dynasty

O czym teraz myślisz?

11390 postów w tym temacie

Czasami naprawdę nie mogę pojąć jak wszystko potrafi się zmienić w naprawdę krótkim czasie.

A może czas tu właściwie nie ma znaczenia....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

PKP mnie nigdy nie przestanie zadziwiać. To, że pociągi się spóźniają, to już normalna sprawa.. więc na peron można przyjść 3 godziny po planowym odjeździe swojego pociągu, a i tak się zdąży...

Ale.. tory są złe.. i podwozia też są złe.. :D Trasa mająca trwać 6 godzin, trwała ponad 8, gdyż TORY SĄ KIERWA ZŁE!

Mało tego! Jak już zaczynasz jechać i nagle pociąg zatrzymuje się w szczerym polu, a z głośników leci komunikat o treści "proszę państwa, czeka nas dłuższy postój... uderzyliśmy w człowieka, kierownik pociągu poszedł dokonać oględzin zwłok (mimo braku uprawnień do przeprowadzania oględzin w prawnym tego słowa znaczeniu :D), TO STRZELA CIĘ JASNY C*UJ i masz ochotę resztę drogi pokonać pieszo.... Kiedy jednak zaczynasz się godzić z myślą, że kolejne 3 lata spędzisz w tymże szczerym polu, w oczekiwaniu na jakiegoś prokuratora, leci kolejny komunikat: "proszę państwa... to nie człowiek.. to strach na wróble"... 

I nie wiesz, czy się śmiać, czy pier*olnąć facepalm'a.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dzidziusie są miłe. ich rzygi pachną mydełkiem, płaczą tylko w domu, a krztuszenie się herbatą to jest melodia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Że... mam wino, nie mołdawskie. Mam nadzieję, że nie dosięgnie mnie żadna poza terytorialna zemsta.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jutro jedziemy do mojego rodzinnego domu na święta. Nie mogę się doczekać. Zwłaszcza tego, że po ponad 3 miesiącach spotkam się z Tatą ♥

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odkąd jedna z większych firm produkcyjnych w moim mieście postawiła na obcokrajowców, tak teraz, jak widzisz ładną dziewczynę od osiemnastu lat wzwyż. To na dziewięćdziesiąt procent Ukrainka. :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Kto jest online? (Zobacz całą listę)

• Borowy
    • Absurdalny Widelec
  • Ostatnie aktualizacje statusu

• Nineku
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

To uczucie kiedy odpalasz jutuba z nudów i oglądasz jakieś randomowe skróty meczów z III ligi. I tak oglądasz i oglądasz aż w końcu trafiasz na filmik na którym Japoniec wypierdziwuje żółtą chmurę z dupy i traktuje ją z karate pokazując jak uciec przed własnym pierdem.
      · 0 odpowiedzi
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

· 0 odpowiedzi
    • Borowy

Borowy

Bycie dorosłym jest oczekiwaniem na wypłatę, by potem spłacić swoje miesięczne zobowiązania i sprawdzić ile kasy zostało ci na cieszenie się życiem.
      · 6 odpowiedzi
    • Nineku

Nineku

Far Cry 5, mają ładne indyki.
      · 7 odpowiedzi
    • Nineku
      Chcę...
      oczyścić duszę.
    • Anarchist
      Chcę...
      Chcę zdać w tym roku to prawko i poprawić maturę z rozszerzeń.
    • Anarchist
      Przyjaźnie utrzymywane w internecie.
      Moja najlepsza przyjaciółka jest właśnie osobą poznaną z internetu i zawsze mi pomoże oraz wesprze mnie w najtrudniejszych momentach mojego życia. Sądzę, że osobie z internetu łatwiej jest zaufać niż z "podwórka", ponieważ mamy pewność, że owa osoba nie zdradzi naszych sekretów ani wstydliwych spraw innym, bo po pierwsze nie zna naszych znajomych z okolic ani nie ma w tym żadnej korzyści.Często w internecie można swobodnie wypowiedzieć się na dany temat niżeli, gdy przychodzi do tego w rzeczywistym świecie, gdzie następuje skok adrenaliny i blokada przed 2 osoba.
    • Lilla Weneda
      Wasz ostatni zakup.
      Wczoraj zamówiłam sobie takie oto cacko i jestem bardzo ciekawa, czy rzeczywiście okaże się tak spektakularne w działaniu jak głosi fama. Dziś wieczorem natomiast zamawiam następujący książkowy zestaw znamienitego skądinąd autora:
    • Sibethesto
      Samobójstwo
      Mam myśli samobójcze. Nie jestem pewna dlaczego, bo nie zamierzam próbować się zabić. Świat bywa bardzo złym miejscem, ale są i cudowne chwile. Generalnie samobójcy nie kojarzą mi się zbyt dobrze. Rozumiem, że czasem po prostu nie można wytrzymać, ale gdy ważna osoba próbuje czegoś takiego, to... cóż, w takich chwilach trudno spojrzeć na to z dystansem. W zasadzie to, mimo współczucia, mam ochotę znienawidzić część samobójców. Za ich bliskich, którzy strasznie cierpią, obwiniają się. Znajomości z ludźmi na krawędzi potrafią wykończyć psychicznie.
  • Aktywni użytkownicy

1. 1
      Bloody.
      Bloody.
      3
    2. 2
      Lilla Weneda
      Lilla Weneda
      2
    3. 3
      Shady-Lane90
      Shady-Lane90