• Kto jest online? (Zobacz całą listę)

• dannonka
    • gressip
  • Ostatnie aktualizacje statusu

• Popularny

• aleksy
      Odchudzanie raz dwa trzy
      Konieczne przy odchudzaniu jest wyrobienie sobie nawyków. Zarówno dieta, jak i wizyty na siłowni będą pomocne. W gruncie rzeczy odchudzanie jest dość proste (ale nie łatwe!) i każdy instynktownie doskonale wie co powinien robić. Problemem jest tutaj trzymanie się planu i wyrobienie owych nawyków. Przemiana Twoich znajomych na pewno zaczęła się w głowie, a dopiero potem przyszła cała reszta. Oczywiście można wspomagać się różnymi suplementami (ten jest teraz bardzo popularny), jak i modnymi dietami (ketogeniczna bije rekordy popularności), ale one przyniosą efekty tylko jeżeli to osoba stosująca je będzie konsekwentna.
    • Paradoxy
      Chciałbyś poznac lepiej....?
      Mogłoby to być interesujące z punktu widzenia czysto intelektualnej wymiany myśli, wydaje się bowiem, że mimo wszystko dzielimy przynajmniej częściowo zainteresowanie niektórymi rzeczami / poglądy / swoistą offowość, natomiast kompletnie nie widzę nie bardzo dostrzegam możliwość zgrania się na płaszczyźnie "ludzkiej" [niestety również ze względu na dostrzegane pod pewnym względem podobieństwo]. Na ten moment Twoja osoba wzbudza we mnie przede wszystkim irytację [delikatnie rzecz ujmując], nawet jeśli tylko częściowo jest ona uzasadniona.
    • Paradoxy
      Czytanie jednej książki kilka razy
      Do tych książek, które już uznałam za na tyle ważne / przydatne / drogie sercu, by je posiadać na własność owszem, często wracam. Nie czytam ich jednak "od deski do deski", zaledwie przywołuję ulubione lub z jakiegoś powodu potrzebne mi w danym momencie fragmenty / partie stosowne na daną chwilę. I choć w zasadzie to w pełni zrozumiałe biorąc pod uwagę fakt, że 90% mojego księgozbioru stanowią książki popularnonaukowe i podręczniki medyczne, to jednak postępuję identycznie także z tymi nielicznymi powieściami czy reportażami.
    • Paradoxy
      W oczekiwaniu na...
      Ostatni sezon Gry o tron i trzeci 13 powodów.
    • Borcejn
      Co zrobić
      Daj mu szansę. Tak po chrześcijańsku.