Jump to content

Premiery, których oczekujemy.

Cooper201

Recommended Posts

• 4 months later...

Także serial Władca Pierścieni od Amazona, mający ponoć nieoficjalnie w założeniu twórców stanowić alternatywę dla Gry o tron [można więc się spodziewać podobnego rozmachu]. Sześć planowanych sezonów i jeden spin-off, budżet pół miliarda dolarów... no, no.

Edited by Kerosine (see edit history)
Kalafior_Grozy

Psy 3

Podobno premiera w styczniu. Dobra okazja by po dłuższej przerwie znów odwiezić kino.

• Kerosine pinned this topic
  • 1 month later...

Czekam na "Sala Samobójców: Hejter". Pierwsza odsłona "Sali Samobójców" bardzo przypadła mi do gustu. "Hejter" wydaje mi się nie być aż tak intrygujący, ale mimo to czekam, chętnie sprawdzę. 

• 2 months later...
O 28.11.2019 at 16:21, Filip napisał:

"Sala Samobójców: Hejter"

Podpisuję się pod tym, a pozostając w tej samej tematyce dorzucam jeszcze "Dzień po moim odejściu" - premiera już za tydzień na HBO GO.

• 2 weeks later...

W tej chwili najbardziej czekam na (w kolejności dat premier):

• Mulan (2020)
  • The Mandalorian, 2 sezon (2020)
  • sequel serialu Rebelianci z serii Gwiezdne Wojny (2020? o ile ten serial w ogóle powstaje, na razie to plotka)
  • niezatytułowany serial o Cassianie Andorze z serii Gwiezdne Wojny (2021)
  • Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć 3 (2021)
  • niezatytułowany serial o Obi-Wanie Kenobim z serii Gwiezdne Wojny (2021/2022)
  • niezatytułowane filmy z serii Gwiezdne Wojny (2022, 2024, 2026)

Dwa, na które czekam najbardziej:

• Tenet!
  • Dune!

Raszta, na które czekam ale mniej:

• No Time to Die aka Nie czas na umieranko
  • The French Dispatch
  • The Gentelmen
  • Mank
  • Wonder Woman 1984 aka Ten film z Gal Gadot
  • Death on the Nile aka Ten drugi film z Gal Gadot
  • Top Gun: Maverick (pierwszy TG to przehypowane filmidło z lat 80. ale trailer nawet mnie zaciekawił więc może)
  • Ghostbusters: Afterlife aka poprzedni film zabił markę dlatego ten nazywa się Afterlife*
  • The Invisible Man
  • The Conjuring 3

Jest na co czekać, ale wydaje mi się że ten rok zapowiada się biedniej niż 2019.

*- przeczytane w internetach

• 6 months later...

Po obejrzeniu tego trailera wiem, że w 2021 chcę obejrzeć The Batman

W końcu detektywistyczna wersja batmana w stylu 'Seven' Finchera 

• 3 months later...
  • 4 weeks later...
Vertigos

Po dziwacznym roku dla filmów jakim był 2020, pierwszy raz w zasadzie nie czekam na nic. Tzn. każdego roku miałem jakąś listę filmów, których nie mogłem się doczekać. W tym roku nic.

Bo wszystkie premiery na 2021 to:

• Wszystko to czego nie wypuszczono w 2020
  • Filmy, które niewiadomo czy wyjdą w tym roku

I przez to długie oczekiwanie moje zainteresowanie gdzieś się ulotniło. Wiem, że taka WW84 jest w sieci, ale nie chce mi się zbytnio tego szukać. Wrzucą na HBO to może obejrzę. Chciałbym zobaczyć Diunę, ale przełożenie premiery o rok zmieniło moje podejście z "rany nie mogę się doczekać" na "jak będzie to będzie". A i tak nie wiadomo czy będzie w październiku 2021, bo studio może stwierdzić "a wiecie co, wg naszych analiz 2022 będzie lepszy dla kin. Ewentualnie 2035". 

Tak spojrzałem sobie na moją zeszłoroczną listę:

• Tenet! (gdyby nie mocna pozycja samego Nolana, WB również przesunąłby na 2021)
  • Dune! 2021

Raszta, na które czekam ale mniej:

• No Time to Die aka Nie czas na umieranko 2021
  • The French Dispatch 2021
  • The Gentelmen
  • Mank
  • Wonder Woman 1984  (w PL 2021)
  • Death on the Nile  2021
  • Top Gun: Maverick 2021
  • Ghostbusters: Afterlife 2021
  • The Invisible Man
  • The Conjuring 3 2021

A The Batmana przeniesiono z 2021 na 2022.

yiliyane

Czas odświeżyć swoją listę ;) Oczekuję obecnie:

• wszystkich premier Gwiezdnych wojen, a zapowiedzieli tego tyle, że już nawet nie chce mi się wypisywać xD
  • Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć 3 (2022)
  • Nomadland
  • Na rauszu

Przy czym na pierwsze dwie pozycje czekam ze zniecierpliwieniem, a dwie ostatnie obejrzę jako ciekawostkę/zapychacz czasu wolnego ;) 

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Who's Online (See full list)

• Kerosine
    • Foxy_Fox
  • Najnowsze posty

• Kerosine
      Dopóki nie nabędę krajalnicy z prawdziwego zdarzenia [elektrycznej; do obróbki nie tylko pieczywa, ale również serów i wędlin] zdecydowanie myślę, że może mi się przydać:
    • Kerosine
      Wciąż pamiętam ich smak i nadal uważam je za wyborne [przynajmniej te, z którymi osobiście miałam do czynienia, czyli wspomniane cytryna i wanilia z Riansa], obecnie już ich jednak nie jadam. Coś, o czym nie wspomniałam w cytowanym poście - sprzedawane są niestety w bardzo małych opakowaniach i ich cena jest dość wysoka  Nie kojarzę obecnie w ogóle tych ehrmannowych skyrów [natomiast lubię od czasu do czasu szarpnąć się na ich proteinowy deser budyniowy]  Jogurt tego typu z Biedronki zaś faktycznie jest świetny i w wariancie naturalnym gości na moim stole zwykle kilka razy w tygodniu [często jako wsad białkowy do koktajlu], ciekawą propozycją o wyjątkowo niskiej zawartości cukru i kaloryczności - nawet jak na ten produkt - są również skyry owocowe z Lidla. Nie ograniczam się jednak wyłącznie do najzdrowszych wariantów omawianego nabiału, jego waniliowa wersja jest zanadto pyszna i wybaczam jej większą ilość cukru ^^ Często piję również rozmaite inne jogurty i napoje mleczne o dużej zawartości białka. BIO jak BIO, fajnie jeśli możemy sobie na nie pozwolić i jest - łatwo - dostępne, obecnie polecam jednak i sama zresztą stawiam przede wszystkim na dowolny jogurt naturalny o najprostszym możliwym składzie [bez mleka w proszku chociażby] uzupełniony świeżymi owocami i ewentualnie innymi dodatkami. Bardzo dobra [najlepsza?] propozycja z tego segmentu to także faktycznie... ... probiotyki.
    • WszyscyZginiemy
      Najczęściej impulsywnie kupuję takie produkty, które chociaż używam, to bym się bez nich obeszła - głównie kosmetyki. Lub nie tyle zapomniane, a nadal czekające cierpliwie na swoją kolej XD - książki. A porozrzucane po kątach, szafkach i pudełkach leżą przybory plastyczne, których chciałam spróbować ale nie spróbowałam, przyzwyczajona do swoich starych kredek - jak np. pisaki akwarelowe. Takie zakupy jak te ostatnie zdarzają się bardzo rzadko, a właściwie zdarzyły się zaledwie kilka razy.
    • WszyscyZginiemy
      Moje pierwsze imię jest efektem kompromisu między obojgiem rodziców, zaś drugie jest po dziewczynce, którą mama się opiekowała jako niania jak sama była młodsza.
    • WszyscyZginiemy
      Nie zauważyłam, że już dawno wyszedł nie tylko 2 sezon, a nawet 3... i 4... i 5.  I właśnie zaczęłam te ostatni. Ogólnie świetne anime dla fanów show kulinarnych.
  • Recent Status Updates

• Kerosine

Kerosine

Z okazji dzisiejszego święta - ku przypomnieniu, że pokochanie drugiego człowieka [przynajmniej tym zdrowym rodzajem miłości] jest niemożliwe bez uprzedniego przynajmniej zaakceptowania i uszanowania samego siebie, a każdy z nas już na starcie jest kompletną całością, nie zaś czyjąkolwiek połówką 
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

Dziś tak bardziej...
      Zimowo. O.
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Kerosine

Po co Kubusiowi Puchatkowi koszulka skoro i tak latał bez gaci?
      · 1 reply
    • Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Kalafior_Grozy

Od 3 dni masz AWIZO do odbioru na poczcie!! :[ 
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

środa dzień mleka i mioda
      · 0 replies
  • Popular Contributors

1. 1
      yiliyane