dynasty

O czym teraz myślisz?

11587 postów w tym temacie

...kiedy pójdziesz na giełdę pracować i zarobić troche hajsu, a wracasz do domu z wężem, traszką, świerszczami i ptasznikiem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chciałbym się pewnego dnia obudzić jako ktoś zupełnie inny. W innym łózku, w innym mieście, wyglądając inaczej. Żeby moi "nowi" bliscy myśleli że straciłem pamięć i wszyściutko po kolei mi przypominali nieświadomie ucząc mnie "nowego" życia.

Nawet gdybym trafił do Demokratycznej Republiki Kongo, którego stolicą jest Kinszasa a prezydentem Joseph Kabila i musiał od świtu do zmroku z fiutem na wierzchu biegać z dzidą za antylopami gnu byłbym w pizdu z 1000 razy szczęśliwszy niż tu gdzie jestem teraz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie działająca maszyna + jedno z gorszych zleceń + czepialski się klient = wkurw na samą myśl o pójściu jutro do pracy...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W końcu dostałam Tecfiderę... Chociaż nie wiem, czy się cieszyć, czy jednak nie.. Po przeanalizowaniu skutków ubocznych, jakie mnie czekają, doszłam do wniosku, że zapewne umrę na zapalenie mózgu. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zawsze mam wyrzuty sumienia kiedy tu piszę, ale kogo by to obchodziło.

Taka mnie nieoświecająca konkluzja nawiedziła w autobusie (zawsze w autobusie takie rzeczy), że w tym całym przepoczwarzaniu się w dorosłego (niekoniecznie dojrzałego) człowieka wcale najtrudniejsze nie są obowiązki i rutyna, tylko brak autorytetów. Nikt sobie, kurwa, nie radzi. Nie znam człowieka, na którego mogłabym spojrzeć i dostać jakieś wskazówki. Nie, muszę dopingować się swoją nierealną wizją i wierzyć, że całe lata niepowodzeń będę potrafiła przekuć wreszcie w coś przynajmniej wartego tych upadków.

Wyszło dramatycznie, a chuj. Myślę sobie jeszcze o wielu innych rzeczach, ale wyczerpałam forumowy limit.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wczoraj doszedłem do klubu okularników. Boleśnie dziś odczułem, że napieprzające zatoki i uciskające je okulary to nie najlepsze połączenie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
17 godzin temu, Kalafior_Grozy napisał:

Mało rzeczy w internecie jest równie żenujących co memy z tą pieprzoną małpą.

Wszędzie tylko Janusze i Piotery... Do porzygu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Powiedzmy, że mam 3-pokojowe mieszkanie i jeden pokój wynajmuję takiej jednej dziewczynie. Dogadujemy się nieźle, nawet dobrze się nam mieszka. Po obu stronach mojego mieszkania mam dość ujowych sąsiadów, którzy nie dośc że są idiotami to w dodatku mają ból dupy o moje M-4. Aha i kumpluję się z dwiema rodzinami co mieszkają piętro wyżej.

Jednego dnia sąsiad, pan Niemczyński wspólnie i w porozumieniu z panem Rusińskim robią mi wjazd na chatę, rozpieprzają i kradną niemal wszystko co mam, mnie biją a pokój dziewczyny Niemczyński zamienia w więzienie, gdzie Niemczyński ją trzyma i torturuje a na koniec zabija. No ale Niemczyński jest zachłanny i chce też majątku Rusińskiego, lecz nie udaje mu się wjechać mu na chatę i Rusiński kontratakuje. Dodam jedynie, że zaprzyjaźnione rodziny mają mnie w dupie i mi nie pomagają.

Mija jakiś czas. W innym bloku na siłę jedno mieszkanie idzie pod osiedlenie dla dzikich lokatorów, którzy twierdzą że są kuzynami dziewczyny. Niemczyński daje tej rodzinie kasę w ramach rekompensaty dla rzekomych krewnych dziewczyny. U mnie mieszka i rządzi się Rusiński, ale w końcu się wyprowadza do siebie. Nagle dzicy lokatorowie z innego bloku oskarżają mnie o śmierć ich rzekomej krewnej bo przecież trzymano ją u mnie w mieszkaniu. Obsmarowują mnie na całym osiedlu. Gdy postanawiam się bronić przed niesłusznymi oskarżeniami i zmazać z siebie łatkę gwałciciela, dzicy coraz bardziej godzą w moje dobre imię. Zastanawiając się nad sprawą nieco dłużej dochodzą do wniosku, że dzicy, którzy tak na prawdę mieli w dupie dziewczynę chcą ode mnie pieniędzy, za które kupią moje mieszkanie i mnie z niego wyrzucą.

Tak oto w skrócie widzę spór Polski z Izraelem :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pojutrze czeka mnie rozmowa kwalifikacyjna. W końcu.... Mimo tego, że nie pracuję od niespełna 2 tygodni, to już zaczyna mnie to męczyć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Puchar Okręgowy już nam odwołali. Miał być fajny wyjazd do Skarżyska. Liga startuje za 1,5 tygodnia, decyzja co do odwołania kolejki na początku przyszłego tygodnia.

Zima ty kur** :angry:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz