Jump to content

Problem ze Szkołą

CNO2

Recommended Posts

Posted

Witam.

Otóż mam problem ponieważ pewnie zostanę w 2-giej klasie na drugi rok, jestem zagrożony z 7/8 przedmiotów z czego niemiecki i chemia to porażka . Większość spowodowana jest tym że dużo opuszczałem ale mniejsze o większe. Chciałbym abyście mi pomogli czy zostać w tej szkole ( Technikum Mechaniczne ) i spróbować poprawić oceny a gdy mi sie nie uda to przenieść się :/ Powiem tak do tej szkoły jedynie wybrałem się dlatego że chodził tam kuzyn , który już skończył . Po gimnazjum wybrałem się do TB po półroczu się przeniosłem do obecnego TM do innej miejscowości no i na początku było fajnie ale się zmieniło , nie mogę wytrzymać w klasie nawet nie chodzi o atmosferę bo w tej klasie nie ma czegoś takiego . Nie lubię większości osób klasy , jest może z 2 z którymi można normalnie porozmawiać. Powiem w prost sami debile i cwaniaki to i tak nic wychowawca najlepszy może zacznę od tego że przeklina , wyzywa przy wszystkich w klasie od debili , że ktoś jest " ku*wa za głupi na tą klase" może nie akurat do mnie jest to kierowane ale nie zmienia to faktu że coś takiego istnieje , bił od czasu do czasu linijką ( wiem śmieszne ale czasem dostać kantem po plecach to nie przyjemne uczucie ) , dalej co do np: usprawiedliwienia godzin nieobecnych to "patrzy na nazwisko" zdarzało się że miałem wiele nie usprawiedliwionych godzin bo jak to ujął " i tak nie przejdziesz to co ci szkodzi" z tego co sprawdziłem z 150 miałem usprawiedliwionych 30 z czego jego "przydupas" potrafi uciec ze środkowej lekcji i on mu to udprawiedliwy , odzywki z jego strony w moją i innych uczniów typu "zamknij morde" " po co chodzisz i tak cie nie przejdziesz a jak przejdziesz to u mnie będziesz miał jedynkę " " po co do szkoły chodzisz ,ty debil jesteś" "i tak cię nie puszczę , wybierz papiery" , "w sierpniu i tak u mnie nie zaliczysz " to tak z grubsza lubi sobie też przejść po klasie i pozrzucać z ławek zeszyty , czy co tam leży . Ogólnie na jego lekcjach nic się nie robi wyświetli coś na tablicy i mamy przepisać w połowie pisania włącza coś innego i mówi " i tak jesteście debile to po co wam to" -.- . Każdy dzień w tej szkole jest jak jakaś kara :I

Byłbym wdzięczny za pomoc

Pozdrawiam .

Posted
Chciałbym abyście mi pomogli czy zostać w tej szkole ( Technikum Mechaniczne ) i spróbować poprawić oceny a gdy mi sie nie uda to przenieść się
Niby jak my mamy Ci pomóc? Telepatycznie? Weź się za naukę to poprawisz oceny.

Powiem tak do tej szkoły jedynie wybrałem się dlatego że chodził tam kuzyn , który już skończył .
Gdyby poszedł do szkoły fryzjerskiej, to też byś za nim poleciał?

bił od czasu do czasu linijką ( wiem śmieszne ale czasem dostać kantem po plecach to nie przyjemne uczucie )
Bo sam na to pozwalaliście :lol:

jego "przydupas" potrafi uciec ze środkowej lekcji i on mu to udprawiedliwy
A może się lepiej uczy niż Ty?

odzywki z jego strony w moją i innych uczniów typu "zamknij morde" " po co chodzisz i tak cie nie przejdziesz a jak przejdziesz to u mnie będziesz miał jedynkę " " po co do szkoły chodzisz ,ty debil jesteś" "i tak cię nie puszczę , wybierz papiery" , "w sierpniu i tak u mnie nie zaliczysz "
Olej to i zajmij się nauką.
Posted

Musisz trochę wycierpieć i poprawić te oceny żeby przyjęli Cię do innego liceum (gdzie też nie masz gwarancji,że będzie dobrze,ale zmienisz trochę środowisko).

Nie widzę innej opcji jak trochę się przyłożyć - motywację masz niezłą. No i w końcu chodzisz tam dla siebie,a nie dla tych ludzi.

Posted

Lepiej zostań tam gdzie jesteś i postaraj się nadrobić.

Posted

Po twoim opisie można wywnioskować, że to szkoła wręcz patologiczna. Co ty tam jeszcze robisz??!! Skoro wiesz, że stać Cię na więcej, bierz się do nauki, wyciągnij oceny na zakończenie roku i przenoś się. Czy do innego technikum, czy do ogólniaka. Musisz zacisnąć zęby i wywalczyć sobie przeniesienie.

Posted

Jeśli jesteś wytrwały i chcesz do czegoś dojść to się przeniesiesz :P

wojciechow7
Posted

Znajdz szkołę, która będzie ci bardziej podchodiła. I tam napenwo będą lepsze oceny.

• yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Who's Online (See full list)

• Wulf
  • Popular Now

• Najnowsze posty

• Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
      · 5 replies
    • Kerosine

Kerosine

Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
      · 0 replies
    • Pizzaro

Pizzaro

Czy jest tutaj życie?
      · 3 replies
    • _Balladyna_

_Balladyna_

idę pogadać z siostrą

· 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane