dynasty

O czym teraz myślisz?

Recommended Posts

Są czasem takie dni, gdy masz ochotę wsiąść do samochodu, rozpędzić się do 150 km/h i zjechać na pobocze uderzając w najgrubsze drzewo w okolicy.

Zastanawiam się jakim cudem, próbując przygotować lody, z ubijanej śmietanki z cukrem pudrem, według tego samego przepisu co tydzień temu, z takiej samej śmietanki jak tydzień temu i tego samego cukru pudru tym razem wyszło mi masło zamiast bitej śmietany -.- Nosz kurczę >.< Cóż, ojciec będzie miał przynajmniej słodkie masło na kanapki :lol: A miały być lody cytrynowe :c

... o tym, jak dalece więcej wiedzy wynieślibyśmy wszyscy ze szkolnych lekcji fizyki*, gdyby uprościć / uwspółcześnić / uczynić bardziej adekwatną część stosowanej w niej terminologii [łapka w górę komu wielkość określana słowem "pęd" zawsze intuicyjnie kojarzyła i myliła się z prędkością, przez co nigdy właściwie nie zrozumiał jej istoty - podczas gdy tak naprawdę to po prostu... impet, jaki posiada dane ciało znajdujące się w ruchu].

* choć oczywiście nie jest to jedyny powód, dla którego zwykle nie wynosimy jej zbyt wiele

Wiesz, że jesteś pracoholikiem, kiedy ze smutkiem wychodzisz z pracy w ostatni dzień przed urlopem.

Cała ja. ;)

Chyba zwariuję przez te 2 tygodnie ;D 

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Who's Online (See full list)

• WszyscyZginiemy
    • Kerosine
    • alegoria
    • Shady-Lane90
    • Gloria
    • mw2
  • Chatbox

Load More
    You don't have permission to chat.
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

· 2 replies
    • Kalafior_Grozy

· 0 replies
    • Kerosine

Kerosine

Lato w mieście lesie, wakacje pod sosną.
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

· 0 replies
    • Kerosine

Kerosine

Zobaczyć świat w ziarenku piasku,
      Niebiosa w jednym kwiecie z lasu.
      W ściśniętej dłoni zamknąć bezmiar,
      W godzinie – nieskończoność czasu.
      ["how the universe ends is how it begins"]
      · 0 replies
    • Kerosine
      Książka, którą aktualnie czytasz
      Istnieje również inna, poniekąd komplementarna książka popularnonaukowa na temat psychopatii: Nie przeczytałam jej osobiście, uczciwie przyznaję, jednak perspektywa, z jakiej autor zaprasza czytelnika, by spojrzał na temat jest z całą pewnością interesująca i potencjalnie także z tej pozycji można wiele wynieść.
    • Kerosine
      Burza wokół ostatniej działalności aktywistów LGBT i reakcji władz
      Jak zapewne wiecie, od kilkunastu dni jednym z głównych tematów w polskich mediach są działania kolektywu Stop Bzdurom, Gangu Samzamęt i Poetki oraz ostre reakcje, jakie wywołały one ze strony władzy i podlegających jej służb bezpieczeństwa oraz sądu. Mająca swój początek [?] w happeningu podczas którego nocą 27 / 28 lipca na kilku warszawskich pomnikach zawieszono tęczowe flagi oraz umieszczono manifesty, w których członkowie wyżej wymienionych grup reprezentujących środowisko LGBT wyjaśniają m
    • Bloody.
      W co grasz??
      Morroc&Bean na androida.
    • Maggie
      Książka, którą aktualnie czytasz
      Książke miałam na swojej liście "do przeczytania" od kiedy tylko zainteresowałam się tematem osobowości dyssocjalnej. Jest napisana w przystępny sposób - tak, aby zwykły czytelnik, nieposiadający wiedzy z zakresu psychologii czy psychiatrii mógł dobrze zapoznać się z tematem.  Polecam osobom, które podejrzewają, że mogli kiedyś spotkać na swojej drodze psychopatę (lub wciąż z nim obcują). Książka pokazuje na co uważać podczas wchodzenia z nim w relację - bowiem psychopaci to nie tylko morde
    • Shady-Lane90
      Co właśnie wyczynia twój zwierzak?
      Zajmuje większą część mojego łóżka. Chociaż w sumie mam wrażenie, że to bardziej jej labradorowe łoże, niźli moje, ludzkie ;D