Jump to content

orędzie Jezusa sprawdza się równo po roku

luk1407

Recommended Posts

Posted

proroctwa przepowiedziane w tych objawieniach (http://www.ostrzezenie.yoyo.pl) zaczynają się wypełniać

równo rok temu czytałem orędzie, które się ukazało dokładnie 11.02.2012 o godz. 11:30 a zapowiadało abdykacje papieża

dokładnie rok później co do dnia i godziny tzn. 11.02.2013 o godz. 11:30 abdykował papież,

to jest kolejny dowód na ich prawdziwość,

a oto treść tego orędzia

Mój biedny Święty Wikariusz, Papież Benedykt XVI, zostanie usunięty ze Stolicy Apostolskiej w Rzymie

Orędzie nr 343 z serii Ostrzeżenie

Sobota, 11.02.2012, godz.11.30

Moja droga, ukochana córko, wszędzie następuje eskalacja wojen i bardzo szybko Ręka Mojego Ojca zainterweniuje, aby przynieść powstrzymanie tego zła.

Nie obawiajcie się, gdyż plany uratowania ludzkości zostały zakończone i teraz nie potrwa długo do Mojego Wielkiego Miłosierdzia, które będzie dane każdemu z was.

Nigdy nie bójcie się dzieł antychrysta w sytuacji, gdy wy, drogie dzieci, macie w sobie siłę, aby poprzez modlitwę osłabić jego uchwyt nad światem.

Pozostali światowi przywódcy zostaną wkrótce zabici i Mój biedny Święty Wikariusz, Papież Benedykt XVI, zostanie usunięty ze Stolicy Apostolskiej w Rzymie.

Moja córko, w zeszłym roku mówiłem o spisku w korytarzach Watykanu.

Plan zniszczenia Mojego Świętego Wikariusza został opracowany w tajemnicy 17 marca 2011 roku i dojdzie do skutku, gdyż zostało to przepowiedziane.

Rozprzestrzeniajcie teraz Moje Święte Słowo w każdym zakątku świata i organizujcie, aby drukowane wersje Moich Orędzi szerzone były w tak wielu krajach, jak to możliwe.

Jesteście prowadzeni, więc musicie robić to, co jest najlepsze. Poproście Mnie w modlitwie, abym wysłał wam pomoc, i będzie to uczynione.

Wasz Jezus

Posted

Chciałem zauważyć, że jeśli 7 miliardów ludzi by wpadło na pomysł jakieś przepowiedni związanej choćby z kataklizmem czy polityką (choćby watykańską) i każda "przepowiednia" byłaby inna to istnieje jakieś 99,9% szans, że ktoś trafi.

Poza tym to głupota.

Posted

Miałem tu nie pisać, ale... gdzie masz jakieś stare pisma, dowody, że to Jezus napisał/wypowiedział te słowa?

Posted

Oj luk luk znowu te bzdury...

Nie było ani dokładnej daty, w zasadzie to żadnej..., ani dokładnego opisu tego co ma się stać... Pewnie gdyby B16 zosstał zastrzelony, skompromitowany czy umarł z innego powodu też byś twierdził, że się spełniło.

Zresztą jak zwykle te "ostrzeżenia" są robione na podstawie informacji prasowych, dość powiedzieć, że w styczniu 2012 roku była afera którą ładnie nazwano VatiLeaks, czyli wyciek tajnych Watykańskich dokumentów z otoczenia B16...nic tylko pisać o tajnych spiskach :)

Brednie, a nie przepowiednie.

Posted

to jak wytłumaczycie zbieżność dat ?

jeżeli ktoś wątpi w to że orędzie się ukazało wcześniej, sprawdźcie datę kiedy opublikowano ten film na youtube z tym orędziem, przed abdykacją papieża czyli 11.02.2013

ja czytałem to orędzie w lutym w zeszłym roku

zresztą to nie pierwszy raz kiedy te objawienia się sprawdzają

http://www.ostrzezenie.yoyo.pl/globalne_wydarzenia.htm

Posted

Nie ma żadnej zbieżności, bo daty się różnią ergo nie ma czego tłumaczyć :)

Zresztą istotą przepowiedni/objawienia powinna być jak już zgodność wieszczonego zdarzenia z rzeczywistością.

Ciężko powiedzieć, że to się sprawdza, bo to nie są w żadnym stopniu objawienia. To są luźne przemyślenia niezbyt stabilnej psychicznie osoby robione na podstawie materiałów prasowych. :)

Zresztą przerabialiśmy już tę kwestię :)

PS. Cuthlu objawił mi, że temperatury w lipcu przekroczą 25 stopni ^^

kopciuszek164
Posted
PS. Cuthlu objawił mi, że temperatury w lipcu przekroczą 25 stopni

I to jest najlepszy komentarz do tych głupot. Takie wierzenie w nie wiadomo co, to jak wierzenie wróżkom wróżącym z fusów herbaty albo z kamieni nerkowych. I to nie jest żadne orędzie Jezusa!!!!!

Posted

a jednak orędzie z informacją że Benedykt XVI odejdzie ukazało się 11.02.2012 o godz. 11:30

a 11.02.2013 o godz. 11:30 abdykował papież

zbieg okoliczności ?

to nie pierwszy raz kiedy proroctwa tej mistyczki sprawdzają się

http://www.ostrzezenie.yoyo.pl/globalne_wydarzenia.htm

Posted
a 11.02.2013 o godz. 11:30 abdykował papież

To jesteś w błędzie, bo tego dnia papież ogłosił, iż będzie abdykował ostatniego dnia lutego...

Posted

jak już jesteśmy tacy dokładni to wtedy ogłosił abdykacje papież, w każdym razie równo rok , co do dnia i godziny po ukazaniu się tego orędzia

Posted

Oj luk luk, naprawdę daruj sobie, to nie ma żadnego znaczenia i niczego nie dowodzi. Co do godziny zapominasz choćby o różnicy czasowej :)

Poza tym zakładając, że nie ma tu oszustwa to i tak jest to przypadkowa zbieżność dat nic ponad to, i nie ma tu mowy o spełnieniu się czegokolwiek. O spełnieniu się proroctwa mógłbyś mówić gdyby była w nim zawarta data abdykacji która zresztą też musiałaby zostać przepowiedziana. Tego tutaj nie ma, to w najlepszym razie ubrane w religijne dyrdymały przetworzenia materiałów prasowych.

Posted

Tak, tak, tak, to jest zbieg okoliczności, na Boga.

I tak zginiemy, sami się wykończymy, więc po co drążyć te wszystkie przepowiednie? To już staje się nudne.

Posted

Jest napisane w Piśmie Świętym "Nie znacie dnia ani godziny" i tego każdy wierzący powinien się trzymać. A co nam po takim ostrzeżeniu? Jak świat ma się skończyć to się skończy a tym przepowiedniom to nie zawsze warto wierzyć, ludzie dopiero po pewnych wydarzeniach "dopasowują" je do jakiegoś proroctwa.

kopciuszek164
Posted
Tutaj chrześcijanie pokazują swoją słabość. Zamiast modlić się o pokój na świecie wszyscy doszukują się różnych przepowiedni i na silę próbują je urzeczywistnić

Nie zgadzam się. Są ludzie, którzy szukają nie wiadomo czego, ale nie można uogólniać. Jestem katoliczką , ale nie trace czasu na szukanie głupot takich jak kolega w internecie. I nikt tu nie mówi, że chrześcijaństwo zalezy od tego kto jest papieżem. zwłaszcza, że papież jest nie jest zwierzchnikiem chrześcijaństwa tylko Kościoła Katolickiego. Zgadzam się tylk oz ostatnim zdaniem :)

Posted

luk1407, jakiego jesteś wyznania? ;] Bo trochę mi to co opowiadasz idzie w stronę Świadków Jehowy, więc pytam z ciekawości ;]

Posted
luk1407, jakiego jesteś wyznania? ;] Bo trochę mi to co opowiadasz idzie w stronę Świadków Jehowy, więc pytam z ciekawości ;]

Chciałaś zabłysnąć - nie wyszło.

ŚJ nie przepowiadają żadnych dokładnych dat, poza tym orędzie zamieszczone w temacie ma związek z papieżem, którego władzy Świadkowie nie uznają. Nie wierzą też w świętych. Wątpię by mieli też na celu reklamowanie jakiejś śmiesznej strony katoliczki z Irlandii.

Co do samego orędzia: gdyby rzeczywiście było prawdziwe, media już dawno by o tym wiedziały. Bez liku ostatnio nawiedzonych proroków. Dzisiaj usłyszałam, że ponoć 28 lutego papież ma umrzeć. Byłoby zabawnie.

Posted

jestem katolikiem. Mistyczka również.

@mega zdziwił byś się, orędzie jest w internecie od roku, to też dosyć popularne objawienia.

W mediach jest wszystko modne (jasnowidz, wróżka, przepowiednie majów, kosmici) oprócz religii katolickiej, tego tematu nie ruszą

sam czytałem to orędzie równo rok przed abdykacją papieża, dokładnie 11.02.2012 - wtedy się ukazało

Posted

Nie "mega", tylko maga. Jestem kobietą.

Jak już ktoś napisał wcześniej, fakt, iż owo orędzie ukazało się dokładnie tego samego dnia, w którym akurat rok później abdykował papież (tutaj warte podkreślenia jest to, że Benedykt dobrowolnie zrezygnował ze swojego stanowiska, a w proroctwie, które cytujesz jest napisane, że zostanie "usunięty") o niczym nie świadczy - cel orędzia jest inny. Poza tym do kilku szczegółów można się przyczepić, naciągane jest mocno i niewarte uwagi na dobrą sprawę. Czy te wszystkie apokaliptyczne wizje muszą być przedstawiane w tak zawoalowany sposób?

Poza tym śmieszy mnie to, że tylu katolików, będących z teorii Chrześcijanami, zamiast wczytywać się w Biblię, którą to ponoć uznają za świętą, doszukują się tanich proroctw w Internecie. Żałosne, doprawdy.

Myślisz, że Jezus próbowałby trafić do swoich wiernych wirtualnie, w taki oto nieprzekonujący sposób? Szczerze wątpię.

• 3 weeks later...
Posted

teraz trzeba z uwagą obserwować wszelkie zmiany w Kościele

fałszywy prorok , a według orędzi jest nim nowy papież, Franciszek (kardynał Jorge Mario Bergoglio)

będzie tolerować grzech, zmieni nie do poznania msze świętą, zniesie sakramenty w tym Najświętszą Eucharystie,

3b3fcde569fa2.jpg

Posted

Ja pierdziele... kto wierzy w takie bzdury. Jaki sens miałby przepowiednie, skoro mamy wolną wolę?

Jakiś determinizm, czy inny pies? Po co w ogóle się starać i robić cokolwiek skoro, i tak tego nie zmienię, bo ktoś przepowiedział.

Taka propozycja, niech jakiś prorok przepowie co jutro zjem na obiad, ja zjem co innego i nie będzie prorokiem :devil:

Posted

wywiad z kardynałem Stanisławem Dziwiszem podczas wczorajszego wydania wiadomości

dziennikarz - kardynał Dolan mówił że podczas kolacji kiedy Franciszek, papież Franciszek wzniósł toast to zaczął od słów "niech Bóg wam wybaczy co wyście zrobili" tak rzeczywiście było czy to był tylko żart?

kardynał Dziwisz - Nie, nie, to nie był żart, taka była atmosfera na kolacji, która trwała dość długo, bo to właściwie to była celebracja wspólnoty radości po konklawe, to wyrażenie Ojca Świętego spowodowało wielką radość i sprowokowało jak by wielką sympatie do niego, nie taką jak na placu widzieliśmy, bo cały Rzym przyszedł aby świętować to wielkie wydarzenie, przeżyć jeszcze raz te wielkie chwile które co jakiś czas przeżywa Rzym, pamiętamy 1978 rok, myślę że chwile po wczoraj to powróżyło, ten entuzjazm dla człowieka, wcześniej nie znanego, a teraz

dziennikarz - z końca świata

kardynał Dziwisz - z końca świata jak powiedział, bo Jan Paweł II był z dalekiego kraju, ten z końca świata, ale ukazał się w sposób bardzo sympatyczny, w swojej prostocie, w swojej szczerości, zdobył Rzym, myślę że to jego tutaj przemówienie, zdobyło sympatie na całym świecie i przyjęcie także w Polsce, bardzo dobre

kardynał Stanisław Dziwisz, wydanie wiadomości 14.03.2013 godz. 19:30

Guest Anonymous
Posted

IDŹ PRECZ szatanie, co siejesz zamęt!!!

Posted

O mamusiu, aż dziwne , że katolicy w to wierzą. Biblia mówi, że wierzenie w podobne rzeczy jest grzechem. Idąc za tym takie rzeczy nie powinny ujrzeć światła dziennego, nie mówiąc już o znalezieniu się ludzi wierzących w to. Takie "proroctwa" to manipulowanie ludźmi , a to już podchodzi pod sektę. Nie wiem po co to wszystko i raczej na pewno nie chcę wiedzieć. Co ma być to będzie. Nie nam o tym decydować.

Posted

spotkaliście w swoim życiu księdza, który mówi dzień dobry ?

482689_267524753381870_608858959_n.jpg

Posted
spotkaliście w swoim życiu księdza, który mówi dzień dobry ?

a to ksiądz nie umie powiedzieć "dzień dobry"? Mają język inaczej przystosowany czy co ... bo nie rozumiem?