dynasty

O czym teraz myślisz?

Recommended Posts

Ludzie sami nakręcają spiralę paniki. Śmieszy mnie to trochę. Dla większości osób nie ma prawie żadnego zagrożenia, a to co zaczyna się dziać jest wręcz żałosne. 

O tym, że to jakiś dramat, co się teraz dzieje w centrach handlowych i ogólnie sklepach. Zwłaszcza w branży spożywczej i higienicznej.

Makarony, ryż, przeciery, pomidory, konserwy, mąka, mydła, pasty do zębów, chusteczki, papier toaletowy - półki z tym asortymentem opustoszały.

Nie wspominając już o niewyobrażalnym tłoku i strasznie długich kolejkach, jakich w Polsce nie widziano chyba od 1990 roku.

Z jednej strony w pełni rozumiem i w całej rozciągłości popieram decyzję o zawieszeniu wszelkich piłkarskich rozgrywek na terenie Polski. Z drugiej jednak strony krew mnie zalewa na myśl, że w ciągu najbliższego miesiąca nie pójdę/pojadę na żaden mecz ani też żadnego nie obejrzę.

Z jednej strony rozumiem i popieram decyzję o zamknięciu basenów, klubów fitness, kin, restauracji, barów i galerii handlowych, z drugiej wkurza mnie to, że przez najbliższe tygodnie lub miesiące nie będę mógł pójść do żadnego z tych miejsc.

Dobrze przynajmniej, że nie oglądam meczy i że na żaden w życiu nie poszedłem. :)

... ten czas, kiedy największymi wygranymi są osoby z natury prowadzące samotniczy tryb życia i dla których zamknięcie restauracji, barów [o klubach nie wspominając], kin, siłowni czy części sklepów nie jest żadnym ograniczeniem, bo po prostu i tak w tych miejscach na co dzień nie bywają. Ba, owo zamknięcie w gruncie rzeczy może wydatnie poprawić ich komfort funkcjonowania dzięki radykalnemu zmniejszeniu ilości osób przewijających się normalnie przez miasto.

Bycie odludkiem stroniącym od jakichkolwiek większych zgromadzeń i przywiązującym ogromną wagę do przestrzegania granic swej strefy prywatnej nigdy nie sprawiało większej satysfakcji :wub:

• + 2

Ja i tak do kina, baru, restauracji, basenu itd. chodzę zawsze lub prawie zawsze w pojedynkę. Nie bywam tam na co dzień, ale lubię chodzić od czasu do czasu. W cieplejszej porze roku na basen i do sauny często chodzę co tydzień. Więc odludki jak najbardziej bywają w takich miejscach.

Choć ogólnie, zmniejszenie tłumów jest plusem. Tak jak polepszenie jakości wody w Wenecji i zmniejszenie ilości spalin w miastach. Można za to uznać również docenienie tego, co zwykle uznajemy za oczywiste, więc nie potrafimy tego docenić.

O czym dzisiaj myślę?...
hmm... średnio co 8 lat następuje, kryzys, nie mamy większego wpływu na decyzje rządu, dlatego może warto uspokoić się, przeczytać książkę lub obejrzeć ciekawy film, dokonać drobnych napraw w domu lub zrobić coś co zazwyczaj odkładaliśmy na potem :D

Bez brody wyglądam jak gimnazjalista. Z brodą wyglądam jak żul. Dlaczego chociaż twarzy nie mogłem dostać normalnej?

Mój rodzony brat przejawia czasem jakieś znamiona normalności. Dzięki niemu mam dostęp do Netflixa i mogę teraz zobaczyć wszystkie dokumenty, na których obejrzeniu mi tak bardzo zależało ♥

• + 1

Kolejny raz utwierdziłem się w przekonaniu, że zakupy w Internecie to cudowny wynalazek a markety budowlane często robią nas w pernambuko oferując o wiele za wysokie ceny za pewne rzeczy.

Wróciłam do domu z tradycyjnego niedzielnego spaceru przez pół miasta i co okazało się lecieć w radiu? Tak jest, audycja na temat mechaniki kwantowej, superpozycji / funkcji falowej, kota Schrödingera i Metawszechświata.

Nic w życiu nie zdarza się przez przypadek.

Powzięłam dzisiaj informację o tym, że moja przyjaciółka, z którą znam się od 10 roku życia wyprowadza się do Berlina. Z jednej strony bardzo się cieszę, gdyż zawsze kibicowałam jej i jej partnerowi. Z drugiej strony odczuwam swoistą pustkę. Nie będzie przecież przy mnie mojej "siostry". Szlag.

To ma być maj? To jakaś popierdółka a nie maj.

Pisanie do słabo znanych osób kompletnie mnie rozstraja. Wolę nawet nie myśleć o tym, jak w przyszłości będę sobie radziła, czy raczej nie radziła, z poznawaniem nowych ludzi. Żeby jeszcze mnie to nie obchodziło, ale nie, muszę się skręcać...

Oby tylko pogoda mi dopisała. Kto wie, może jak uda się wszystko ukończyć w terminie to i wyjazd nad morze się uda. Bardzo tego chcę.

Ku*wa zawsze o coś się martwię, zawsze jest coś, co spędza mi sen z powiek. Chciałbym móc o tych wszystkich rzeczach nie myśleć i choć przez tydzień nie wpadać w tą dziwną zadumę.

Co za skurwiel bez sumienia naoliwił tą furtkę tę. Tak lubię to charakterystyczne skrzypnięcie.

Serio w Rzeszowie stawiają 160-metrowy budynek?

Boję się soboty. Myślę czy ta konsultacja coś zmieni. A jeśli nie, to co wtedy? Przecież ja ledwo to przeżyję taką sytuację i jak wytrzymamy tam? Nie, to nie jest sytuacja dla mnie, dla nas..

Mam nadzieję, że za kilka lat pewnego pięknego dnia wstanę rano i stwierdzę, że: "było warto". Jeśli tak się nie stanie to jedyne co zostaje to odpowiednio wytrzymały sznur.

W takie dni jak dzisiejszy mogłabym w ogóle nie wracać do domu.