Jump to content

Szansa fotomodelka czy wykorzystc ja?

Sandrus725000

Recommended Posts

Sandrus725000
Posted

Witam mam dylemat. Od dawna kazdy mi mówil ,ze mam niezwykla urode moj ojciec jest polakiem moja mama hinduska. Wiec jestem mieszana. Zaczepil mnie fotograf na miejscie pol roku temu i powiedzial ,ze bardzo chcialby ze mna wspolpracowac. Powiedzial mi odrazu ,ze ja bym dostala sie do bardzo duzej agencji i nie musialabym zaczynac od zdiec amatorskich. Zrobilam z nim 1sesje taka zwykla i zamiescilam swoje PF na stronie. Po czym mialam mnóstwo propozycji od roznych agencji. Ja w glebi duszy lubie sie fotografowac ale jestem osoba bardzo niesmiala. I to jest dla mnie bardzo duzy problem bo tchorze. Ostanio mialam bardzo fajna propozycje sesji taka jak zawsze o tym marzylam ale wlasnie przez moje niesmialstwo powiedzialam ,ze narazie nie mam czasu na to wydzwaniaja po 5razy dziennie. I mowie za kazdym razem, ze jeszcze nad tym nie myslalam. Moje kolezanki powtarzaja mi abym nie zmarnowala takiej szansy lecz to nie jest takei latwe. Nie umiem poradzic sobie ze swoja niesmialoscia;((. A z drugiej strony bardzo chcialabym sprobowac.

Posted

Kiedyś będziesz musiała przełamać nieśmiałość i właśnie takie sesje mogą Ci w tym pomóc! Zobacz ile tracisz będąc nieśmiała, a pewnie śliczną dziewczyną. Zdaję sobie sprawę,że jest to krępujące gdy kilka osób się na Ciebie patrzy, fotograf ustawia i ogólnie jesteś spięta, ale sama piszesz,że chcesz spróbować,więc może na próbę wybierz się z koleżanką na sesję i miej w głowie myśl,że chcesz to zrobić i ta głupia nieśmiałość Ci w tym nie przeszkodzi! Dasz radę :)

Posted

Skoro chcesz, to nie pozostaje Ci nic innego, jak postawić się swojej nieśmiałości. Nie możesz pozwolić, by Twoje lęki Cię ograniczały czy wręcz ustalały rytm życia.

Posted

Nie można się postawi niesmiałości. Albo sie jest nieśmialym albo nie.

Niestety owa cecha raczej wyklucza tę pracę.

• 2 months later...
filozoszka
Posted

Bez przesady z nieśmiałością można walczyć, Fotomodelka to nie Topmodelka na wybiegu, trzeba po prostu uwierzyć w siebie a śmiałość często przychodzi z wiekiem.

Posted

Szukasz tutaj kopniaka na rozpęd?

Ty to wszystko dobrze wiesz, co powinnaś zrobić. Nie wiem, czego oczekujesz od nas. Naprawdę pomaga Ci pisanie żebyś się przełamała itp itd? Zepnij poślady i rób w życiu to co kochasz, ewentualnie to, co naprawdę musisz. Tego chyba ani nie kochasz ani nie musisz robić. Jesteś wolnym człowiekiem, który może nie odbierać telefonu i odmawiać agencjom, ale w ten sposób kariery nie zrobisz. Pomyśl nad swoim życiem w perspektywie kilku lat, gdzie wtedy siebie widzisz? Jeżeli w modelingu to przykro mi, nie masz wyjścia - musisz iść w tę stronę.

Posted

Jako modelka musisz mieć twardy tyłek i umiejętność pracy w stresie, radzenia sobie z nieuprzejmościami, zazdrością ze strony koleżanek po fachu. Według mnie to bardzo ciężkie zajęcie, ale jeśli uważasz, że Cię to kręci i poradzisz sobie z presją, to czemu by nie spróbować. Zawsze możesz w pewnym momencie odsunąć się w cień i wrócić do dawnego życia.

Posted

Nie wahaj się. Próbuj póki możesz :) - i nie sprzedaj się zbyt tanio ;)

• yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• There are no registered users currently online
  • Popular Now

• Najnowsze posty

• Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 3 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane