Jump to content

Ostatnia wycieczka klasowa.


Mastero

Recommended Posts

Posted

Cześć w tym roku to jest mój ostatni rok z moja klasą, tak więc w środku maja chcielibyśmy wyjechać na ostatnią wycieczkę.

Macie może pomysły? Jeśli chodzi o koszty to najlepiej jak najtaniej jednak maks. wkład do 350-400zł os. Długość pobytu od 2 do 4 dni.

Myślę, że dla lepszej integracji i zabawy będzie lepsze coś w stylu biwaku, niż wycieczka do stolicy, aby odwiedzić teatr. Miejsce wyjazdu Koszalin(Zach.pom.) wyjazdy i w Polsce i za granicę.

Myślałem, nad biwakiem np. do Bieszczad gdzie byśmy spali w jakimś schronisku i robili wyprawy po górach.(Koszt byłby pewnie dosyć tani, ale nie wiem bardzo jak coś takiego zorganizować i czy to doby pomysł).

Możecie mi na podstawie tych wszystkich informacji pomóc dobrać jakąś wycieczkę? Bardzo bym prosił o jakiś kosztorys lub linki, ponieważ muszę jednak wycieczkę ustalić na forum klasy i wyjść z jakimiś danymi.

Link to comment
 • 2 weeks later...
Posted

Jadąc na 2-4 dni z zachodnie-pomorskiego do Bieszczad nie sądzę, aby wyszło Wam to na dobre. Z tych 4 dni 2 dni spędzilibyście w pociągu/autokarze. Weź pod uwagę również to, że nie każdy odnajdzie się w górach, dla części osób nie będzie podobał się wysiłek w górach.

Co do specyfiki całego wyjazdu, to tak, na pewno wybierzcie biwak, wycieczka na taki ostatni wyjazd jest za nudna i taka jakby oklepana. Z własnego doświadczenia wiem, że biwak to ciąg nieokreślonych i planowanych zdarzeń, chowaniem przed nauczycielem alkoholu i poznanie wielu ludzi z terenu ośrodka z domkami/pola namiotowego, którzy również przyjechali na klasowy biwak.

Z racji Twojego miejsca zamieszkania polecałbym Tobie np. Międzyzdroje, lub inną miejscowość nadmorską. A jeśli chcecie gdzieś dalej i trochę odmiennej, poczuć inny klimat, to zapraszam w moje mazurskie strony! Sprecyzuj się jeszcze trochę z tą wycieczką...ale tak od siebie to Mazury polecam bardzo :D. Jezioro, ognisko, gitara, domki letniskowe i kupa nowo poznanych ludzi z innych organizowanych szkolnych biwaków i nie tylko!

Link to comment
Posted

Wybrałeś przeciwny koniec Polski. Bez sensu jechać łącznie 2 dni na 4 dni wycieczki :crazy: . Już lepiej pomyśl o sudetach, jeśli koniecznie chcecie w góry jechać.

Link to comment
 • 5 weeks later...
Posted

To może pomyślcie nad zorganizowaniem dłuższego wyjazdu np w formie zielonej szkoły:) i wtedy można poszaleć z pomysłami:)

Link to comment
 • yiliyane locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 • Who's Online (See full list)

  • There are no registered users currently online
 • Najnowsze posty

  • wardrum
  • yiliyane
   Otóż to. Na pojęcie samotności trzeba spoglądać szerzej. Brak chłopaka/dziewczyny to nie koniec świata. W każdym razie nie, póki jest się młodym. Gorzej jest, kiedy zbliża się 40-stka, chce się założyć rodzinę, a nikogo na horyzoncie nie ma. Szczególnie to dotyczy kobiet, bo mężczyzna może mieć dzieci właściwie w każdym wieku - kobieta niestety nie. Jeżeli chodzi o mnie, nie czuję się źle z tym, że jestem singielką - i to już od dekady. Mam jeszcze czas, gdybym chciała założyć rodzinę. Zresztą nic na siłę. Większy problem w moim życiu to mała i starzejąca się rodzina i brak znajomych. Brakiem chłopaka na razie się nie przejmuję.
  • yiliyane
   Normalny facet nie interesuje się dziećmi. Koniec, kropka. Mimo że związki z 16-latkami nie są karalne, nie oznacza to, że jest to dobre rozwiązanie. Jak dla mnie to jest duża czerwona flaga. Nie tylko gdybym sama była 16-latką czy bliskim takiej 16-latki, ale nawet gdybym miała być - jako dorosła - partnerką człowieka, który wcześniej spotykał się z dzieckiem lub przejawiał zainteresowanie dziećmi.
  • yiliyane
   Trochę tak, trochę nie. Jeżeli kobieta jest olśniewająco piękna, przeciętny mężczyzna może być nią onieśmielony i nie chcieć zagadać, bojąc się odrzucenia z powodu bycia w niższej lidze. Pięknością chętniej zainteresują się przystojni i/lub bogaci mężczyźni, ale ci stanowią tylko ułamek społeczeństwa - w dodatku część z nich, mimo swojego statusu, nie jest, jako partner, zbytnio wartościowa. Może się zdarzyć, że piękność żyjąca nie w wielkich metropoliach, nie mająca zbyt wielu kontaktów towarzyskich, szczególnie w wyższych sferach, nie zostanie zauważona przez mężczyzn o wyższej pozycji, którzy nie będą peszyli się na jej widok. Może się zdarzyć, że piękność, która ma kontakty w wyższych sferach, będzie przyciągała jedynie mężczyzn złego charakteru. Nie zgodzę się natomiast ze stwierdzeniem, że najpiękniejsza kobieta ma najmniejsze szanse na zdobycie wartościowego mężczyzny. Najtrudniej jest brzydkim kobietom, bo tych nie chcą ani bogaci i przystojni, ani nawet przeciętni.
  • yiliyane
   Powody, dla których kobiety zwykle wybierają starszych mężczyzn są te same od tysięcy lat. Starszy mężczyzna jest dojrzalszy i lepiej sytuowany niż rówieśnik/młodszy mężczyzna. W przeszłości nacisk był kładziony bardziej na majątek, obecnie, mam wrażenie, na dojrzałość. Ale to jest pewna generalizacja. Nie każda kobieta wybierze starszego mężczyznę. Od każdej reguły są przecież wyjątki. A od tej - w dzisiejszych czasach - mam wrażenie, że jest całkiem sporo wyjątków.
 • Recent Status Updates

  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
   · 5 replies
  • Kerosine

   Kerosine

   Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
   · 0 replies
  • Pizzaro

   Pizzaro

   Czy jest tutaj życie?
   · 3 replies
  • _Balladyna_

   _Balladyna_

   idę pogadać z siostrą

   · 0 replies
 • Popular Contributors

  1. 1
   yiliyane
   yiliyane
   7
  2. 2
   Kerosine
   Kerosine
   3
  3. 3
   kasia_demańska
   kasia_demańska
   1
  4. 4
   Xantos
   Xantos
   1
 • Top użytkownicy (7 dni)

  yiliyane
  yiliyane
  30 posts
  Kerosine
  Kerosine
  17 posts
  wardrum
  wardrum
  14 posts
  Gloria
  Gloria
  10 posts
  Martusiaaaaaa92
  Martusiaaaaaa92
  5 posts
  Xantos
  Xantos
  4 posts
  Adam3344
  Adam3344
  4 posts
  kasia_demańska
  kasia_demańska
  3 posts
  nunca
  nunca
  2 posts
 • Top użytkownicy (miesiąc)

  Kerosine
  Kerosine
  48 posts
  yiliyane
  yiliyane
  45 posts
  wardrum
  wardrum
  39 posts
 • Top użytkownicy (rok)

  Kerosine
  Kerosine
  457 posts
  yiliyane
  yiliyane
  394 posts
  Gloria
  Gloria
  127 posts
×
×
 • Create New...
Please Sign In or Sign Up