NYC

Co właśnie wyczynia twój zwierzak?

Recommended Posts

Dwa koty bawią się w ogrodzie, trzy wylegują na tarasie a Tosha, jak zwykle, gdzieś się włóczy.

Pies obwąchuje choinki.

Śpi, co jest bardzo dziwne, gdyż jest szczeniakiem, ma niespełna 4 miesiące i zwykle o tej godzinie jeszcze szaleje ;)

Czarnuszka z zamkniętymi oczami i w pozie wyrażającej najgłębsze zadowolenie wygrzewa się pod biurkową lampą. W jasnym świetle widać przebijające spod czerni czekoladowe podszycie, ach, jaka piękna jestem.

Mru zaszyła się na pawlaczu, najpewniej z zamiarem odespania dnia pełnego niemiłych, weterynaryjnych przeżyć .

Mam kota więc bym mógł tu tylko pisać treści "śpi","je","pije","nie wiem" :D Nawet nie przypuszczałem (przed posiadaniem kota), że to są tak mało potrzebujące zwierzaki.

Marian maltretuje puste pudełko po chusteczkach higienicznych, chyba nie może uwierzyć, że się do niego nie zmieści. Wasyl śpi na moim łóżku. Dyzio prawdopodobnie kręci się po kuchni w nadziei, że zostawiłem coś dobrego na wierzchu. Reszty nie widzę. 

Moje buro-białe futro z czarną pręgą na grzbiecie korzysta z ostatnich dni podczas których ma możliwość wygrzewania się na obecnie już tylko w zasadzie letnim kaloryferze. Futra czarne i biało-bure z uroczym "siodełkiem" leżą odpowiednio na krześle i na moim łóżku.

Moje kawie domowe biegają na dworze, w zmontowanej wczoraj przeze mnie zagrodzie :D Mała Tola ich pilnuje, a Labiszonka Lunka śpi z głową na moich stopach. ♥

Moja Onyksowa Bogini leży wyciągnięta jak długa obok mnie na kanapie i łaskawie pozwala się masować, poklepywać, drapać TEN punkt na grzbieciku i tamte pod bródką / między uszami, ugniatać poduszeczki na łapkach - jednym słowem po prostu kochać ♥

• + 1

Jak każdej nocy - labradorowa Bubka rozgościła się na moim łóżku, zupełnie nie przejmując się tym, że zajęła prawie całą jego powierzchnię :D 

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

• Chatbox

Load More
    You don't have permission to chat.
  • Recent Status Updates

• Shady-Lane90

Shady-Lane90  »  Filip

Trzymam magiczne kciuki! Serduchem jestem z Tobą Fifi! Pamiętaj, że jak coś, to ściągamy odszkodowanie! ;D 
      · 9 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

"Żyję w kraju, w którym wszyscy chcą mnie zrobić w ch*ja. Za moją kasę."
      · 4 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

· 9 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

Chińska klątwa brzmi: "Obyś żył w ciekawych czasach.".
      I my faktycznie żyjemy w ciekawych czasach.
      · 3 replies
    • Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy

let the bodies hit the floor, let the bodies hit the floor, let the bodies hit the floor...
      · 0 replies
    • karo123
      Problem z bliskością.
      pisze z chłopakiem z tego samego miasta już 3 miesiące.Spotkaliśmy sie dwa razy chociaż to drugie spotkanie było naprawdę udane.Dopiero co sie poznajemy, nawet sie z nim nie przytulalam, ale naprawde go polubilam lecz nadal jego charakteru nie znam..no i chodzi o to ze piszemy CODZIENNIE.Od tych trzech miesięcy, a do żadnego zblizenia pomiędzy nami nie doszlo, bo ja sie wstydze bliskosci z chlopakiem bo nigdy nie mialam ani tego co może sobie pomyśleć..dziwnie że poświęca mi tyle uwagi ze codzie
    • Shady-Lane90
    • Shady-Lane90
      Wasz ostatni zakup.
      Laptop polecony przez @Kalafior_Grozy ♥ Dziękuję braciszku!
    • mw2
      Czy intuicja kiedykolwiek was zawiodła?
      Jako, że jestem racjonalistką jeśli chodzi o praktyczną część życia częściej zdarza mi się posługiwać logiką przy podejmowaniu decyzji lub częściowo emocjami przy sferze uczuciowej.  Intuicja w moim życiu przydaje się do oceny osób, których poznaję i mam na myśli tutaj nie odbiór kogoś czy pierwsze wrażenie, a intuicyjne przeczucie, czy komuś warto zaufać. 
    • Kerosine
      Czy intuicja kiedykolwiek was zawiodła?
      Głęboko wierzę [chciałabym wierzyć] w to, że prawdziwa intuicja nie myli się nigdy. Natomiast - niestety - zdarza się, że jej głos bywa trudny do rozpoznania i to, co bierzemy mylnie za szósty zmysł jest w istocie szeptem naszych lęków i wątpliwości [lub przeciwnie: pragnień], które także przecież są impulsami płynącymi z wnętrza. Bywa, że słuchania własnej intuicji trzeba się dopiero nauczyć i stanowić to może prawdziwe wyzwanie, prawdopodobnie niewiele jednak jest rzeczy bardziej wartych poświ