Jump to content

O czym teraz myślisz?

dynasty

Recommended Posts

Ciągle się zastanawiałam czemu nagle ludzie wypowiadają się w jakichś tematach, które były nie wiadomo jak długo nieaktywne. Dopiero teraz do mnie dotarło, że to przez jeden z konkursów na forum :lol: Nie ma to jak szybkie procesy myślowe Aśiki!

Kalafior_Grozy

Z takich pozytywnych aspektów noszenia maseczek to mogę w sklepie robić dziwne miny patrząc ludziom w oczy i oni o tym nawet nie wiedzą.

Shady-Lane90
1 godzinę temu, Kalafior_Grozy napisał:

Z takich pozytywnych aspektów noszenia maseczek to mogę w sklepie robić dziwne miny patrząc ludziom w oczy i oni o tym nawet nie wiedzą.

Maseczka na oczy by się przydała. Często, kiedy widzę, co odwalają ludzie w sklepach, to przewracam oczami ;D Na szczęście aktualnie, dzięki maseczce, okulary mi parują, więc pewnie przewracania oczami nikt nie zauważa xD 

Kalafior_Grozy

Szkoda, że na "wykopie" nie można zmienić sobie nicku. Wybrałbym sobie jeszcze gorszy niż obecny :)

Kalafior_Grozy

Po tym co przed chwilą zobaczyłem (znajomy podrzucił link) stwierdzam, że chyba najwyższy czas odstawić internet na parę (tygo)dni.

• 2 weeks later...
michaelowax3

Pierwsza wigilia w moim życiu bez udziału Mamy. Brak jakiejś motywacji by cokolwiek szykować.. Jestem taka rozbita od paru dni, że sole kawę. :sweatdrop:

Shady-Lane90

Tak sobie myślę, że może nie mam niezliczonej liczby przyjaciół, ale ci, których mam są najwspanialsi. I życzę takich każdemu.

@Kalafior_Grozy dziękuję. Ty wiesz za co. Sprawiłeś mi niesamowitą radość :heart:

• 3 weeks later...

Po przeczytaniu kilku recenzji nakręciłam się na komiks Czary Zjary, ale niestety pierwsza część jest niedostępna w żadnym sklepie (poza jakąś aukcją na Allegro za 350 zł), więc muszę zacząć od części drugiej. Trudno.

Kalafior_Grozy

Wujas przesadził płacąc mi aż tyle za kompleksowe ogarnięcie komputera i tabletu. Trochę mi głupio nawet.

Shady-Lane90

Mój "ulubiony" współpracownik złamał nogę, a jego obowiązki powierzono mi. Ktoś inny by narzekał, a ja tam się cieszę! ;D 

• 2 weeks later...
Kalafior_Grozy

Chcialbym mieć ukryty pokój. Ukryte pokoje są zajebiste.

Kerosine
19 godzin temu, Kalafior_Grozy napisał:

Chcialbym mieć ukryty pokój. Ukryte pokoje są zajebiste.

Wiem, że raczej nie to miałeś na myśli, ale moim pierwszym skojarzeniem był Pokój Życzeń w Harrym Potterze. I tak sobie pomyślałam, że jeśli chodzi o wynalazki rodem z tego universum zdecydowanie najbardziej przydałby mi się Felix Felicis :rolleyes:

Kalafior_Grozy

Doczekaliśmy takich popieprzonych czasów, że wrzucenie 10 zł do puszki urasta do rangi manifestu politycznego.

40 minut temu, Kalafior_Grozy napisał:

Doczekaliśmy takich popieprzonych czasów, że wrzucenie 10 zł do puszki urasta do rangi manifestu politycznego.

Jest nawet gorzej. Jak nie wrzucasz to to też jest manifest ;p 

Kerosine

Z chęcią zamieniłabym lecznicę, do której na co dzień chodzę ze swoimi kotami na tę, w której byłam dzisiaj. Jest tylko jeden drobny minus: niemal godzina jazdy autobusem w jedną stronę i do tego jeszcze kilkusetmetrowy spacerek.

Ogólnie rzecz biorąc cieszę się, że już [w zasadzie, najprawdopodobniej] po wszystkim - przynajmniej jeden problem z głowy mniej.

alegoria

Zabawne jak za pomocą jednego utworu można odbyć podróż w czasie i do głębin zarazem, kiedy to miałaś te swoje głupiutkie ...naście lat i z papierosem w jednej, a szklanką whisky w drugiej ręce zdawało Ci się, że jesteś poważniejsza niż jesteś, a wokół Ciebie sami Kimśe. I tylko biegiem i brzegiem, "gwiazda czy asteroid!", Josif o poranku i Josif wieczorami, strumień niemieckiego winka i świadomości, wszystko na opak, przekornie.

"nie dogonią nas bosych, więc nie ma się co śpieszyć"

Kerosine

Dwie i pół łyżeczki rozpuszczalnych granulek w kubku, pięć [!] tabletek słodzika - taka kawa jak czekolada.

Kalafior_Grozy

Już mam k*wa dość.

Kerosine
30 minut temu, Kalafior_Grozy napisał:

Już mam k*wa dość.

#metoo

Shady-Lane90
10 godzin temu, Kalafior_Grozy napisał:

Już mam k*wa dość.

1572171176_5db56da8155e4.jpg

;D

Kiedy pomyślę o tym, jak ta banda idiotów spartaczyła oględziny miejsca dokonania czynu zabronionego i zabezpieczenie śladów i dowodów, to krew mnie zalewa. Takiej kontaminacji to chyba nigdy nie widziałam :/

michaelowax3

Mam nadzieję, że jakoś dam radę na hali biorąc pod uwagę - 12 stopni. A później ma być więcej. Obym rano nie miała zwisających sopelków z nosa. 

Kalafior_Grozy

Ostatnio jakiś "pranskter" z US&A został zastrzelony podczas "pransterowania". Gostek z kumplami udawał napady z nożem na ludzi celem rabunku a potem mówił "it's a prank bro". Aż w końcu go ktoś odstrzelił.

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że nagranie z tego odstrzelenia nie zostało opublikowane. A szkoda, chętnie bym obejrzał.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Who's Online (See full list)

• asia329
  • Najnowsze posty

• Kerosine
      Żadnego z powyższych kubków już nie posiadam, ogólnie zresztą nieco odeszłam od zdobniczej finezji i pewnej ostentacyjności wzornictwa tychże naczynek. Moje aktualnie ulubione, w którym dwa razy dziennie piję kawę to zwykły, jednobarwny kubek w kolorze czerwieni [malowany nań także wewnątrz, co stanowi bardzo przyjemny szczegół] o klasycznym, lekko zwężającym się ku górze kształcie nie cierpię tych jakże modnych obecnie bez mała odwróconych piramidek / lejków i wygodnym, szerokim uchu - jego na dobrą sprawę jedyny minus to odrobinę za mała pojemność ["tylko" 320 ml, ale na bogów, uwielbiam wielkie kubasy]. Z tej samej serii dostępnych jest jeszcze parę innych ciekawych naczyń i kto wie, czy nie wejdę za jakiś czas w posiadanie również m. in. ogromnej, półlitrowej filiżanki.
    • Aśika
      Wstałam dziś wcześniej rano żeby poćwiczyć, a przed chwilą wymoczyłam moje obolałe mięśnie w wannie, jedząc równocześnie obiad. Praca z domu ma swoje zalety.
    • całuśna
      Wiesz, wiele razy słyszałam to pytanie i odpowiedź na nie. Moja katechetka powiedziała, że jeżeli sex wynika z miłości to nie jest grzechem. Ksiądz też tak mówił. Więc nie masz co się przejmować Jeśli sex wynika z miłości to nie ma grzechu. A jeśli nie ma grzechu to z czego się spowiadać?    
    • WszyscyZginiemy
      Ok, odpowiedź nr 3 w temacie bo @Martusiaaaaaa92 kazała XD Tu nic się nie zmieniło od poprzednich, nie tylko bym mogła ale też mam obecnie. Nieśmiałość może zaletą nie jest bo jednak znacznie życie ułatwia nie bycie nieśmiałym, niż bycie nieśmiałym. Jednak stricte wadą też nie jest, przynajmniej moim zdaniem. Zresztą nie jest tak, że osobom nieśmiałym brakuje śmiałości względem każdej jednej osoby i przez calutki czas... a jeśli gdzieś taka osoba jest to nie jest to jedynie (nawet chorobliwa) nieśmiałość a coś innego musi też wchodzić grę. Nie tyle rekompensatą, a warunkiem związku z nieśmiałą osóbką jest to czy będzie potrafiła być w stosunku do nas otwarta, otworzyć się przed nami. Kluczem do prawidłowego funkcjonowania w związku jest komunikacja więc jeśli nieśmiałość by taką zakłócała lub uniemożliwiała, taki związek albo a) długo by nie przetrwał lub b) nie byłby to "zdrowy"/"dobry" związek. Nie mam dużego doświadczenia w związkach z osobami nie nieśmiałymi (i w ogóle w związkach?), więc ciężko mi powiedzieć mi cokolwiek z praktyki. Na pewno wolę onieśmielać niż być onieśmieloną, więc bycie tą bardziej pewną siebie w parze works for me. Plus można powiedzieć o satysfakcji, że ta osoba dała Ci się poznać lepiej niż komukolwiek innemu. To może dotyczyć związku z każdym typem osoby śmiałej, nieśmiałej czy jakiejkolwiek innej, jednak w przypadku nieśmiałej wydaje się to jeszcze bardziej uwidocznione. Bo jednak osoby śmiałe i otwarte szybciej, łatwiej i często też znacznie bardziej dają się poznać niż te nieśmiałe.
    • WszyscyZginiemy
      Oh, ja jak coś mogę już odpowiedzieć, chyba że już mój czas ostatecznie minął.  . . .  Minutę później gdy ogarnęłam o, co cho... to ja zostałam wytypowana jako kolejna w editcie  Wybaczcie jeszcze jestem wczorajsza  Ok, już. Poleciała wypowiedź już nr 3 w temacie o nieśmiałych chłopcach XD  Jako kolejną osobę do wypowiedzi wyznaczam @Kalafior_Grozy.  Kalafiorku łap ostatnio popularne:   lub/i w temacie zdominowanym przez Panie    
  • Recent Status Updates

• Kerosine

Kerosine

Z okazji dzisiejszego święta - ku przypomnieniu, że pokochanie drugiego człowieka [przynajmniej tym zdrowym rodzajem miłości] jest niemożliwe bez uprzedniego przynajmniej zaakceptowania i uszanowania samego siebie, a każdy z nas już na starcie jest kompletną całością, nie zaś czyjąkolwiek połówką 
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

Dziś tak bardziej...
      Zimowo. O.
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Kerosine

Po co Kubusiowi Puchatkowi koszulka skoro i tak latał bez gaci?
      · 1 reply
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

Od 3 dni masz AWIZO do odbioru na poczcie!! :[ 
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

środa dzień mleka i mioda
      · 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane