• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

dynasty

O czym teraz myślisz?

Recommended Posts

Jak nie sprawiać wrażenia upośledzonej życiowo? 

Cieszę się, że jest taka ładna pogoda (przynajmniej u mnie w świętokrzyskim).

Wyczyściłem sobie wałki w "wieżowym" magnetofonie. Doskonale niedoskonała jakość analogowych nagrań czy to audio czy wideo zawsze mnie pociągała.

Muszę jutro wyciąć tą leszczynę.

Jak to będzie. Co to da. Kiedy przyniesie jakąś ulgę [o ile przyniesie]. Co przyniosą kolejne wizyty. Do jakich wniosków dojdę. Czy się jakoś zmienię. Czy poczuje się normalna? :unsure: Co będzie dalej z mamą. To wszystko co złe dzieję się za szybko.

Co w ogóle dalej będzie z moim życiem....:blink:

Pokonam więc siebie, pokonam siebie...

Tak często mówi nam się, że powinniśmy dążyć w życiu właśnie do tego.

Tylko, że... jeśli naprawdę pokonuję siebie... kto tak naprawdę jest stroną przegraną?

Nigdy nie pozwól, aby ból sterował Twoim życiem!

Chyba, że to migrena. Z tą suką nie wygrasz :/ 

Wreszcie będę mieć więcej czasu dla siebie i nie tylko. Narobiło się zaległości, które chcę jak najszybciej nadrobić.

To cudowne uczucie, kiedy wiesz, że Twoja najlepsza przyjaciółka darzy Cię takim zaufaniem, że zostawia Ci pod opieką dom i swoje kocie dzieci na kilka dni ♥

"Wszystko i wszystkich pokonasz, ale nie mnie" - rzekł do Kero pewien Labirynt.

To może nawet być prawda – odparła <ta, która jest we mnie>.

Muszę się nad tym wszystkim głębiej zastanowić.

Musimy bardziej czuć.

Dzisiaj święto wszystkich wielorasowców, potocznie zwanych kundelkami. Razem z moją jesienną królową Dodą, życzymy wszystkim czworonogom dużo zdrowia, zabawy i szczęśliwych lat u boku ukochanych właścicieli!

spacer.png

Na samą myśl o zmianie czasu i pogorszeniu pogody robi mi się niedobrze.

• + 2

1 godzinę temu, Kalafior_Grozy napisał:

Na samą myśl o zmianie czasu i pogorszeniu pogody robi mi się niedobrze.

A ja czekam na mrozy ♥

Spanie z psem jest cudowne.

Ale niekoniecznie wtedy, kiedy masz łóżko jednoosobowe, a Twój pies jest jego panem i władcą.

Zdecydowanie czas zakupić większe łoże.

Bubka będzie miała więcej miejsca do zawładnięcia :D 

Pieniążki kochane, myślę o Was :happy: Chodźcie do mnie, zapewnię Wam to, co lubicie najbardziej - ciągły obrót.

Jak będę miał iść do piachu to napiszę w testamencie że życzę sobie aby na moim pogrzebie ksiądz podczas kazania powiedział, że "odszedłem w samą porę".

Jak to mówią "trolling is a art" ;)

• + 1

Mam dość uczestniczenia w dramach, które nie powstały z mojej winy. Zastanówcie się w końcu, czego tak naprawdę chcecie i przestańcie mi zawracać głowę. 

Zastanawiam się dlaczego właściwie chyba żadna ze współczesnych książek poświęconych astronomii [tych przekrojowych] nie porusza choćby w przybliżeniu podstawowych zagadnień mechaniki nieba :D Są opisy Układu Słonecznego, Galaktyki, Gromady Lokalnej i bardziej wielkoskalowych struktur; ewolucja gwiazd i samego Wszechświata; w monumentalnym Kosmosie Buchmanna nawet przegląd gwiazdozbiorów, ale wyjaśnienia horyzontalnego układu współrzędnych oraz pojęć deklinacji i rektascensji nie uświadczy się. Brak wiary w inteligencję / zainteresowanie współczesnego czytelnika or sth?

Edited by Kerosine

I znowu nastał ten marny dzień, zwany niepoprawnie przez większość społeczeństwa "świętem zmarłych", w którym to na cmentarzach zapanuje rewia mody, nad grobami spotkają się rodziny i znajomi, zapominając po co tam tak naprawdę przyszli. 

Śmiech, plotkowanie, fałszywe uśmieszki i komplementy, komentowanie ubioru innych, udowadnianie kto jest lepszy, bo postawił większy znicz i przyniósł większy wieniec, kłótnie o to jak co poustawiać. Planowanie wspólnej kawki, obiadku, życiowe opowieści...

A w tym wszystkim, dopiero gdzieś tam, na szarym końcu, pamięć o tych, którzy odeszli. 

Strasznie to przykre.

Wszyscy zmarli mają dzisiaj piękny dzień - dokładnie tak jak być powinno.

Cieszę się z tego, że była wczoraj ładna pogoda i że pojechałem tam gdzie chciałem oraz bezpiecznie wróciłem do domu. Tyle.

Kolejny dzień, poranek i godzina, kiedy stwierdzam z przykrością że dalej myślę. 

Odeszłam z pracy, a tydzień później dowiedziałam się, że jestem w ciąży. A teraz jestem spłukana. Będę jakieś dwa miesiące bez hajsów. Przygnębia mnie to. 

Dorobiłam się dzisiaj prawie nowego pupila. Kątnik większy zadomowił się w sypialni rodziców. Niestety z powodu braku terrarium przybysz został wypuszczony na wolność. A chciałam dać mu schronienie na zimę.