Jump to content

matka chłopaka - dewotka!

blondy

Recommended Posts

Posted

w skrócie - jesteśmy ze sobą od 2 lat, kochamy się, uprawiamy seks, dużo razem przeszliśmy, jesteśmy sobie całkowicie oddani.

On jest już mężczyzną, ja kobietą. Do pełnoletności został nam rok.

Moi rodzice zawsze o wszystkim wiedzą. Często wyjeżdżają razem do domu jaki mamy kupiony nad morzem albo w górach i zostawiają mnie samą na tydzień, czasami weekend.

Dobra, do rzeczy...

Matka Kamila jest okropna. Czytała jego smsy, ciągle go kontroluje. (Mieszka ze swoim facetem od 6 lat, rozwiedziona z ojcem kamila od dawna, zmarl rok temu). Ma go za dziecko, kiedyś patrzyła na nas z balkonu(jestem pewna ze specjalnie) i jak kamil wrocil do domu zrobila mu awanture ze sie calowalismy...

jak u niego jestem co 15 min wchodzi do pokoju i rzuca tekstem "co robicie DZIECIAKI?"

nie rozmawia z nim o seksie, kamil o 11 sniadanie, kamil o 23 w domu,masz spać.

on jest na prawde dobnrym facetem. dobrze sie uczy, nie rozrabia.

w ostatania sobote wakacji musial siedziec w domu bo musial z nia ogladam mam talent.........

wiele podobnych sutuacji bylo.. powiedzcie co ja mam robic... zrobila mu awanture bo wyszedl w skarpetkach na klatke... nie przyjelaby do wiadomosci ze on mial kiedys alkohol w ustahc (sama nie byla/jest lepsza)

traktuje go jak dzieciaka. co mozemy zrobic zeby przejrzala na oczy? co wy o tym myslicie? szkoda mi go potwornie...

Posted
On jest już mężczyzną, ja kobietą. Do pełnoletności został nam rok.

Przykro mi, ale to, że został Wam rok do pełnoletności nie czyni Was dorosłymi. Nawet, jeśli uprawiacie już seks i traktujecie się poważnie.

Twój chłopak jest jedynakiem, prawda? Jego matka najwidoczniej nie może się pogodzić z tym, że jej synek dorasta. Co Ty możesz z tym zrobić? Raczej nic. Za to wszystko w rękach Twojego chłopaka. To on musi się zacząć stawiać matce. Przede wszystkim porozmawiać z nią, powiedzieć, że bardzo ją kocha i szanuje, ale nie będzie spędzał z nią aż tyle czasu ile wcześniej, bo ma już swoje życie. Swoje życie i swoje prywatne sprawy. I tyle. Po prostu robić swoje. Matka pewnie będzie próbowała wymusić jego pozostanie w domu, nawet płaczem ale on musi być twardy. Jeśli teraz się nie zbuntuje ona już zawsze będzie traktowała go jak małe dziecko. A uwierz mi, że wiele jest takich rodzin, które rozpadają się bo mąż musi co chwila jeździć do matki w czymś pomóc albo muszą mieszkać wszyscy na kupie, bo mamusia nie wyobraża sobie, że jej synalek wyprowadzi się gdzieś z obcą kobietą. Zacznij od poważnej rozmowy z chłopakiem, reszta w jego rękach.

Posted

blondy, ja sytuację widzę tak.

Po pierwsze te słowa z mężczyzną, kobietą i dorosłością. Nijak się mają co do sytuacji, gdyż zachowanie wasze jest dziecinne.

Kobiecie (czyli matce twojego chłopaka, ty jesteś dziewczyną/dziewczynką) nie wytłumaczysz już tego, zresztą pewnie sytuacja w której próbujecie ją przekonać że seks i inne sprawy które robi twój chłopak są dobre jest niesamowicie abstrakcyjna wręcz niemożliwa. Sam chłopak na to pozwolił.

Przyczyny dlaczego jego matka się zachowuje tak a inaczej. Wg mnie to rozstanie z mężem. Syn jest tym co zostało jej z rodziny. I przez kontrolowanie tego leczy się z różnych lęków itp dotyczących tego rozstania. Jest to też coś jedyne co ma z tamtej rodziny, była zła na byłego męża więc się na synku troszkę mści, może nawet nieświadomie. Będzie wam trudno jej to wytłumaczyć.

Co zrobić w tej całej sytuacji? Skończyć te 18 lat, znaleźć studia/pracę i się usamodzielnić.

Posted
Co zrobić w tej całej sytuacji? Skończyć te 18 lat, znaleźć studia/pracę i się usamodzielnić

tyle że ona nie pozwala mu się usamodzielnić ani troche

Posted

blondy, wychodzi się po protu z domu?

Posted
blondy, wychodzi się po protu z domu?

Dokładnie.

Facetowi powinno być łatwiej, bo jest silniejszy, poradzi sobie, etc.

Wychodzenie z domu, kilka/kilkanaście awantur i matka przywyknie, że nie ma nad nim kontroli. Jak pozwoli jej się stłamsić, będzie mu ciężko przez długie lata i trudniej się wyrwać. Wiem z autopsji i to jedyna droga na wyjście spod ciepłego tyłka mam - kwoki.

Posted
tyle że ona nie pozwala mu się usamodzielnić ani troche

Nie jest chyba w 100% zależny, prawda? Może sam wykonywać większość czynności? To niech wyjdzie i tyle. Mama pokrzyczy, pokrzyczy i przestanie, a chłopak może jej powiedzieć, że albo przestanie go traktować jak niemowlaka, albo takie sytuacje będą zdarzały się częściej.

• yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• dannonka
  • Popular Now

• Najnowsze posty

• Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 3 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane