dynasty

O czym teraz myślisz?

11615 postów w tym temacie

Z pięciu kilometrów, przeszedłem już do dziesięciu. Jeszcze chwila i będę znów mógł łazikować po pięćdziesiąt.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

... o różnych obliczach patologii. Alkoholizm, stosowanie przemocy czy nawet coraz śmielej wychodzące w miarę upływu czasu z kryjówki tabu molestowanie seksualne to dysfunkcje, których niszczący wpływ na funkcjonowanie zarówno całej rodziny, jak i poszczególnych jej członków jest niezaprzeczalny, jednak sam fakt powszechnej świadomości ich występowania oraz znaczenia / wagi (ang. recognition) stanowi prawdopodobnie większe "szczęście w nieszczęściu" niż zwykło się sądzić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem wolna. Po 13 latach związku...

Jest w @huj dziwnie, tego jeszcze mój mózg nie ogarniał.

Za pięć godzin wstaję do pracy, a myślę o tym, ile mi jeszcze % zostało.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Znasz to uczucie, gdy milion złych myśli atakuje Twoją głowę gdy tylko masz chwilę wytchnienia?

Znasz to uczucie, gdy chcesz to wszystko wykrzyczeć i sobie ulżyć, ale nie wiesz jak to zrobić?

Znasz to uczucie?

• + 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zdecydowanie dzieje się zbyt wiele, i z wieloma rzeczami po prostu sobie nie radzę.

Mieszkamy teraz chwilowo z moją mamą, która po kolejnej operacji wróciła już do domu. Nie jestem jednak w stanie znieść jej wahań nastroju, które mimo wszystko rozumiem, gdyż sama je miewam. 

Problemy przykleiły się do mnie jak rzep do psiego ogona i zdecydowanie, mimo tego, że mamy dopiero listopad, ogłaszam rok 2018 najgorszym rokiem. Rokiem, który przyniósł mi więcej negatywów niż pozytywów. 

Szkoda. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niech nam żyje JDownloader i jego możliwość ściągania plików z 'zachowaj.to'.

Alzheimer mojego sąsiada zdobył wystarczająco dużo expa by wbić na kolejny level. Spośród wszystkich dostępnych "hehe umiejętności" wybrał robienie w gacie. Zajebiście...

Poza tym uważam, że Unia Europejska powinna zostać zniszczona.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

(to chyba mimo wszystko jest zła decyzja, c'nie?)

... w tym momencie naprawdę zaczynam zastanawiać się, jaki też koniec będzie mieć cała ta historia.

Jedno wydaje się pewne.

Nieoczywisty.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cała nadzieja, jedyna nadzieja i ostatnia nadzieja w styczniowym eksperymencie (mimo szczerych pewnych chęci prawdopodobnie niestety nie uda mi się ogarnąć sprawy do końca roku).

O ile w ogóle do niego dojdzie. O ile choć w części się powiedzie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jednego dnia spełniasz swoje największe marzenie a następnego omal nie giniesz wpadając autem w poślizg. Życie kurwa jego mać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz