Jump to content

Kolejny nudny temat powitalny

Quers

Recommended Posts

Posted

DZEŹDŹ!

Dobra, pierwsze powitanie mam już za sobą :jupi: - to teraz może napiszę kilka słów o sobie.

Jestem młodym człowiekiem, na imię mi Igor i od czerwca 2012 mieszkam w Niemczech, podoba mi się tutaj - świetni ludzie, szkoła itd itp. Pomijając problem, że mieszkam na wsi a wcześniej mieszkałem w "troszkę" większym mieście, bo w Szczecinie (taka wioska z tramwajami, "nad morzem") no i tak trochę się zmienił krajobraz, wcześniej widziałem centrum handlowe z 7. piętra a teraz widzę oborę, gdzie sobie baranki mieszkają, zapachy też się trochę zmieniły, bo troszkę mi śmierdzi... kupą (mama twierdzi, że ten zapach jest "zdrowszy).

Słucham wszystkiego, dosłownie. Jem wszystko (nie jestem gruby ;_;) no i co jeszcze... zadawajcie pytania to pewnie odpowiem :c

Czuję się dziwnie pisząc o sobie i nie ma w tym temacie wgl stylu w jakim piszę, więc spoko :ass:

HEF FAN!

Posted

Cześć.

Masz jakieś zainteresowania? Czytasz coś? Oglądasz filmy? Może uprawiasz sport?

wgl

Na przyszłość: unikaj pisania skrótami ;)

Posted

Zainteresowania, zainteresowania... uczęszczam na zajęcia teatralne, ale dopiero od września. Czytać raczej nie, może kiedyś jakaś książka mnie wciągnęła ale nie czytam jakoś "nałogowo". Czasami oglądam filmy, ale tak jak książki - nie za często, teraz mam ferie to mam zamiar sobie obejrzeć dużo filmów (mam dość sporą listę :D ). W lato jeżdżę na rowerze i sobie czasami pobiegam. Za pisanie skrótami przepraszam, taki zły nawyk ;)

Posted

Witaj, widzę, że już się nieźle rozpisałeś ^^

Tak jakoś wyszło, nudzi mi się - a, że to strasznie wciąga to już zupełnie inna sprawa :D

Masz last.fm?

Nie, być może założę, ale pewnie skończy to jak mój Ask, na którego wchodzę raz na tydzień ;)

Posted

Quers, witaj serdecznie, pozdrów Niemcy ode mnie, kiedyś wpadnę. ; )dobra wioska nie jest zła, naprawdę. Ważne, że masz prąd, bieżącą wodę i dostęp do Internetu, resztę da się jakoś przeżyć. ; )

Posted

Też sądzę, że nie jest najgorzej, aczkolwiek wolę mieszkać w mieście. Wieś jest dobra ale jak ktoś jest stary i swoje już przeżył albo gdy chce sobie wypocząć w ciszy podczas wakacji ;)

Posted

Witaj kolejny szczęściarzu mieszkający w Niemczech!

Posted

ej, doslownie. swiecace frytki. albo swieczki. moze jego dziewczyna ma urodziny i chcial zrobic rozbierana niespodzianke?

siema:]

ps. czemu placzesz, ze nie jestes gruby?:(

Posted

Parafrazując, witaj kolejny nieszczęśniku mieszkający w Niemczech :)

Jak się tam odnoszą do Polaków? Przyznajesz się do ojczyzny?

Uprzedzam, że co niektórzy mają uprzedzenia, co do Coelho i mogą być zgrzyty. Kiedyś zostałem nazwany "kmiotkiem" (humorystycznie, co prawda) za cytowanie jego słów.

Pozdrawiam.

Posted
Uprzedzam, że co niektórzy mają uprzedzenia, co do Coelho i mogą być zgrzyty.

W samą porę bo miałem zauważyć, że Quers jako nieczytający książek rzucił się na pseudointeligencje (Coelho). Czytanie faktycznie jest dobre dla rozwoju...

Witaj na forum.

Posted

Dlaczego ten rok będzie rokiem nowej prawicy?

Posted
Właśnie zastanawiam się nad tym, co facet w twoim awatarze trzyma w dłoni. Doszedłem do wniosku, że to świecące frytki.

Zgadłem?

Tak! Zdecydowanie to są świecące frytki ;D

ps. czemu placzesz, ze nie jestes gruby?:(

To miało prędzej zapobiec pytaniom czy jestem gruby po tym, że napisałem, że jem wszystko :(

Jak się tam odnoszą do Polaków? Przyznajesz się do ojczyzny?

Ogólnie to w szkole jestem jedynym polakiem, jest 2 chłopaków z Afganistanu, jeden z Wietnamu i jedna dziewczyna z Rosji, chodzę do normalnej szkoły. Myślałem, że raczej nie przyjmą mnie miło i nie będę dobrze odbierany od samego początku, no cóż - tak zapewne byłoby w Polsce gdyby ktoś przyjechał z zagranicy (zapewne nie każdy, większość). Ale się zdziwiłem, jedynie na pierwszej lekcji się na mnie dziwnie wszyscy patrzyli, potem kilka osób do mnie zagadało i w zasadzie (teraz popiszę się skromnością) to jestem lubiany i odebrali mnie dobrze, pojedyncze osoby mnie nie lubią ale nie jest ich wiele.

Do ojczyzny się przyznaję, staram się wyprostowywać stereotypy - ponoć w Polsce jest zimno jak na Syberii (tak usłyszałem :lol: ), dużo razy się spotkałem ze stwierdzeniem, że Polska to bardzo religijny kraj. Być może to prawda, bo mocherów u nas pod dostatkiem, tyle że wiele osób wzięło to zbyt dosłownie i niektórzy myśleli, że wszyscy są bardzo przywiązani do religii - osobiście jestem ateistą i w kościele byłem dobre kilka lat temu, chodzę na etykę.

Na Boże Narodzenie była akcja w szkole, że robiono paczki (2 paczki na klasę) do biednych krajów i w tym do Polski, i z tej okazji obejrzeliśmy film podsumowujący akcję z tamtego roku i kilka osób się zdziwiło, że asfaltowa droga wygląda identycznie jak w Niemczech...

Ale jest okej, lepiej niż myślałem, że będzie - przyjaciół znalazłem i nikt mi nie dokucza z powodu pochodzenia. Mam najlepsze świadectwo w klasie - faktem jest, że "troszkę" z tego miałem w polskiej szkole ale doszło kilka nowych rzeczy, które zrozumiałem, więc myślę, że jak dojdę do tego momentu co nie będzie już nic co miałem wcześniej to dam sobie radę.

Uprzedzam, że co niektórzy mają uprzedzenia, co do Coelho i mogą być zgrzyty.

Hmmm... no dobrze to w takim razie zmienię na coś innego :) Dzięki!

Dlaczego ten rok będzie rokiem nowej prawicy?

Nie wiem, mam nadzieję, że tak nie będzie :|

Posted
Tak! Zdecydowanie to są świecące frytki

A tak serio to też jestem ciekawy. To frytki, czy coś innego?

Ciekawe, że Polska jest tak odbierana na świecie i to u bliskiego sąsiada. 2 myśli przechodzą mi przez głowę. Pierwsza taka, że w takim razie nie ma co narzekać, bo może naprawdę jest bardzo źle i to co mamy i o co walczymy i płaczemy, że nie mamy to może na razie jest dla nas zbyt wiele? (po prostu chcemy zbyt wiele, a tak naprawdę jesteśmy tak biednym krajem, że masakra i na pokaz staramy się udawać bogatych, a fakt że mamy drogi w ogóle jest faktem dla nas szczęśliwym).

A 2-ga myśl to taka że jednak przykro że nas tak odbierają.

Posted
Tak! Zdecydowanie to są świecące frytki

A tak serio to też jestem ciekawy. To frytki' date=' czy coś innego?

[/quote']

Myślę, że świeczki.

Mnie właśnie to czasami irytuje jak słyszę takie coś, bo nie wiem jak to jest powiedzmy na takich wiochach zbitych dechami a jak było np. w Szczecinie. Oni tylko powtarzają to co wcześniej usłyszeli - kogoś wymysły, bo spotkałem też starszą panią, która była w Świnoujściu i za pierwszym razem tak jej się spodobało, obsługa w najzwyklejszym hotelu i tak dalej, że postanowiła jeszcze 2 razy tam pojechać. Przez Euro też pewnie dużo osób zmieniło opinię o nas. Sam fakt, że Błaszczykowski i Lewandowski grają w BvB, którego mój kolega z klasy jest fanem i ma koszulkę na WF z Lewandowskim ;D Nigdzie nie jest idealnie - u nas przekładają otwarcie autostrady, której nie potrafią zrobić a w Berlinie przełożyli właśnie kolejny raz otwarcie lotniska i reakcja taka sama. Tyle że pewnie lotnisko otworzy się szybciej niż nasze autostrady ;)

Posted

Quers, możesz coś więcej powiedzieć o tym avku?

Posted
Quers, możesz coś więcej powiedzieć o tym avku?

Dominującym kolorem jest fioletowy, model na zdjęciu jest nagi i ma średniej długości włosy. Model może być leworęczny, gdyż w tej ręce trzyma pomarańczową świeczkę, która rozjaśnia nieco mroczne otoczenie.

W dolnej jego części znajduje się mój nick. Ciekawostka: "Q" jest napisane większą czcionką niż reszta nicku. Zdjęcie pochodzi z weheartit.

Posted

Witamy:) jakiej muzyki słuchasz ?

Posted
Dominującym kolorem jest fioletowy, model na zdjęciu jest nagi i ma średniej długości włosy. Model może być leworęczny, gdyż w tej ręce trzyma pomarańczową świeczkę, która rozjaśnia nieco mroczne otoczenie.

W dolnej jego części znajduje się mój nick. Ciekawostka: "Q" jest napisane większą czcionką niż reszta nicku. Zdjęcie pochodzi z weheartit.

Prawie dobrze, dodałbym jeszcze, że dominuje nie tyle fiolet, co kolorystyka ciemna, a obraz rozświetlony jest świecącymi frytkami. Można również stwierdzić, że w centrum znajduje się twarz mężczyzny, którego wzrok skierowany jest na punkt poza obrazem.

Posted
Dominującym kolorem jest fioletowy

Przez Ciebie będę się teraz zamartwiać myślą, czy aby nie jestem daltonistką :mrgreen:

Posted
Witamy:) jakiej muzyki słuchasz ?

Wszystkiego prócz rapu i innych "ciężkich dźwięków" podobnych do wycia słynnej kuny w agreście.

Dominującym kolorem jest fioletowy

Przez Ciebie będę się teraz zamartwiać myślą' date=' czy aby nie jestem daltonistką :mrgreen: [/quote']

No proszę Cię no :< Górny, dolny, prawy zarówno jak i lewy róg są ciemnofioletowe (a nawet i mój napis!).

Ewentualnie prawy górny podchodzi trochę pod ciemno-malinowy.

Jedynie świecące frytki przybrały na tym zdjęciu inny kolor żeby nie było za słodko, bo frytki nie są słodkie :(

Deuteranopia, daltonizm – wada wzroku, odmiana ślepoty barw, polegająca na nierozpoznawaniu barwy zielonej (lub myleniu jej z barwą czerwoną).
Posted

Ej, wybacz, ale dla mnie fioletowy jest tylko napis :<

Tak w ogóle to witaj i zagość tu na dłużej.

Posted

Siemka

Widzę, że bardzo dokładnie opisałeś swoje okolice:D.

Słucham wszystkiego, dosłownie. Jem wszystko

Jesz nawet kamienie? Bo jak wszystko to wszystko:D A słuchasz wszystkiego ( w dosłownym sensie), nawet wiertarki u sąsiada wyżej?:D

Analizujecie ten avek tak dogłębnie, że czuję się jakbym była na lekcji polskiego:D

Posted
trzyma pomarańczową świeczkę, która rozjaśnia nieco mroczne otoczenie.

Dla mnie to wciąż są świecące frytki. Wybacz.

Baw się dobrze na m-forum! (choć widzę, że już się całkiem dobrze rozgościłeś) =)

Posted

Witaj:) a dlaczego ten nick a nie inny? :>

Posted
Ej, wybacz, ale dla mnie fioletowy jest tylko napis :<

To jakie są inne kolory prócz pomarańczy świecących frytek!?! Na pewno nie jest to czarny :(

Jesz nawet kamienie? Bo jak wszystko to wszystko:D A słuchasz wszystkiego ( w dosłownym sensie), nawet wiertarki u sąsiada wyżej?:D

Niestety, w Polsce jak mieszkałem w dużym bloku na 7 piętrze w lecie byłem skazany na codzienne wiercenie o 7 rano. A tu sąsiad coś robi, a tu akurat w całym bloku rury wymieniali - straszne D:

Witaj:) a dlaczego ten nick a nie inny? :>

Powiem Ci, że jest to bardzo fascynująca historia! W pewien nudny wieczór (jak to każdy wieczór, który znajduje się w środku tygodnia) przeglądałem program telewizyjny na najbliższe dni. Moją uwagę przykuł program w niewielkiej stacji telewizyjnej o nazwie "quer", bardzo mi się spodobała ta nazwa :lol: Wpisałem w google i wyszło mi tego za dużo, natomiast dodałem "s" i wyskoczyło mi o tylko francuskie miasto/wieś. Wiem, ciekawa historia.