Jump to content

orędzie Jezusa sprawdza się równo po roku


luk1407

Recommended Posts

Posted

proroctwa przepowiedziane w tych objawieniach (http://www.ostrzezenie.yoyo.pl) zaczynają się wypełniać

równo rok temu czytałem orędzie, które się ukazało dokładnie 11.02.2012 o godz. 11:30 a zapowiadało abdykacje papieża

dokładnie rok później co do dnia i godziny tzn. 11.02.2013 o godz. 11:30 abdykował papież,

to jest kolejny dowód na ich prawdziwość,

a oto treść tego orędzia

Mój biedny Święty Wikariusz, Papież Benedykt XVI, zostanie usunięty ze Stolicy Apostolskiej w Rzymie

Orędzie nr 343 z serii Ostrzeżenie

Sobota, 11.02.2012, godz.11.30

Moja droga, ukochana córko, wszędzie następuje eskalacja wojen i bardzo szybko Ręka Mojego Ojca zainterweniuje, aby przynieść powstrzymanie tego zła.

Nie obawiajcie się, gdyż plany uratowania ludzkości zostały zakończone i teraz nie potrwa długo do Mojego Wielkiego Miłosierdzia, które będzie dane każdemu z was.

Nigdy nie bójcie się dzieł antychrysta w sytuacji, gdy wy, drogie dzieci, macie w sobie siłę, aby poprzez modlitwę osłabić jego uchwyt nad światem.

Pozostali światowi przywódcy zostaną wkrótce zabici i Mój biedny Święty Wikariusz, Papież Benedykt XVI, zostanie usunięty ze Stolicy Apostolskiej w Rzymie.

Moja córko, w zeszłym roku mówiłem o spisku w korytarzach Watykanu.

Plan zniszczenia Mojego Świętego Wikariusza został opracowany w tajemnicy 17 marca 2011 roku i dojdzie do skutku, gdyż zostało to przepowiedziane.

Rozprzestrzeniajcie teraz Moje Święte Słowo w każdym zakątku świata i organizujcie, aby drukowane wersje Moich Orędzi szerzone były w tak wielu krajach, jak to możliwe.

Jesteście prowadzeni, więc musicie robić to, co jest najlepsze. Poproście Mnie w modlitwie, abym wysłał wam pomoc, i będzie to uczynione.

Wasz Jezus

Link to comment
Posted

Chciałem zauważyć, że jeśli 7 miliardów ludzi by wpadło na pomysł jakieś przepowiedni związanej choćby z kataklizmem czy polityką (choćby watykańską) i każda "przepowiednia" byłaby inna to istnieje jakieś 99,9% szans, że ktoś trafi.

Poza tym to głupota.

Link to comment
Posted

Miałem tu nie pisać, ale... gdzie masz jakieś stare pisma, dowody, że to Jezus napisał/wypowiedział te słowa?

Link to comment
Posted

Oj luk luk znowu te bzdury...

Nie było ani dokładnej daty, w zasadzie to żadnej..., ani dokładnego opisu tego co ma się stać... Pewnie gdyby B16 zosstał zastrzelony, skompromitowany czy umarł z innego powodu też byś twierdził, że się spełniło.

Zresztą jak zwykle te "ostrzeżenia" są robione na podstawie informacji prasowych, dość powiedzieć, że w styczniu 2012 roku była afera którą ładnie nazwano VatiLeaks, czyli wyciek tajnych Watykańskich dokumentów z otoczenia B16...nic tylko pisać o tajnych spiskach :)

Brednie, a nie przepowiednie.

Link to comment
Posted

to jak wytłumaczycie zbieżność dat ?

jeżeli ktoś wątpi w to że orędzie się ukazało wcześniej, sprawdźcie datę kiedy opublikowano ten film na youtube z tym orędziem, przed abdykacją papieża czyli 11.02.2013

ja czytałem to orędzie w lutym w zeszłym roku

zresztą to nie pierwszy raz kiedy te objawienia się sprawdzają

http://www.ostrzezenie.yoyo.pl/globalne_wydarzenia.htm

Link to comment
Posted

Nie ma żadnej zbieżności, bo daty się różnią ergo nie ma czego tłumaczyć :)

Zresztą istotą przepowiedni/objawienia powinna być jak już zgodność wieszczonego zdarzenia z rzeczywistością.

Ciężko powiedzieć, że to się sprawdza, bo to nie są w żadnym stopniu objawienia. To są luźne przemyślenia niezbyt stabilnej psychicznie osoby robione na podstawie materiałów prasowych. :)

Zresztą przerabialiśmy już tę kwestię :)

PS. Cuthlu objawił mi, że temperatury w lipcu przekroczą 25 stopni ^^

Link to comment
kopciuszek164
Posted
PS. Cuthlu objawił mi, że temperatury w lipcu przekroczą 25 stopni

I to jest najlepszy komentarz do tych głupot. Takie wierzenie w nie wiadomo co, to jak wierzenie wróżkom wróżącym z fusów herbaty albo z kamieni nerkowych. I to nie jest żadne orędzie Jezusa!!!!!

Link to comment
Posted

a jednak orędzie z informacją że Benedykt XVI odejdzie ukazało się 11.02.2012 o godz. 11:30

a 11.02.2013 o godz. 11:30 abdykował papież

zbieg okoliczności ?

to nie pierwszy raz kiedy proroctwa tej mistyczki sprawdzają się

http://www.ostrzezenie.yoyo.pl/globalne_wydarzenia.htm

Link to comment
Posted
a 11.02.2013 o godz. 11:30 abdykował papież

To jesteś w błędzie, bo tego dnia papież ogłosił, iż będzie abdykował ostatniego dnia lutego...

Link to comment
Posted

jak już jesteśmy tacy dokładni to wtedy ogłosił abdykacje papież, w każdym razie równo rok , co do dnia i godziny po ukazaniu się tego orędzia

Link to comment
Posted

Oj luk luk, naprawdę daruj sobie, to nie ma żadnego znaczenia i niczego nie dowodzi. Co do godziny zapominasz choćby o różnicy czasowej :)

Poza tym zakładając, że nie ma tu oszustwa to i tak jest to przypadkowa zbieżność dat nic ponad to, i nie ma tu mowy o spełnieniu się czegokolwiek. O spełnieniu się proroctwa mógłbyś mówić gdyby była w nim zawarta data abdykacji która zresztą też musiałaby zostać przepowiedziana. Tego tutaj nie ma, to w najlepszym razie ubrane w religijne dyrdymały przetworzenia materiałów prasowych.

Link to comment
Posted

Tak, tak, tak, to jest zbieg okoliczności, na Boga.

I tak zginiemy, sami się wykończymy, więc po co drążyć te wszystkie przepowiednie? To już staje się nudne.

Link to comment
Posted

Jest napisane w Piśmie Świętym "Nie znacie dnia ani godziny" i tego każdy wierzący powinien się trzymać. A co nam po takim ostrzeżeniu? Jak świat ma się skończyć to się skończy a tym przepowiedniom to nie zawsze warto wierzyć, ludzie dopiero po pewnych wydarzeniach "dopasowują" je do jakiegoś proroctwa.

Link to comment
kopciuszek164
Posted
Tutaj chrześcijanie pokazują swoją słabość. Zamiast modlić się o pokój na świecie wszyscy doszukują się różnych przepowiedni i na silę próbują je urzeczywistnić

Nie zgadzam się. Są ludzie, którzy szukają nie wiadomo czego, ale nie można uogólniać. Jestem katoliczką , ale nie trace czasu na szukanie głupot takich jak kolega w internecie. I nikt tu nie mówi, że chrześcijaństwo zalezy od tego kto jest papieżem. zwłaszcza, że papież jest nie jest zwierzchnikiem chrześcijaństwa tylko Kościoła Katolickiego. Zgadzam się tylk oz ostatnim zdaniem :)

Link to comment
Posted

luk1407, jakiego jesteś wyznania? ;] Bo trochę mi to co opowiadasz idzie w stronę Świadków Jehowy, więc pytam z ciekawości ;]

Link to comment
Posted
luk1407, jakiego jesteś wyznania? ;] Bo trochę mi to co opowiadasz idzie w stronę Świadków Jehowy, więc pytam z ciekawości ;]

Chciałaś zabłysnąć - nie wyszło.

ŚJ nie przepowiadają żadnych dokładnych dat, poza tym orędzie zamieszczone w temacie ma związek z papieżem, którego władzy Świadkowie nie uznają. Nie wierzą też w świętych. Wątpię by mieli też na celu reklamowanie jakiejś śmiesznej strony katoliczki z Irlandii.

Co do samego orędzia: gdyby rzeczywiście było prawdziwe, media już dawno by o tym wiedziały. Bez liku ostatnio nawiedzonych proroków. Dzisiaj usłyszałam, że ponoć 28 lutego papież ma umrzeć. Byłoby zabawnie.

Link to comment
Posted

jestem katolikiem. Mistyczka również.

@mega zdziwił byś się, orędzie jest w internecie od roku, to też dosyć popularne objawienia.

W mediach jest wszystko modne (jasnowidz, wróżka, przepowiednie majów, kosmici) oprócz religii katolickiej, tego tematu nie ruszą

sam czytałem to orędzie równo rok przed abdykacją papieża, dokładnie 11.02.2012 - wtedy się ukazało

Link to comment
Posted

Nie "mega", tylko maga. Jestem kobietą.

Jak już ktoś napisał wcześniej, fakt, iż owo orędzie ukazało się dokładnie tego samego dnia, w którym akurat rok później abdykował papież (tutaj warte podkreślenia jest to, że Benedykt dobrowolnie zrezygnował ze swojego stanowiska, a w proroctwie, które cytujesz jest napisane, że zostanie "usunięty") o niczym nie świadczy - cel orędzia jest inny. Poza tym do kilku szczegółów można się przyczepić, naciągane jest mocno i niewarte uwagi na dobrą sprawę. Czy te wszystkie apokaliptyczne wizje muszą być przedstawiane w tak zawoalowany sposób?

Poza tym śmieszy mnie to, że tylu katolików, będących z teorii Chrześcijanami, zamiast wczytywać się w Biblię, którą to ponoć uznają za świętą, doszukują się tanich proroctw w Internecie. Żałosne, doprawdy.

Myślisz, że Jezus próbowałby trafić do swoich wiernych wirtualnie, w taki oto nieprzekonujący sposób? Szczerze wątpię.

Link to comment
 • 3 weeks later...
Posted

teraz trzeba z uwagą obserwować wszelkie zmiany w Kościele

fałszywy prorok , a według orędzi jest nim nowy papież, Franciszek (kardynał Jorge Mario Bergoglio)

będzie tolerować grzech, zmieni nie do poznania msze świętą, zniesie sakramenty w tym Najświętszą Eucharystie,

3b3fcde569fa2.jpg

Link to comment
Posted

Ja pierdziele... kto wierzy w takie bzdury. Jaki sens miałby przepowiednie, skoro mamy wolną wolę?

Jakiś determinizm, czy inny pies? Po co w ogóle się starać i robić cokolwiek skoro, i tak tego nie zmienię, bo ktoś przepowiedział.

Taka propozycja, niech jakiś prorok przepowie co jutro zjem na obiad, ja zjem co innego i nie będzie prorokiem :devil:

Link to comment
Posted

wywiad z kardynałem Stanisławem Dziwiszem podczas wczorajszego wydania wiadomości

dziennikarz - kardynał Dolan mówił że podczas kolacji kiedy Franciszek, papież Franciszek wzniósł toast to zaczął od słów "niech Bóg wam wybaczy co wyście zrobili" tak rzeczywiście było czy to był tylko żart?

kardynał Dziwisz - Nie, nie, to nie był żart, taka była atmosfera na kolacji, która trwała dość długo, bo to właściwie to była celebracja wspólnoty radości po konklawe, to wyrażenie Ojca Świętego spowodowało wielką radość i sprowokowało jak by wielką sympatie do niego, nie taką jak na placu widzieliśmy, bo cały Rzym przyszedł aby świętować to wielkie wydarzenie, przeżyć jeszcze raz te wielkie chwile które co jakiś czas przeżywa Rzym, pamiętamy 1978 rok, myślę że chwile po wczoraj to powróżyło, ten entuzjazm dla człowieka, wcześniej nie znanego, a teraz

dziennikarz - z końca świata

kardynał Dziwisz - z końca świata jak powiedział, bo Jan Paweł II był z dalekiego kraju, ten z końca świata, ale ukazał się w sposób bardzo sympatyczny, w swojej prostocie, w swojej szczerości, zdobył Rzym, myślę że to jego tutaj przemówienie, zdobyło sympatie na całym świecie i przyjęcie także w Polsce, bardzo dobre

kardynał Stanisław Dziwisz, wydanie wiadomości 14.03.2013 godz. 19:30

Link to comment
Guest Anonymous
Posted

IDŹ PRECZ szatanie, co siejesz zamęt!!!

Link to comment
Posted

O mamusiu, aż dziwne , że katolicy w to wierzą. Biblia mówi, że wierzenie w podobne rzeczy jest grzechem. Idąc za tym takie rzeczy nie powinny ujrzeć światła dziennego, nie mówiąc już o znalezieniu się ludzi wierzących w to. Takie "proroctwa" to manipulowanie ludźmi , a to już podchodzi pod sektę. Nie wiem po co to wszystko i raczej na pewno nie chcę wiedzieć. Co ma być to będzie. Nie nam o tym decydować.

Link to comment
Posted

spotkaliście w swoim życiu księdza, który mówi dzień dobry ?

482689_267524753381870_608858959_n.jpg

Link to comment
Posted
spotkaliście w swoim życiu księdza, który mówi dzień dobry ?

a to ksiądz nie umie powiedzieć "dzień dobry"? Mają język inaczej przystosowany czy co ... bo nie rozumiem?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 • Who's Online (See full list)

  • wardrum
 • Najnowsze posty

  • wardrum
  • yiliyane
   Otóż to. Na pojęcie samotności trzeba spoglądać szerzej. Brak chłopaka/dziewczyny to nie koniec świata. W każdym razie nie, póki jest się młodym. Gorzej jest, kiedy zbliża się 40-stka, chce się założyć rodzinę, a nikogo na horyzoncie nie ma. Szczególnie to dotyczy kobiet, bo mężczyzna może mieć dzieci właściwie w każdym wieku - kobieta niestety nie. Jeżeli chodzi o mnie, nie czuję się źle z tym, że jestem singielką - i to już od dekady. Mam jeszcze czas, gdybym chciała założyć rodzinę. Zresztą nic na siłę. Większy problem w moim życiu to mała i starzejąca się rodzina i brak znajomych. Brakiem chłopaka na razie się nie przejmuję.
  • yiliyane
   Normalny facet nie interesuje się dziećmi. Koniec, kropka. Mimo że związki z 16-latkami nie są karalne, nie oznacza to, że jest to dobre rozwiązanie. Jak dla mnie to jest duża czerwona flaga. Nie tylko gdybym sama była 16-latką czy bliskim takiej 16-latki, ale nawet gdybym miała być - jako dorosła - partnerką człowieka, który wcześniej spotykał się z dzieckiem lub przejawiał zainteresowanie dziećmi.
  • yiliyane
   Trochę tak, trochę nie. Jeżeli kobieta jest olśniewająco piękna, przeciętny mężczyzna może być nią onieśmielony i nie chcieć zagadać, bojąc się odrzucenia z powodu bycia w niższej lidze. Pięknością chętniej zainteresują się przystojni i/lub bogaci mężczyźni, ale ci stanowią tylko ułamek społeczeństwa - w dodatku część z nich, mimo swojego statusu, nie jest, jako partner, zbytnio wartościowa. Może się zdarzyć, że piękność żyjąca nie w wielkich metropoliach, nie mająca zbyt wielu kontaktów towarzyskich, szczególnie w wyższych sferach, nie zostanie zauważona przez mężczyzn o wyższej pozycji, którzy nie będą peszyli się na jej widok. Może się zdarzyć, że piękność, która ma kontakty w wyższych sferach, będzie przyciągała jedynie mężczyzn złego charakteru. Nie zgodzę się natomiast ze stwierdzeniem, że najpiękniejsza kobieta ma najmniejsze szanse na zdobycie wartościowego mężczyzny. Najtrudniej jest brzydkim kobietom, bo tych nie chcą ani bogaci i przystojni, ani nawet przeciętni.
  • yiliyane
   Powody, dla których kobiety zwykle wybierają starszych mężczyzn są te same od tysięcy lat. Starszy mężczyzna jest dojrzalszy i lepiej sytuowany niż rówieśnik/młodszy mężczyzna. W przeszłości nacisk był kładziony bardziej na majątek, obecnie, mam wrażenie, na dojrzałość. Ale to jest pewna generalizacja. Nie każda kobieta wybierze starszego mężczyznę. Od każdej reguły są przecież wyjątki. A od tej - w dzisiejszych czasach - mam wrażenie, że jest całkiem sporo wyjątków.
 • Recent Status Updates

  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
   · 5 replies
  • Kerosine

   Kerosine

   Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
   · 0 replies
  • Pizzaro

   Pizzaro

   Czy jest tutaj życie?
   · 3 replies
  • _Balladyna_

   _Balladyna_

   idę pogadać z siostrą

   · 0 replies
 • Popular Contributors

  1. 1
   yiliyane
   yiliyane
   7
  2. 2
   Kerosine
   Kerosine
   3
  3. 3
   kasia_demańska
   kasia_demańska
   1
  4. 4
   Xantos
   Xantos
   1
 • Top użytkownicy (7 dni)

  yiliyane
  yiliyane
  30 posts
  Kerosine
  Kerosine
  17 posts
  wardrum
  wardrum
  14 posts
  Gloria
  Gloria
  10 posts
  Martusiaaaaaa92
  Martusiaaaaaa92
  5 posts
  Xantos
  Xantos
  4 posts
  Adam3344
  Adam3344
  4 posts
  kasia_demańska
  kasia_demańska
  3 posts
  supermati2009
  supermati2009
  2 posts
 • Top użytkownicy (miesiąc)

  Kerosine
  Kerosine
  48 posts
  yiliyane
  yiliyane
  45 posts
  wardrum
  wardrum
  39 posts
 • Top użytkownicy (rok)

  Kerosine
  Kerosine
  457 posts
  yiliyane
  yiliyane
  394 posts
  Gloria
  Gloria
  127 posts
×
×
 • Create New...
Please Sign In or Sign Up