Bezosobowy

Mój tekst w formie audio

3 posty w tym temacie

Witajcie, chciałbym się z wami podzielić moim pierwszym utworem (kiepskim), ale na przyszłość będę się starał i ogarnę te programy.

Dzielę się tylko dlatego, ponieważ nie mam tak naprawdę z kim, nigdy nie mówiłem o swoich uczuciach dlatego wpadłem na pomysł ażeby udostępniać swoją twórczość obcym osobom. Często piszę teksty, którymi się wkrótce podzielę, ale jeszcze nie wiem w jakiej formie, bo nagrywanie mi nie wychodzi.

No nic, zapraszam was do przesłuchania. Krytyka mile widziana, jestem asertywny i na pewno wyciągnę z tego jakąś naukę.

http://www.youtube.com/watch?v=Vob93dgOppE

Pamiętajcie, że uczucia i emocje to nie zabawa...

Pozdrawiam,

Miłosz

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tekst niezły, bit niezły, głos niezły, ale mógłbyś popracować trochę nad flow i ja nagrałabym tekst w trochę innym "rytmie" (w innych miejscach akcentowanie).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Tekst niezły, bit niezły, głos niezły, ale mógłbyś popracować trochę nad flow i ja nagrałabym tekst w trochę innym "rytmie" (w innych miejscach akcentowanie).

Dziękuję za komentarz. Ogólnie to był próbkowy materiał, który wyszedł kiepsko (wiem). Niestety nie mam za bardzo warunków, aby nagrać coś dobrze, ale może kiedyś się uda.

Ops, musiałem usunąć film, ponieważ wrzuciłem złą wersję;/ Nie potrafię słuchać sam siebie więc stąd ten błąd...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Ostatnie aktualizacje statusu

• Kto jest online? (Zobacz całą listę)

• Kto jest na czacie

Obecnie brak użytkowników na czacie

• Cytat na dzień dzisiejszy
      Chelsea Handler o Bradzie Pittie i Angelinie Jolie, a konkretnie o słabości Brada do narkotyków, co jest podobno jednym z powodów dla których Jolie złożyła pozew o rozwód: Według pewnych pogłosek częścią problemu Brada miało być picie i palenie zioła. Zastanawiam się, dlaczego musiał sięgać po używki. Może dlatego, że zamiast od 12 lat spędzać czas z Georgem Clooneyem i Mattem Damonem nad jeziorem Como, siedzi w domu z 85 bachorami dzieciakami mówiącymi w 15 różnych językach? Tak, bo ożenił się z pie*rzoną wariatką.  
    • Wygląd zewnętrzny - w jakim stopniu ważny?
      Umówmy się. Osoby śmierdzące, zaniedbane i brudne odepchną najbardziej tolerancyjną osobę w kwestiach wyglądu. Nie tylko mężczyźni są wzrokowcami. Miłe zaskoczenie kiedy ten śmierdziuszek ma coś ciekawego do powiedzenia, a jego wnętrze to przepiękny ogród japoński, jednak podejrzewam, że tylko co x(któraś) osoba podejmie się rozmowy z kimś takim. Zaniedbana osoba budzi odrazę. Koleś z kolczykiem w nosie też jakoś nie wzbudzi mojego zaufania, a nadmuchana lala z żutą arogancko gumą nie skłoni mnie do szukania pomocy w odnalezieniu właściwej drogi. Pomyli taka prawy kierunek z lewym i zamiast do bankomatu wyprowadzi mnie na cmentarz. A więc to chyba jasne, że nie umówię się z kimś kto nie wpadł mi w oko. O, proszę bardzo. Jestem wysoką kobietą. Nie spojrzę 'inaczej' na faceta, czy swojego kolegę, jeśli sięga mi do ramion. Może wygrać konkurs mistera roku. Za wzrost niestety, ale mówię papa.
    • kolorowanki dla dorosłych
      Kolorowałam podczas, gdy moja psychika przechodziła bardzo ciężką miesiączkę i krwawiła hektolitrami krwi. Łapałam się wszystkiego, aby choć odrobinę ukoić jej ból i zatamować krwotok. Na kolorowanki natknęłam się przypadkiem. Uspokajało, pobudzało wyobraźnię, fajna sprawa na uspokojenie. Swoich prac (nie)stety nie mam, pewnie leżą gdzieś w śmietniku.
    • Wasze blogi
      https://www.facebook.com/Wydajemisieblog/ Z dwójką znajomych piszę o wydawaniu książek (oni robią research i tworzą serious content, a ja czasem tylko odstawiam swawolne heheszki). Zostawiam link do Facebooka, a nie Wordpressa, bo mamy dopiero tydzień, a pokazaliśmy to światu wczoraj, ale już za moment przenosimy się własną, piękną domenę i wtedy to już hulaj dusza, piekła nie ma. Będą wywiady, wydawanie od kuchni, eventy, cuda na kiju. Czasem i jakąś książkę będzie można wygrać.  Polubcie, zanim to będzie modne. 
    • Operacje plastyczne
      @Kerosine a tak z czystej ciekawości. Przyjmijmy, że masz nieograniczoną ilość pieniędzy na zrobienie operacji platycznych. Wiesz jakim byś się poddała?
  • Statystyki użytkowników

• Użytkowników
      84360
    • Najwięcej online
      3188

Najnowszy użytkownik
    drzewka

• Tematów
      57877