Bezosobowy

Mój tekst w formie audio

3 posty w tym temacie

Witajcie, chciałbym się z wami podzielić moim pierwszym utworem (kiepskim), ale na przyszłość będę się starał i ogarnę te programy.

Dzielę się tylko dlatego, ponieważ nie mam tak naprawdę z kim, nigdy nie mówiłem o swoich uczuciach dlatego wpadłem na pomysł ażeby udostępniać swoją twórczość obcym osobom. Często piszę teksty, którymi się wkrótce podzielę, ale jeszcze nie wiem w jakiej formie, bo nagrywanie mi nie wychodzi.

No nic, zapraszam was do przesłuchania. Krytyka mile widziana, jestem asertywny i na pewno wyciągnę z tego jakąś naukę.

http://www.youtube.com/watch?v=Vob93dgOppE

Pamiętajcie, że uczucia i emocje to nie zabawa...

Pozdrawiam,

Miłosz

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tekst niezły, bit niezły, głos niezły, ale mógłbyś popracować trochę nad flow i ja nagrałabym tekst w trochę innym "rytmie" (w innych miejscach akcentowanie).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Tekst niezły, bit niezły, głos niezły, ale mógłbyś popracować trochę nad flow i ja nagrałabym tekst w trochę innym "rytmie" (w innych miejscach akcentowanie).

Dziękuję za komentarz. Ogólnie to był próbkowy materiał, który wyszedł kiepsko (wiem). Niestety nie mam za bardzo warunków, aby nagrać coś dobrze, ale może kiedyś się uda.

Ops, musiałem usunąć film, ponieważ wrzuciłem złą wersję;/ Nie potrafię słuchać sam siebie więc stąd ten błąd...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz