dynasty

O czym teraz myślisz?

11559 postów w tym temacie

Stoje obok nich i zegnaja sie czule, na pozegnanie. My tez sie tak kiedys zegnalismy, a tylko Ty wiedziales, ze robimy to poraz ostatni. Moze tamci tez juz ato wiedza. Moze on, moze ona, jedna ze stron podjela decyzje, ze kolejnego razu nie bedzie. To sa zawsze egoistyczne decyzje, nikt sie przeciez nie pyta "Hej, moge zlamac ci serce?".

tumblr_mjz9ramNVU1rju6mso1_500.gif

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie umiem oprzeć się wrażeniu, że idę w zupełnie innym kierunku niż wszyscy inni. Nie wiem w jakim, lecz wiem że w innym.

A jutro ostatni w tym roku wyjazd. Trzeba rundę zakończyć z przytupem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po co się obudziłam, idę spać dalej to szybciej zleci do południa a później pomyśle może kino lub jakiś pub :-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Kto jest online? (Zobacz całą listę)

• Shady-Lane90
  • Ostatnie aktualizacje statusu

• Nineku

Nineku

Zmianę siebie, zaczęłam od akceptacji siebie.
      - Puszyste laski mają wzięcie wcale nie mniejsze, niż wieszaki- spostrzeżenie nr 1.
      - Po trzydziestce codziennie zaczynasz nowe życie, zwłaszcza w niedzielne ciężkie poranki, nie wiem ile zmartwychwstań przeżyje jeszcze moja wątroba-  nr 2.
      - Bycie dinozaurem ma fajną zaletę, kiedy opowiadasz o czasach bez telefonów komórkowych, młodsze pokolenia myślą o mnie, jak wysłanniku z czasów średniowiecza. Fame na cały bar...
      - Założę kiedyś bloga, zostanę zajebistą blogerką, która zacznie uświadamiać dziewczyny, że nie rozmiar cycków się liczy, a dobrze wsadzona w stanik skarpetka. Pamiętajcie laski, bawełna, sztuczne was będzie gryzło.

· 3 odpowiedzi
    • plus.osiemnaście

plus.osiemnaście

Czy ktoś jeszcze CZATuje?
      · 2 odpowiedzi
    • Anarchist

Anarchist

Kampanię wrześniową uważam za wygraną!
      · 2 odpowiedzi
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Polecimy klasykiem  

· 4 odpowiedzi
    • Nineku

Nineku

Ludzie rzekomo lubią szczerość... chyba, że jest się szczerym na ich temat.
      · 4 odpowiedzi