Hard Candy

M-Monster

61 postów w tym temacie

To może zróbmy listę osób potrzebnych do reedycji, zrekrutujmy i rozdzielmy zadania ^^ Nie ma się co długo zastanawiać :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja też jestem chętna, być może nie będę mogła zawsze sie mocno w to angażować, ale chętnie zajmę się nawet czymś drobnym:P.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też chętnie bym się zaangażowała, ale pewnie jestem za młodym userem. :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciekawostki z życia userów? Przesądy w które wierzymy? Temat ze zdjęciami z dzieciństwa, czyli kiedyś i dziś? Nasze zwierzaki? 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Artykuł o zmianie wyglądu forum + opinie użytkowników nowego wyglądu i wspomnienie starych odsłon też z opiniami.

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie uważam się za wystarczająco elokwentnego do pomocy, ale jeśli będzie taka potrzeba to chętnie dorzucę swoje trzy grosze.

Co do tematów - może coś o gustach muzycznych użytkowników? Ogólny wykres preferowanych gatunków i teksty kilku osób opowiadających o tym jak odkrywali swoje preferencje i czego teraz słuchają.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie chciałbym torpedować tego zapału, ale czy idea gazetki nie jest zbyt zbliżona do ostrzału pytań + kilku innych tematów?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Avrukk Myślę, że nie jest na tyle podobna, aby z niej zrezygnować. Można wydać kolejny numer i zobaczymy, co z tego wyjdzie:)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 9.11.2015, 23:49:37, Opowiadajka napisał:

Też chętnie bym się zaangażowała, ale pewnie jestem za młodym userem. :)

To nie powinien być żaden argument. Pomoc zawsze mile widziana (;

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak coś to służę pomocą, jakbyście chcieli coś z historii M-Forum wyciągnąć. :) 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja myślę, że można by było zrobić mały rekonesans i poszukać ciekawych tematów (bardziej skłaniałabym się nad tymi starszymi) oraz poniekąd je podsumować, wybrać np. 10 najbardziej interesujących/pomocnych odpowiedzi, które mogą się przydać innym. Mozna rownież zrobić temat w stylu "tips & tricks" lub połączyć te dwie rzeczy. 

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz