Reduktor tłuszczu.

Recommended Posts

Posted

Witam,

Jestem zielony w temacie i chciałbym się dowiedzieć czegoś o stosowaniu suplementów, a w szczególności reduktorów tłuszczu.

Nie jestem kulturystą, ani nie aspiruję do tego miana, jednak ćwiczę sztuki walki od wielu lat. Mój problem polega na tym że startuję w zawodach do 75 kg przy wzroście 169cm. Moja waga waha się pomiędzy 70 a 75, czasem schodzi do 69kg. Choć ćwiczę bardzo dużo i intensywnie nie mogę obniżyć swojej wagi. Latem, kiedy nie ma treningów biegam. Niezależnie od pory roku ćwiczę też w domu. Mam sztangę z 10kg obciążnikami i ostatnio wziąłem się za szóstkę Weidera.

Myślę że mój problem wiąże się z otyłością w dzieciństwie. Pomimo że ćwiczę od 8 roku życia to byłem otyły przez całą podstawówkę. Do dzisiaj nie mogę się pozbyć, ani nie łudzę się że się uda, fałdy tłuszczu na brzuchu. Doprowadza mnie ona do wściekłości, bo pomimo krwi i potów wylewanych na parkiet, nic się nie zmienia. Ostatnio zainteresowałem się suplementami, ale nie mam bladego pojęcia co to takiego.

W sumie nie myślę o zawodowstwie w sporcie, więc myślałem też nad zastosowaniem środków dopingowych w celu poprawienia swojego wyglądu. W końcu skoro nie mam w genach "dobrze zbudowanego" ciała, to dlaczego nie miałbym tego poprawić sztucznie? Jednak w tym celu potrzebna mi wiedza, jak stosować takie środki żeby uniknąć skutków ubocznych. Jak mówię nie interesuje mnie kulturystyka, starczy że mięśnie które wyćwiczyłem przez tyle lat, będą widoczne i zanotuje spadek wagi. Wobec czego nie zamierzam stosować takich środków w nadmiarze.

Naliczyłem sobie już zim 21, co do diety to staram się ograniczać spożywanie cukrów w postaci czekolady, od dawna nie słodzę herbaty, unikam fast food, jednak wegetarianizm mnie nie interesuje, nie jadam po 18:00.

Pozdrawiam.

Link to comment
Posted

Nie masz stażu ze spalaczami tłuszczu więc na początek polecam Thermo Speed Extreme. Stosunkowo tani spalacz, ale w sam raz na początek.

Link to comment
 • 2 weeks later...
Posted

Postanowiłem kupić ten specyfik. Na początek 30 tabletek, ale nie bardzo wiem jak powinienem je dawkować, bo dostałem sam listek, bez instrukcji. Chciałbym prosić o jakiś plan stosowania i jakie mogły by wystąpić niepożądane skutki uboczne. Ewentualnie jak sobie z takimi poradzić.

Link to comment
 • 1 month later...
Posted

Dzień nietreningowy: 1 kapsułka 2 razy dziennie ok. 30 minut przed śniadaniem i obiadem.

Dzień treningowy: 1 kapsułka rano przed śniadaniem i 1 kapsułka ok. 30 minut przed treningiem.

Żebyś się nie wystraszył w trakcie działania spalacza przeczytaj to:

Olimp Thermo Speed Extreme intensyfikuje procesy spalania składników energetycznych dla pozyskania energii do generowania impulsu siłowego włókien mięśniowych. Spalanie to jest niezwykle wydajne, gdyż 70% procent uwalnianej w jego efekcie energii to energia użyteczna - wykorzystywana do napędzania procesów życiowych - a jedynie 30% to energia cieplna (termiczna) – emitowana poza organizm. Pomimo wysokiej wydajności spalania, podczas treningu i tak dochodzi do wzrostu ciepłoty ciała, z uwagi na ogólne wzmożenie przemian energetycznych. W przypadku wyziębienia lub infekcji, organizm zmuszony jest wytwarzać więcej energii termicznej, albo dla utrzymania stałej ciepłoty ciała, albo dla jej podwyższenia, gdyż wyższa temperatura środowiska wewnętrznego organizmu osłabia mikroorganizmy chorobotwórcze, a jednocześnie wzmacnia komórki odpornościowe. Wtedy organizm zmusza mięśnie do pracy bez udziału woli (dreszcze), a jednocześnie zmienia proporcje, pomiędzy produkcją energii termicznej i użytecznej. W niektórych tkankach produkcja energii użytecznej może spaść nawet poniżej 10-ciu procent, natomiast cieplnej wzrosnąć do ponad 90-ciu. Ponieważ, pomimo takich zmian proporcji, organizm nadal potrzebuje tyle samo energii użytecznej, musi spalić znacznie więcej składników energetycznych.
jakie mogły by wystąpić niepożądane skutki uboczne.
Thermo speed nie jest anabolikiem. Thermo speed to suplement diety typu fat burner, którego celem jest przyspieszenie redukcji tkanki tłuszczowej poprzez podniesienie temperatury ciała. Jako, że jest to suplement diety, jest całkowicie bezpieczny. Jeśli chodzi o efekty uboczne, nawet przy spożywaniu zbyt dużej ilości kawy zdarzają się skutki negatywne jak drżenie rąk. Jednak skutki uboczne mogą wystąpić przy przykładowym połknięciu 10 kapsułek naraz. Musisz po prostu sprawdzić jak Twoje ciało zareaguje na ten spalacz. Jeżeli nie zobaczysz efektów jak to było u mnie (uczucie ciepła, lekkie pocenie się), to zwiększ dawkę z jednej kapsułki na dwie. Ja brałem po 3-4 a potem zakupiłem mocniejszy spalacz. ;)
Link to comment
 • yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 • Who's Online

  • There are no registered users currently online
 • Tematy

 • Recent Status Updates

  • Borowy

   Borowy  »  mw2

   Ej, robimy coś?
   · 1 reply
  • Gerda

   Gerda  »  Martusiaaaaaa92

   Masz rangę "cichy pierdobójca" hahahaha sikam
   · 2 replies
  • Martusiaaaaaa92

   Martusiaaaaaa92  »  Gerda

   O, nowy nick!
   · 1 reply
  • Lina_Evi

   Lina_Evi

   Witam ponownie.
   · 2 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
   · 0 replies
 • Popular Contributors

  1. 1
   sgt.manson
   sgt.manson
   1
×
×
 • Create New...
Please Sign In or Sign Up