Jump to content

Najostrzejsze jazdy po narkotykach


Kicek

Recommended Posts

Posted

Z ciekawości, może nieco naukowej, pytam:

Jakie najgorsze, najdziwniejsze lub związane z poważnymi konsekwencjami akcje mieliście po narkotykach, jakich i w jakiej dawce?

Czy złe doświadczenia was zniechęciły?

Mieliście halucynacje, jeśli tak to jakie?

Link to comment
Posted

Zdarzyło mi się mieć kilka bad tripów w swoim krótkim życiu. Pamiętam jak zacząłem wieczór od kreski witaminy A 3 cm. Następnie wypiłem około 10 browarów, w międzyczasie jarałem skuny, po browarkach przerzuciłem się wódkę i drinki z whisky. Wypaliłem chyba z 3 paczki cameli żółtych. A później poczułem się nieco gorzej, a nawet koszmarnie, cały obraz mi wirował, było mi niedobrze, to był koszmar, sytuacja bez wyjścia, niesamowity niepokój. Ale na szczęście minęło i jechałem dalej.

Link to comment
Posted

Wydawało mi się, że mojego kolegę opętał szatan i że rozmawia on z pracownikami hostelu namawiając ich, żeby mnie zabili, a on już upora się z moim ciałem.

Ah, Indie.

Link to comment
Posted

Pare miesiecy temu siedzialam na kanapie i cieszylam sie, ze moge przerzucac obraz pokoju, ktory widze przed soba, za siebie. jakby rzeczywistosc nagle odbijala sie w wielkim lustrze i ladowala za moimi plecami. po chwili okazalo sie, ze nie potrafie tego zatrzymac i tak naprawde moge przerzucic tak kazda perspektywe. gdy patrzylam na jakis przedmiot, automatycznie znajdowalam sie po jego drugiej stronie. przez to nie moglam umiejscowic siebie w pokoju przez pol godziny jakby ktos rzucal mna po scianach, przy czym kazda minuta wydawala sie wiecznoscia. i chyba najgorsze bylo to, ze jak zamykalam oczy to widzialam wszystko tak jak z otwartymi;)

naprawde nie polecam, to bylo jak caly dzien jako pileczka w tej maszynie od totolotka;p

Link to comment
Posted

Zasadniczo nie zażywam środków innych niż alkohol i nikotyna, tylko zielsko zdarzyło mi się kilka razy. Za pierwszym już okazało się, że jestem na nie chyba wyjątkowo podatna, jeśli jest mocne - cztery godziny przekonania, że piosenki mają kształty, że mogę pooglądać swoje erytrocyty wędrujące po naczyniach krwionośnych i że jak ktoś mnie dotknie, to niby dłoń jest - ale pająk...

Link to comment
 • 3 years later...
Kalafior_Grozy
Posted

Chyba adekwatne do tematu. Miejsce akcji: Starachowice.

Pewnie podobnych filmów jest na pęczki po internetach. To nawet na "główną" Wykopu trafiło.

Link to comment
Kalafior_Grozy
Posted

Mieliśmy takiego chłopaczynę na blokowisku, który wąchał klej. Ogólnie smutna postać, w domu niezła patola (3 pokolenia zawodowo pijące) co rusz trafiał do naszego miejskiego PDM'u.

Z osobliwych faz, jakie miewał po kleju było kładzenie się na plecach gdzieś na środku chodnika i "pedałowanie" (trochę tak jak na WF-ie). Grywał też w piłkę z samym sobą bez piłki, czasem śpiewał i udawał odgłosy psów i innych kotów.

Wiosną 2007 gdy uczyłem się do matury coś mu odjebało i skoczył z dachu naszej 10-piętrowej meblościanki.

Link to comment
 • 4 weeks later...
Posted
O 8/24/2016 at 17:26, Kalafior_Grozy napisał:

Chyba adekwatne do tematu. Miejsce akcji: Starachowice.

Pewnie podobnych filmów jest na pęczki po internetach. To nawet na "główną" Wykopu trafiło.

Wiadomo, że nie ma tutaj raczej z czego się śmiać, tylko płakać nad tym co ludzie ze sobą robią. Z drugiej jednak strony miałam głupie skojarzenie, że już wiem w jaki sposób nagrywają filmy o opętaniach :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 • Who's Online (See full list)

  • There are no registered users currently online
 • Najnowsze posty

  • wardrum
  • yiliyane
   Otóż to. Na pojęcie samotności trzeba spoglądać szerzej. Brak chłopaka/dziewczyny to nie koniec świata. W każdym razie nie, póki jest się młodym. Gorzej jest, kiedy zbliża się 40-stka, chce się założyć rodzinę, a nikogo na horyzoncie nie ma. Szczególnie to dotyczy kobiet, bo mężczyzna może mieć dzieci właściwie w każdym wieku - kobieta niestety nie. Jeżeli chodzi o mnie, nie czuję się źle z tym, że jestem singielką - i to już od dekady. Mam jeszcze czas, gdybym chciała założyć rodzinę. Zresztą nic na siłę. Większy problem w moim życiu to mała i starzejąca się rodzina i brak znajomych. Brakiem chłopaka na razie się nie przejmuję.
  • yiliyane
   Normalny facet nie interesuje się dziećmi. Koniec, kropka. Mimo że związki z 16-latkami nie są karalne, nie oznacza to, że jest to dobre rozwiązanie. Jak dla mnie to jest duża czerwona flaga. Nie tylko gdybym sama była 16-latką czy bliskim takiej 16-latki, ale nawet gdybym miała być - jako dorosła - partnerką człowieka, który wcześniej spotykał się z dzieckiem lub przejawiał zainteresowanie dziećmi.
  • yiliyane
   Trochę tak, trochę nie. Jeżeli kobieta jest olśniewająco piękna, przeciętny mężczyzna może być nią onieśmielony i nie chcieć zagadać, bojąc się odrzucenia z powodu bycia w niższej lidze. Pięknością chętniej zainteresują się przystojni i/lub bogaci mężczyźni, ale ci stanowią tylko ułamek społeczeństwa - w dodatku część z nich, mimo swojego statusu, nie jest, jako partner, zbytnio wartościowa. Może się zdarzyć, że piękność żyjąca nie w wielkich metropoliach, nie mająca zbyt wielu kontaktów towarzyskich, szczególnie w wyższych sferach, nie zostanie zauważona przez mężczyzn o wyższej pozycji, którzy nie będą peszyli się na jej widok. Może się zdarzyć, że piękność, która ma kontakty w wyższych sferach, będzie przyciągała jedynie mężczyzn złego charakteru. Nie zgodzę się natomiast ze stwierdzeniem, że najpiękniejsza kobieta ma najmniejsze szanse na zdobycie wartościowego mężczyzny. Najtrudniej jest brzydkim kobietom, bo tych nie chcą ani bogaci i przystojni, ani nawet przeciętni.
  • yiliyane
   Powody, dla których kobiety zwykle wybierają starszych mężczyzn są te same od tysięcy lat. Starszy mężczyzna jest dojrzalszy i lepiej sytuowany niż rówieśnik/młodszy mężczyzna. W przeszłości nacisk był kładziony bardziej na majątek, obecnie, mam wrażenie, na dojrzałość. Ale to jest pewna generalizacja. Nie każda kobieta wybierze starszego mężczyznę. Od każdej reguły są przecież wyjątki. A od tej - w dzisiejszych czasach - mam wrażenie, że jest całkiem sporo wyjątków.
 • Recent Status Updates

  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
   · 5 replies
  • Kerosine

   Kerosine

   Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
   · 0 replies
  • Pizzaro

   Pizzaro

   Czy jest tutaj życie?
   · 3 replies
  • _Balladyna_

   _Balladyna_

   idę pogadać z siostrą

   · 0 replies
 • Popular Contributors

  1. 1
   yiliyane
   yiliyane
   7
  2. 2
   Kerosine
   Kerosine
   3
  3. 3
   kasia_demańska
   kasia_demańska
   1
  4. 4
   Xantos
   Xantos
   1
 • Top użytkownicy (7 dni)

  yiliyane
  yiliyane
  30 posts
  Kerosine
  Kerosine
  17 posts
  wardrum
  wardrum
  14 posts
  Gloria
  Gloria
  10 posts
  Martusiaaaaaa92
  Martusiaaaaaa92
  5 posts
  Adam3344
  Adam3344
  4 posts
  Xantos
  Xantos
  4 posts
  kasia_demańska
  kasia_demańska
  3 posts
  nunca
  nunca
  2 posts
 • Top użytkownicy (miesiąc)

  Kerosine
  Kerosine
  48 posts
  yiliyane
  yiliyane
  45 posts
  wardrum
  wardrum
  39 posts
 • Top użytkownicy (rok)

  Kerosine
  Kerosine
  457 posts
  yiliyane
  yiliyane
  396 posts
  Gloria
  Gloria
  127 posts
×
×
 • Create New...
Please Sign In or Sign Up