• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

dynasty

O czym teraz myślisz?

Recommended Posts

A dzisiejszym bohaterem wieczoru jest - olejek z syberyjskiej pichty.

I pigwówka.

Antywirusy są bardziej kumate niż się może wydawać. Wyskoczył mi komunikat o obniżeniu wydajności komputera przez kilka czynników i jako jeden z czynników antywirus podał "System Windows".

Nie lubię, gdy nachodzą mnie "te" myśli. Od dłuższego czasu wydawało mi się, że przegoniłem je raz na zawsze. 

Jedziemy na Pyrkon. Miesiącu maju przybywaj jak najszybciej, potrzebuję Cię.

Jutro się odezwą w sprawie tych części. Nie ma to jak podwójnie zarobić na jednym biznesie :)

To smutne żyć ze świadomością, że kogoś może niedługo nie być. W poczuciu że nad kimś wisi tykająca bomba. Próbować sobie wpajać, że tak już musi być i nie da się tego zmienić. Smutne....

Oh życie, dlaczego takie jesteś.

Ten Philips wygląda ciekawie. Matryca IPS, dobry kontrast, niemal brak ramek. I 24 cale, w taką przekątną celuję.

Wyjazd dopiero za pół roku a ja już szukam ścieżki audio do "wideopamiątki".

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Who's Online (See full list)

• mw2
    • Shady-Lane90
    • yiliyane
  • Chatbox

Load More
    You don't have permission to chat.
    • Shady-Lane90
      Lektury szkolne
      W swojej karierze szkolnej przeczytałam właściwie wszystkie obowiązkowe lektury. Nie przebrnęłam wyłącznie przez "Nad Niemnem".  Mój stosunek do kanonu lektur jest dość krytyczny. Uważam, że lista powinna zostać zaktualizowana. Młodzież zmuszana jest do czytania wielu pozycji literackich, które absolutnie nie są dla niej interesujące i nie przedstawiają jakichś szczególnych wartości.  Zaczytujemy się w starożytnych mitologiach, ale po co? Czy nie lepiej postawić na coś, co wciągnie czy
    • yiliyane
      Książki, do których wracasz
      Dość często wracam do książek z uniwersum Gwiezdnych wojen, planuję też powrót do powieści Brandona Sandersona. No i oczywiście jest jeszcze Harry Potter, po którego może dawno już nie sięgałam, ale niegdyś czytałam wielokrotnie - w tym i w oryginale.
    • Shady-Lane90
      O czym powinni...
      Nawijka o życiu to zawsze najlepsza nawijka.  Rap o niczym nie ma najmniejszego sensu. Niestety to, co teraz dzieje się na legalnym rynku, to w dużej mierze komercyjny chłam. Mniej znane kapele/raperzy mają znacznie bardziej sensowne teksty od tego, co można usłyszeć choćby w radio. Ale niestety... popyt rodzi podaż. 
    • yiliyane
      Książki, których nikt nie lubi, ale nam się podobały
      Książką, którą oceniam lepiej niż większość, jest powieść Jacka Piekary Ja inkwizytor. Przeklęte krainy. Na Lubimyczytać książka ma średnią 6,28/10, a osobiście oceniam ją na 8. W każdym razie jest sto razy lepsza od właściwej części cyklu inkwizytorskiego (od Sługi Bożego po Łowcę dusz), która ma znacznie wyższą średnią.
    • Borowy
      Dzień dobry :)
      Ech gdzie te piękne czasy z modem...
  • Recent Status Updates