dynasty

O czym teraz myślisz?

11588 postów w tym temacie

Zastanawiam się, co się stało, że już nikt nie lubi rozmawiać. Co jest ze mną nie tak, że żadnego wzroku nie potrafię zatrzymać?

w zasadzie wiem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po intensywnej nauce i zaliczeniu dzisiejszego egzaminu i tak musisz się martwić, bo pojutrze czeka egzamin combo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sprawiedliwość nie istnieje...szczególnie na studiach... 

Oceniać potencjał człowieka na postawie tego, czy się go lubi... niewiarygodne, żałosne i w zasadzie mam nadzieję, że ankiety nie są do końca bezużyteczne... 

• + 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wikipedia czeka... Czas pisać artykuły o azjatyckiej piłce nożnej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Myślę o tym, że muszę się uczyć... a tak bardzo już mi się nie chce... i sił też brakuje... snu również.. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mało rzeczy w necie jest bardziej irytujących i beznadziejnie dennych niż memy z tą paskusną małpą z wielkim nosem. Tfu.

• + 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
26 minut temu, Kalafior_Grozy napisał:

Mało rzeczy w necie jest bardziej irytujących i beznadziejnie dennych niż memy z tą paskusną małpą z wielkim nosem. Tfu.

Popieram! 

Zastanawiam się dokąd zmierza świat, a dokąd ja... 

• + 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chyba czas zastanowić się nad zmianą telefonu. Mam nawet kandydata, który wydaje się dla mnie idealny. Jest "w miarę" nowy, więc jego cena nie jest wywindowana do jakichś niebotycznych kwot. Jest to model z linii "flagowej", więc to najlepsze co dany producent ma do zaoferowania. Ma wymienną baterię, absolutna podstawa dla mnie bo nie wyobrażam sobie mieć telefon, z którego nie da się wyjąc akumulatorka. Ma dobre parametry, więc nie będę narzekał na wydajność. Są dostępne alternatywne ROM'y więc nie będę musiał męczyć się z masą googlowskiego gówna którego nie da sie usunąć i zainstaluję sobie jakiś normalny system. Same plusy, jak nigdy :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz