Jump to content

Daria.

Kerosine

Ogólna ocena użytkownika  

30 members have voted

1. 1.

• 10
      1
    • 9
      2
    • 8
      5
    • 7
      7
    • 6
      1
    • 5
      4
    • 4
      2
    • 3
      3
    • 2
      1
    • 1
      4
    • Nie umiem okreÅ?liÄ?
      1

Recommended Posts

Posted

Jak zapewne zdążyliście zauważyć, na m-forum pojawił się nowy dział mający na celu pogłębienie wzajemnej integracji i dowiedzenie się czegoś nowego (o co być może zawsze chcieliście zapytać) o poszczególnych użytkownikach. Dokładny regulamin znajduje się tutaj, w skrócie wyjaśnię tylko naczelną zasadę: każdy z Was ma całe 7 dni na zadanie aktualnie znajdującemu się "na tapecie" użytkownikowi (w tym przypadku Darii.) maksymalnie 10 pytań o dowolnej tematyce [nie naruszających jednak oczywiście ogólnego regulaminu forum]. Oczywiście sama Daria. ma również 7 dni na udzielenie odpowiedzi na te pytania.

Indżoj (:

Posted

28425929.jpg

1. Masz prawo jazdy na wózek?

2. Dostałaś kiedyś mandat za złe parkowanie?

3. Czy jednorożce istnieją?

4. Dlaczego propsujesz chadeckie lobby?

5. Chcesz mieć dzieci?

6. Prawica czy prawica?

Posted
1. Masz prawo jazdy na wózek?

Cholera, wydało się - jeżdżę bezprawnie.

2. Dostałaś kiedyś mandat za złe parkowanie?

A bo to raz? :D

3. Czy jednorożce istnieją?

Oczyyyywiście.

4. Dlaczego propsujesz chadeckie lobby?

Pomijam pytanie, bo nie rozumiem.

5. Chcesz mieć dzieci?

Nie.

6. Prawica czy prawica?

Z dwojga złego wybieram prawicę przez małe p.

Posted

Jaka była największa gafa jaką wywinęłaś?

Kiedy przestaniesz wszystkich nowych wypytywać o książki? :mrgreen:

Cierpisz na słomiany zapał?

Posted

*Dlaczego na forum masz inny wizerunek, a na chacie i w pw inny?

*W nawiązaniu do pytania wyżej, czy aby na pewno ten wizerunek z chata jest twoim prawdziwym, który reprezentujesz na co dzień?

*Co pozwoliło Ci nabrać takiego dystansu do swojej niepełnosprawności?

*Jaki masz gust muzyczny, bo w sumie nie wiem.

*Zdasz maturę?

johanneskate
Posted

1. Jak dużo dziennie czasu przeznaczasz na forum? Podaj liczbę godzin/minut która najlepiej to odzwierciedla.

2. Czemu tak bardzo nalegałaś na zmianę nicka?

3. Dlaczego tak dużo tutaj siedzisz/udzielasz się, aktywnie uczestniczysz?

4. Bez czego nie wyobrażasz sobie życia?

5. Czego się najbardziej boisz/obawiasz. (nie chodzi o to że pająków albo potworów w filmie, tylko jakiś sytuacji, czegoś co się może wydarzyć złego, Tobie, komuś itp.. ) ?

Posted
Jaka była największa gafa jaką wywinęłaś?

Największej nie umiem wybrać.

Kiedy przestaniesz wszystkich nowych wypytywać o książki?

Jak odejdę z forum, zbanują mnie lub po prostu umrę.

Cierpisz na słomiany zapał?

Tak, oczywiście.

*Dlaczego na forum masz inny wizerunek, a na chacie i w pw inny?

Mam swoje powody. Za bardzo już w życiu cierpiałam, kiedy od razu pokazywałam, że ze mną można porozmawiać.

*W nawiązaniu do pytania wyżej, czy aby na pewno ten wizerunek z chata jest twoim prawdziwym, który reprezentujesz na co dzień?

Kiedy komuś zaufam i się go nie boję - tak.

*Co pozwoliło Ci nabrać takiego dystansu do swojej niepełnosprawności?

Kiedy kopią Cię w dupę milion razy, w końcu kiedyś trzeba przestać płakać.

*Jaki masz gust muzyczny, bo w sumie nie wiem.

Głównie POP lat '80.

*Zdasz maturę?

Mam nadzieję, aczkolwiek bezproblemowe to nie będzie.

Posted

Jak byś dała na imię swojemu hipotetycznemu synowi i dlaczego Mateusz?

Posted

1. Ulubiony wykonawca? I dlaczego ten?

2. Dlaczego tak szybko zmieniasz opinie o ludziach?

3. Co spowodowało, ze akceptujesz swoje imię w dotychczas znienawidzonej formie?

4. Znienawidzona książka i dlaczego?

5. Ulubiony film i dlaczego ten?

6. Znienawidzony film i dlaczego ten?

7. Masz osoby, których nienawidzisz lub darzysz silną antypatią?

8. Za co siebie lubisz?

9. Za co siebie nie lubisz?

A 10 na deser

Posted

1. Podoba Ci się miasto w którym mieszkasz, i czy jest takie w którym chciałabyś zamieszkać?

2. Po ustrzeleniu 10 000 postów będziesz próbowała przebić liderkę?

3. Długopis czy ołówek?

Posted
1. Jak dużo dziennie czasu przeznaczasz na forum? Podaj liczbę godzin/minut która najlepiej to odzwierciedla.

Zależy od moich zajęć na konkretny dzień. Zazwyczaj jednak te 2-3 h na dzień tu jestem.

2. Czemu tak bardzo nalegałaś na zmianę nicka?

A kto Ci powiedział, że bardzo? Bo nic takiego nie było. Zapytałam Ilony, która skierowała mnie do Quby, do którego również się odezwałam i on po prostu mi pozwolił. Tyle. Gdyby nie pozwolił, nic by się nie stało przecież.

3. Dlaczego tak dużo tutaj siedzisz/udzielasz się, aktywnie uczestniczysz?

Przede wszystkim - lubię, wkręciłam się. To forum ma coś w sobie, jest jedynym - a konto mam na wielu - na którym udzielam się tak regularnie. Na chwilę obecną nie mam też na tyle ciekawego życia, by swój czas pożytkować na co innego.

4. Bez czego nie wyobrażasz sobie życia?

Bez książek i muzyki.

5. Czego się najbardziej boisz/obawiasz. (nie chodzi o to że pająków albo potworów w filmie, tylko jakiś sytuacji, czegoś co się może wydarzyć złego, Tobie, komuś itp.. ) ?

Ostatnio odkryłam u siebie paniczny lęk przed śmiercią. Czyjąś, własną - bez znaczenia. Boję się też, że zostanę uziemiona, przez swoją niepełnosprawność, w domu. Rak - od zawsze na zawsze moja bolączka, tak jak utrata wzroku. Panicznym - choć też irracjonalnym - lękiem jest też występujący u mnie lęk przed tym, że kiedyś obudzę się i nie będzie na świecie ani jednej osoby, która by mnie znała, kojarzyła choć z widzenia.

Jak byś dała na imię swojemu hipotetycznemu synowi i dlaczego Mateusz?

Jeżeli tak masz na imię, to wybacz, ale ja wyjątkowo nie lubię tego imienia. Synkowi dałabym na imię Andrzej lub Antoni. W moim mniemaniu są to najpiękniejsze męskie imiona. Rozważyłabym też Gustawa i Fryderyka.

1. Ulubiony wykonawca? I dlaczego ten?

CC Catch. Nie umiem powiedzieć, co, ale coś w swojej twórczości przyciągającego mnie ma.

2. Dlaczego tak szybko zmieniasz opinie o ludziach?

Najszybciej to ja tutaj zmieniam zdanie o Tobie. Po prostu - raz jest dzień, kiedy naprawdę jesteś świetną dziewczyną, drugiego dnia wracasz do swojego dawnego 'ja', którego wybitnie nie znoszę. Dalej jest Pizza, który też czasami ma swoje odpały, ale generalnie - lubię chłopaka. Tylko kontakt układa nam się falowo.

3. Co spowodowało, ze akceptujesz swoje imię w dotychczas znienawidzonej formie?

Nadal go nie cierpię. Ale chyba czas trochę podrosnąć i z dziecinnej Darci stać się Darią.

4. Znienawidzona książka i dlaczego?

Większość lektur z okresu licealnego, przez które nie mogę/nie mogłam po prostu przebrnąć i zresztą tego nie zrobiłam. Również Kod Leonarda da Vinci, który to miał być bardzo kontrowersyjną, wciągającą książką, a okazał się gniotem jakich na tym świecie naprawdę mało.

5. Ulubiony film i dlaczego ten?

Mam wiele ulubionych filmów, głównie są to dramaty. Lubię ludzkie historie, tragedie.

6. Znienawidzony film i dlaczego ten?

Kevin sam..., Boże, jak ja nienawidzę tego gniotu! Po pierwsze dlatego, że kojarzy mi się ze świętami, za którymi nie przepadam. Po drugie dlatego, że był już emitowany tyle razy, że można zwymiotować. Zamiast puścić coś nowego, czego jeszcze nie było - puszczają coś, co wszyscy znają na pamięć. Wspaniałe podejście.

7. Masz osoby, których nienawidzisz lub darzysz silną antypatią?

Tak, mam takie osoby, zwłaszcza jedną.

8. Za co siebie lubisz?

Za ambicję i to, że sama muszę wyrobić sobie poglądy, nie będę szła za tłumem tylko po to, żeby się nie wyróżniać.

9. Za co siebie nie lubisz?

Za słabą wolę, słomiany zapał i, chwilami - masochizm psychiczny.

1. Podoba Ci się miasto w którym mieszkasz, i czy jest takie w którym chciałabyś zamieszkać?

Podoba mi się, a chciałabym mieszkać w Krakowie.

2. Po ustrzeleniu 10 000 postów będziesz próbowała przebić liderkę?

Nie wiem, nie zastanawiałam się nad tym. Być może. Biorąc pod uwagę to, że na razie nie zanosi się na moje odejście na stałe - bardzo to prawdopodobne.

3. Długopis czy ołówek?

Długopis, nie lubię pisać ołówkiem.

Posted

10. Dlaczego nie lubisz świąt?

Posted
10. Dlaczego nie lubisz świąt?

Denerwuje mnie otoczka fałszu, jaka im towarzyszy. Dodatkowo, Wigilię spędzam co rok z osobą, której nie lubię i która nie lubi mnie, co zawsze kończy się większą lub mniejszą kłótnią.

Guest Anonymous
Posted

1. Skąd czerpiesz siły, aby codziennie rano wstawać i stawiać czoło problemom, oraz temu, że poruszasz się na wózku?

2. W jakich sytuacjach zazdrościsz innym, że mają sprawne nogi?

3. Czy wszystkie historie, anegdoty odnośnie twojego życia, które przedstawiasz na forum, czacie, są prawdziwe na 100%? Czasem mam wrażenie, że lubisz podkolorowywać historie, które opowiadasz, mogę się mylić, stąd to pytanie. Liczę na szczerą odpowiedź.

4. Czy to prawda, że jesteś królową nocnych wyścigów wózkowych po prostej, nazywają cię "Asfaltową Królową Nocy" i że w garażu chowasz prototyp stuningowanego wózka, który osiąga niesamowite szybkości, który wyciągasz wieczorem aby zaszaleć, a po wszystkim chowasz go z powrotem do garażu rano i udajesz normalną dziewczynę?

5. To prawda, że Vetus został zbanowany na własne życzenie, bo nie mógł wytrzymać z miłości do ciebie, niestety ty, ta o zimnym sercu, nie odwzajemniałaś jego uczucia?

Posted

1. Ile jesteś w stanie zrobić, by przyporządkować się grupie?

2. Czy potrafisz działać/funkcjonować, gdy nie czujesz poparcia od innych osób?

3. Często wymyślasz swoje życie, by stało się ciekawsze w oczach innych?

4. Jeśli mogłabyś porównać w skali od 1 do 10 siebie na forum i siebie w rzeczywistości. Ile byś dala?

Posted

1. Jaki jest Twój największy kompleks?

2. Masz do zmiany 3 rzeczy w Twoim wyglądzie. Co to będzie?

3. Twój ulubiony user forum?

Posted
1. Skąd czerpiesz siły, aby codziennie rano wstawać i stawiać czoło problemom, oraz temu, że poruszasz się na wózku?

Czy mam być maksymalnie szczera? Bo, prawdę mówiąc, ni cholery nie mam pojęcia od jakiegoś czasu. Krzaczy się mi w życiu coraz bardziej, a mimo to nadal jakoś funkcjonuję - sama nie wiem, jak. Ale skoro się jeszcze nie załamałam, to znaczy, że jednak jestem silna. Ewentualnie: prawdziwe pieprznięcie dopiero nadejdzie.

2. W jakich sytuacjach zazdrościsz innym, że mają sprawne nogi?

W takich, kiedy chciałabym po szkole gdzieś iść, nie wiem, do kawiarni, biblioteki, koleżanki, parku SAMA i nie mogę. Bo mam wózek i sobie nie poradzę, więc wszędzie muszę jeździć z mamą.

3. Czy wszystkie historie, anegdoty odnośnie twojego życia, które przedstawiasz na forum, czacie, są prawdziwe na 100%? Czasem mam wrażenie, że lubisz podkolorowywać historie, które opowiadasz, mogę się mylić, stąd to pytanie. Liczę na szczerą odpowiedź.

Są prawdziwe, nie martw się ;)

4. Czy to prawda, że jesteś królową nocnych wyścigów wózkowych po prostej, nazywają cię "Asfaltową Królową Nocy" i że w garażu chowasz prototyp stuningowanego wózka, który osiąga niesamowite szybkości, który wyciągasz wieczorem aby zaszaleć, a po wszystkim chowasz go z powrotem do garażu rano i udajesz normalną dziewczynę?

Krzysiu, ZAMKNIJ TWARZ. Oni mieli tego nie wiedzieć!

5. To prawda, że Vetus został zbanowany na własne życzenie, bo nie mógł wytrzymać z miłości do ciebie, niestety ty, ta o zimnym sercu, nie odwzajemniałaś jego uczucia?

I'm a bad girl and I like it. Żył sobie jeszcze nie podciął... chyba :mrgreen:

1. Ile jesteś w stanie zrobić, by przyporządkować się grupie?

Ja się nie daję podporządkowywać grupie. Na dłuższą metę źle czuję się w towarzystwie.

2. Czy potrafisz działać/funkcjonować, gdy nie czujesz poparcia od innych osób?

Przychodzi mi to z bardzo dużym trudem.

3. Często wymyślasz swoje życie, by stało się ciekawsze w oczach innych?

Oczywiście, że nie.

4. Jeśli mogłabyś porównać w skali od 1 do 10 siebie na forum i siebie w rzeczywistości. Ile byś dala?

Zależy od towarzystwa, z jakim mam do czynienia, wiesz? Jeżeli osoby, z którymi przebywam, są ludźmi, których się nie boję i których jestem pewna, z powodzeniem mogę dać 10. Jednak jeżeli nie jestem kogoś pewna, mogę dać co najwyżej 5.

1. Jaki jest Twój największy kompleks?

Mam ich dużo, przyznaję. Największym będzie chyba bardzo krzywy kręgosłup.

2. Masz do zmiany 3 rzeczy w Twoim wyglądzie. Co to będzie?

Ciemniejsza karnacja, NATURALNE brązowe włosy (loki najlepiej) i prosty kręgosłup. Byłoby naprawdę mega.

3. Twój ulubiony user forum?

Maga, Kerosine. Z facetów - był to vetus, który, mam nadzieję, kiedyś wróci.

Posted

Podobnie jak inni pokrążę wokół tematu twojej niepełnosprawności.

Z pewnością gdybyś była w stanie poruszać się o własnych siłach, miałabyś choć trochę inne podejście do świata. Czy uważasz, że być może to co cię spotkało, sprawiło, że jesteś w jakimś sensie wartościowszym człowiekiem - bo potrafisz spojrzeć na pewne kwestie z większym docenianiem (przynajmniej tak twierdzi wielu pokrzywdzonych przez los)? Czy może raczej twierdzisz, że twój stan fizyczny nie miał przemożnego wpływu na kształtowanie się twoich cech?

Jak trudno jest pogodzić się z faktem, że właśnie w ten sposób wyróżnia się spośród reszty; czy da się w ogóle to przeforsować na swoją korzyść?

Posted

A ja tam jakieś lżejsze pytanko rzucę dla odmiany.

Jaki aktor jest wg Ciebie najprzystojniejszy? (wrzucenie zdjęcia mile widziane)

Czy mogłabyś wziąć coś ze sklepu i wyjść (wyjechać? d:) nie płacąc?

Gdybyś miała wyjść za mąż to za kogo i dlaczego za Hiszpana?

Kogo na forum najbardziej nie lubisz?

Jak myślisz kto na forum najbardziej nie lubi Ciebie?

Posted
Z pewnością gdybyś była w stanie poruszać się o własnych siłach, miałabyś choć trochę inne podejście do świata. Czy uważasz, że być może to co cię spotkało, sprawiło, że jesteś w jakimś sensie wartościowszym człowiekiem - bo potrafisz spojrzeć na pewne kwestie z większym docenianiem (przynajmniej tak twierdzi wielu pokrzywdzonych przez los)? Czy może raczej twierdzisz, że twój stan fizyczny nie miał przemożnego wpływu na kształtowanie się twoich cech?

Z pewnością uważam, że moja niepełnosprawność przyczyniła się do tego, że mój próg tolerancji na różne dziwne ludzkie zachowania i postawy jest większy. Nie uważam jednak, by było to równoznaczne z byciem bardziej wartościowym od kogokolwiek.

Jak trudno jest pogodzić się z faktem, że właśnie w ten sposób wyróżnia się spośród reszty; czy da się w ogóle to przeforsować na swoją korzyść?

Bardzo trudno jest się z tym pogodzić, mnie to się na szczęście pomału udało. Nadal jest to jednak przykre. Czy da się przeforsować niepełnosprawność na swoją korzyść? Nie. Przynajmniej ja sobie takiego stanu rzeczy nie wyobrażam.

Jaki aktor jest wg Ciebie najprzystojniejszy? (wrzucenie zdjęcia mile widziane)

Ed Westwick!

Czy mogłabyś wziąć coś ze sklepu i wyjść (wyjechać? d:) nie płacąc?

Nie, nie mogłabym. Nie tak mnie wychowano.

Gdybyś miała wyjść za mąż to za kogo i dlaczego za Hiszpana?

Jak Ty mnie dobrze znasz :* Nie ukrywam, fajnie byłoby mieć męża - Hiszpana. Hiszpanie są tak piekielnie przystojni i sympatyczni, że uuhhh....

Kogo na forum najbardziej nie lubisz?

NYC.

Jak myślisz kto na forum najbardziej nie lubi Ciebie?

Akszil najprawdopodobniej. Może też Siembi.

Posted

Piszesz maturę w tym roku, tak? Jakie plany dalej?

3 rzeczy jakie zabrałabyś na bezludną wyspę (tylko nie 3 książki ;p)?

Posted
Piszesz maturę w tym roku, tak? Jakie plany dalej?

Tak, w maju matura. Co dalej? Mam nadzieję na lingwistykę stosowaną na UG. Ewentualnie, tymczasowo mogę się zadowolić filologią angielską. Myślę też o jak najszybszym zaciągnięciu się do pracy i zdobywaniu doświadczenia zawodowego, które jednak z moim przyszłym - ponownie, mam nadzieję - wykształceniem nie będzie miało raczej nic wspólnego.

3 rzeczy jakie zabrałabyś na bezludną wyspę (tylko nie 3 książki ;p)?

Ipoda, laptopa i niekończącą się do niego baterię (gdyby było takie cudo, to byłabym wniebowzięta).

Posted

Gdybyś była cukierkiem to jakim? :>

i dlaczego?

Posted
Gdybyś była cukierkiem to jakim?

i dlaczego?

Nigdy się nad tym nie zastanawiałam. Ale pewnie czekoladowym, z miłości do czekolady.

Posted

Chciałabyś być modem?

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• There are no registered users currently online
  • Najnowsze posty

• wardrum
    • yiliyane
      Otóż to. Na pojęcie samotności trzeba spoglądać szerzej. Brak chłopaka/dziewczyny to nie koniec świata. W każdym razie nie, póki jest się młodym. Gorzej jest, kiedy zbliża się 40-stka, chce się założyć rodzinę, a nikogo na horyzoncie nie ma. Szczególnie to dotyczy kobiet, bo mężczyzna może mieć dzieci właściwie w każdym wieku - kobieta niestety nie. Jeżeli chodzi o mnie, nie czuję się źle z tym, że jestem singielką - i to już od dekady. Mam jeszcze czas, gdybym chciała założyć rodzinę. Zresztą nic na siłę. Większy problem w moim życiu to mała i starzejąca się rodzina i brak znajomych. Brakiem chłopaka na razie się nie przejmuję.
    • yiliyane
      Normalny facet nie interesuje się dziećmi. Koniec, kropka. Mimo że związki z 16-latkami nie są karalne, nie oznacza to, że jest to dobre rozwiązanie. Jak dla mnie to jest duża czerwona flaga. Nie tylko gdybym sama była 16-latką czy bliskim takiej 16-latki, ale nawet gdybym miała być - jako dorosła - partnerką człowieka, który wcześniej spotykał się z dzieckiem lub przejawiał zainteresowanie dziećmi.
    • yiliyane
      Trochę tak, trochę nie. Jeżeli kobieta jest olśniewająco piękna, przeciętny mężczyzna może być nią onieśmielony i nie chcieć zagadać, bojąc się odrzucenia z powodu bycia w niższej lidze. Pięknością chętniej zainteresują się przystojni i/lub bogaci mężczyźni, ale ci stanowią tylko ułamek społeczeństwa - w dodatku część z nich, mimo swojego statusu, nie jest, jako partner, zbytnio wartościowa. Może się zdarzyć, że piękność żyjąca nie w wielkich metropoliach, nie mająca zbyt wielu kontaktów towarzyskich, szczególnie w wyższych sferach, nie zostanie zauważona przez mężczyzn o wyższej pozycji, którzy nie będą peszyli się na jej widok. Może się zdarzyć, że piękność, która ma kontakty w wyższych sferach, będzie przyciągała jedynie mężczyzn złego charakteru. Nie zgodzę się natomiast ze stwierdzeniem, że najpiękniejsza kobieta ma najmniejsze szanse na zdobycie wartościowego mężczyzny. Najtrudniej jest brzydkim kobietom, bo tych nie chcą ani bogaci i przystojni, ani nawet przeciętni.
    • yiliyane
      Powody, dla których kobiety zwykle wybierają starszych mężczyzn są te same od tysięcy lat. Starszy mężczyzna jest dojrzalszy i lepiej sytuowany niż rówieśnik/młodszy mężczyzna. W przeszłości nacisk był kładziony bardziej na majątek, obecnie, mam wrażenie, na dojrzałość. Ale to jest pewna generalizacja. Nie każda kobieta wybierze starszego mężczyznę. Od każdej reguły są przecież wyjątki. A od tej - w dzisiejszych czasach - mam wrażenie, że jest całkiem sporo wyjątków.
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 3 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane