dynasty

O czym teraz myślisz?

Recommended Posts

Dorobiłam się dzisiaj prawie nowego pupila. Kątnik większy zadomowił się w sypialni rodziców. Niestety z powodu braku terrarium przybysz został wypuszczony na wolność. A chciałam dać mu schronienie na zimę. 

A dzisiejszym bohaterem wieczoru jest - olejek z syberyjskiej pichty.

I pigwówka.

Antywirusy są bardziej kumate niż się może wydawać. Wyskoczył mi komunikat o obniżeniu wydajności komputera przez kilka czynników i jako jeden z czynników antywirus podał "System Windows".

Nie lubię, gdy nachodzą mnie "te" myśli. Od dłuższego czasu wydawało mi się, że przegoniłem je raz na zawsze. 

Jedziemy na Pyrkon. Miesiącu maju przybywaj jak najszybciej, potrzebuję Cię.

Jutro się odezwą w sprawie tych części. Nie ma to jak podwójnie zarobić na jednym biznesie :)

Czy tylko ja jestem tak przywiązana do swojego avatara, że jeszcze go nie zmieniłam ? ;D 

To smutne żyć ze świadomością, że kogoś może niedługo nie być. W poczuciu że nad kimś wisi tykająca bomba. Próbować sobie wpajać, że tak już musi być i nie da się tego zmienić. Smutne....

Oh życie, dlaczego takie jesteś.

Ten Philips wygląda ciekawie. Matryca IPS, dobry kontrast, niemal brak ramek. I 24 cale, w taką przekątną celuję.

Wyjazd dopiero za pół roku a ja już szukam ścieżki audio do "wideopamiątki".

Grypa zaczyna mnie już męczyć. Straciłam głos. A płuca to niedługo chyba wypluję. Kaszel oskrzelowy jest naprawdę bardzo męczący. 

... a kiedy już wyczerpię wszystkie możliwości wydobywania gotówki dosłownie spod ziemi i wyczarowywania jej z powietrza - wtedy wygram w totka.

To, co zdarzyło się dzisiaj na jednej z rozpraw, przekroczyło wszelkie granice absurdu. Psychopaci z tak silnymi zaburzeniami osobowości powinni siedzieć na sali w kajdanach ;D 

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

• Chatbox

Load More
    You don't have permission to chat.
  • Recent Status Updates

• Filip

Filip

Słoneczny Filip niczym Słoneczny Patrol 8-) 
      · 4 replies
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90

Rzadko o coś proszę.
      Ale dzisiaj - proszę Was o pomoc.
      https://zrzutka.pl/bf8wmk
      · 0 replies
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Filip

Fifi! Do lekcji! ;D 
      · 3 replies
    • Martusiaaaaaa92

Martusiaaaaaa92

Po zamachu na London Bridge media i politycy mówią dobrze o tutejszych Polakach jak nigdy Co ciekawe, głównie lewicowi politycy i media, by pokazać, że imigranci z UE nie są tacy źli jak ich zwolennicy brexitu przedstawiają. Zwłaszcza, że drugi z bohaterów, rodowity Brytyjczyk, okazał się nie być bez skazy: jest mordercą niepełnosprawnej dziewczyny, który dopiero co wyszedł przedterminowo z więzienia.
      · 3 replies
    • Filip

Filip

Herbaty dawno nie piłem, tym bardziej na czas, ale podoba mi się kreatywność tych tytułów, z niecierpliwością czekam na następne.  
      · 16 replies
    • Gloria
      Wizyta u psychoterapeuty
      Też miałem na początku takie nastawienie ( i rzeczywiście przy wizycie u psychologa to się sprawdzało), ale zaryzykowałem i u psychoterapeuty było w porządku. I też co istotne było, że terapeuta sam mówił, że mu nie zależy na pieniądzach i też, że patrzy na mnie pod tym kątem (w rozumieniu: nie chcę Cię naciągać na kasę). W przypadku 2 z 4 wizyt na pewno przeciągnąłem czas, a w tym w 1 przypadku z 1 godziny zrobiły się ponad 2... (zapłaciłem za 1) i jeszcze pytał się mnie, czy mam jeszcze jakieś
    • Kerosine
      Piosenka, której obecnie najczęściej słuchasz?
      Chyba odrobinkę zbyt łatwo wpada w ucho, aby bardziej zaawansowani znawcy ciężkich brzmień mogli określić to jako gustowne, ale chu... i tak słucham w pętli ;D 
    • Kerosine
      Hity i Kity Spożywcze
      To jeszcze nic... ta sama Inna Bajka ma w swojej ofercie także ciecierzotto oraz [uwaga, nadchodzi skojarzenie z Bobo Frutem] soczotto ;D Ten producent zdecydowanie jest liderem w zakresie kulinarno-językowych innowacji. Ogólnie jednak tak, zgadzam się jak najbardziej z komentarzem. "Potrawka z kaszy / ciecierzycy / soczewicy" [przykładowo] byłaby zapewne o wiele lepszym i bardziej naturalnie brzmiącym wyborem, aczkolwiek z drugiej strony rozumiem, że w marketingu liczy się zwięzłość nazwy
    • Slipknot87
      Jak zrozumieć zachowanie dziewczyny
      Byc moze ma inne ale widzialem jak sie zachowuje przed zerwaniem kontaktu i sama mowila o nienawisci itp. no i znam ja troche. No zalezy i nie mam jej tego za zle, pisze tylko ze w ogole sie nie spodziewalem odzewu. W sumie kiedys mowila ze nie daje jej tam wsparcia i obecnosci (co bylo troche trudne na tamten moment) ale masz racje moze go nie potrzebowac. Mysle jednak ze czesto ludzie czuja jakas potrzebe naprawienia bledow po czasie nawet jesli do konca nie jest to potrzebne lub sluszne. Wyrz
    • Shady-Lane90
      Hity i Kity Spożywcze
      @Kerosine nazwa gryczotto jest strasznie odpychająca, nie neguję jednak faktu, że może być to smaczne. Mamy już jednak kaszotto, risotto i teraz gryczotto.... brak tylko jeszcze chujotto ;D