrozne. jednak psychiczny masochizm zaczyna i konczy sie zazwyczaj w ktoryms punkcie bogatego spektrum zaburzen psychicznych. jesli sie trafi na nieodpowiednia osobe, mozna sobie naprawde zepsuc psychike na jakis czas;)

Posted

ja jestem w zwiazku femdom, posiadam Pania, ktora zmusza mnie do wielu rzeczy. Mysle ze to nie jest nic zdroznego tylko trzeba dobrze to przemyslec, zeby potem nie poczuc sie rozczarowanym.

Z wiekszych perwersji to bylem zmuszany nie tylko do picia moczu mojej Pani, ale takze spozywania wlasnego nasienia, to jest bardzo upokarzajace.....

• 1 year later...
Posted

Praktykuję, ale te łagodniejsze elementy BDSM. Żadne przypalanie, podcinanie, przemoc psychiczna, poniżanie nie wchodzi w grę.

Posted

Nie, jestem pewna, że to NIE DLA MNIE

Guest Anonymous
Posted
Żadne przypalanie, podcinanie, przemoc psychiczna, poniżanie
A co powiesz na podtapianie, podgryzanie, podduszanie, podmrażanie? :lol:

wychodzenie z kims na smyczy
Generalnie temat bdsm jest mi dobrze znany (choć podobnych rzeczy nie praktykuję), ale ilekroć czytam opisy niektórych wariacji z tego zakresu zaczynam odczuwać nieodpartą ochotę do wybuchnięcia głośnym, bezwstydnym, szalenie intensywnym, niepohamowanym wręcz śmiechem :lol:

Wolę ostry, perwersyjny seks
Mrau! :>
Posted
Żadne przypalanie, podcinanie, przemoc psychiczna, poniżanie
A co powiesz na podtapianie, podgryzanie, podduszanie, podmrażanie? :lol:

Podgryzanie i podduszanie jak najbardziej może być. :D Co do podmrażania... No nie wiem, musiałabym spróbować. Tylko zastanawiam się, jakby to miało wyglądać. Ja z głową w zamrażalce i jazda? :lol: Na podtapianie nigdy bym się nie zgodziła. Mam traumę z przeszłości. ;)

Posted

Ostry seks jak najbardziej, bo nie da się cały czas robić tego romantycznie i delikatnie, zwłaszcza, jeśli jest się w związku już trochę. Zresztą gdzieś już to chyba pisałam tutaj w podobnym temacie. Kilka rzeczy jest fajnych, jak przykładowo wiązanie, dominacja, bo potrafi to urozmaicić seks, podnieść temperaturę, ale wiele elementów bdsm jest dla mnie nie do przyjęcia. Bolałoby na sam widok, nie mówiąc o wykonywaniu tego.

Posted

Podgryzanie owszem, lubię gryźć mojego K. Na spacerze, w domu czy w parku, ważne żeby ugryźć ;p Jednak nie nazwałabym tego żadną formą BDSM. Nie, nie jestem hardkorem i żadne picie moczu czy spacer na łańcuchu mnie/nas nie rajcuje.

• 3 weeks later...
Posted

Jestem na NIE. Jakoś mnie to nie przekonuje, nie zgodziłabym sie .