dynasty

O czym teraz myślisz?

11318 postów w tym temacie

Dam radę, dochodzą mi dwa treningi poza bieganiem, hala z chłopakami będziemy charatać w gałe. Po tylu latach, ale odżyłem. To aż dziwne, że mogłem z takich spraw zrezygnować, kim jesteś?

Cały czas do mnie pisze, źle to chyba rozegrałem... Jest za wcześnie by szukać tej wymarzonej połówki, kogoś o kogo zadbam na całe życie. Wydawało mi się że nie daje nadzieji. Chciałem tylko rozmowy no i co mi znów tu sie odpier..... 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
17 godzin temu, Kalafior_Grozy napisał:

Znów ten dziwny stan.

Ja i blant sam na sam?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z miliona idiotyzmów tego chorego świata chyba nigdy nie zrozumiem tego jak można komuś dawać pieniądze za to że nie chce iśc do roboty a pracującemu zabierać hajs w podatkach, który to hajs potem idzie między innymi na tych co nie chcą pracować.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ulegam wewnętrznej korozji. Jak inaczej nazwać to rozdarcie, kiedy chcesz w coś wierzyć, ale pustka w Tobie wygrywa.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak mnie tutaj dawno nie było. Jak wiele się zmieniło w moim życiu od tego gdy tu ostatni raz byłam..

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Latam na endorfinkach! Zawsze układało mi się w życiu, ale teraz jest po prostu zajebiście. Czekam na więcej! jestem podekscytowana i ciekawa. Tak dobre dni! 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Już niedługo czeka mnie wielka rewolucja życiowa... Ale nie mogę się jej doczekać.. 

Przepadłam. ♥

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przeprowadzka, zmiana pracy... dużo mniej czasu mam na wszystko i więcej zmęczenia póki co :dry:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zjadłem cała tabliczkę czekolady ze szczęścia. Jadę z nią na basen. Co za poczciwe blond zwierzątko :wub:

No i jutro boks i w niedzielę. Znów będę czysty i są powody by to jakoś ciągnąć pomału do przodu. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Myśl o tym, że wyśpię się porządnie dopiero w połowie lutego jest nieco przytłaczająca... 

Edytowane przez mw2
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie ma wątpliwości, ten rok rozpoczął się bardzo źle :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zapisałam się na kurs prawa jazdy.
Wiecie, zdobywanie skilla, który pozwoli Wam na legalu podróżować z punktu A do punktu B, do tego pojazdem czterokołowym.

Full lans i porażka, bo przy samych badaniach u lekarza dostałam napadów lękowych i totalnej rezygnacji.

Wielkie zwycięstwo, pani NiN. Jupi k%@rwa jej!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kebab pownien być refundowany przez NFZ.

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zdecydowanie za dużo mam myśli w głowie. Nie potrafię się skupić na ważnych czynnościach. Nie potrafię uporządkować najważniejszych rzeczy. Za dużo wszystkiego.

Niech teraz te dwa tygodnie szybko miną, nie lubię jej gęby.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wypuścili mnie ze szpitala. Miałam tam sporo czasu, by przemyśleć sobie pewne sprawy. Wyleczyli mi nerkę i czuję się o niebo lepiej. Zarówno fizycznie, jak i psychicznie.

Za nieco ponad 2 tygodnie zmieniam swoje życie. Wyprowadzam się 350 km od domu. To wszystko potoczyło się bardzo szybko, ale tego mi właśnie było trzeba.

2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I pomyśleć, że w takiej Australii mają teraz po 25 stopni ciepła. Wszędzie dobrze gdzie mnie nie ma.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz