NYC

Co właśnie wyczynia twój zwierzak?

Recommended Posts

Co w tej chwili dziwnego bądź zabawnego czy normalnego robi twój potworek lub ich stado? Temat założony na potrzebę osób posiadających nadaktywne zwierzaki, aby mogły opisać ich ADHD:D

Moje akurat nic zapewne, poszły w kimę:P

Moja Sonia jest zażenowana bezsensownością tego tematu, mądra psina : 3

Jest temat o pandach, który tez nie ma żadnej wartości merytorycznej, więc będzie i ten:D

Jest temat o pandach, który tez nie ma żadnej wartości merytorycznej, więc będzie i ten:D

Mój kolega zabił rodziców, więc i ja zabiję swoich.

Kot wszedł na stół w kuchni i je kanapkę.

Moja kotka od wczoraj wskakuje na wszelkie szafy, półki i biurka.

Aktualnie maltretuje pluszową krowę.

Lusia [kot] aktualnie zapewne wygrzewa się na kaloryferze w kuchni albo śpi.

Nelly [pies] aktualnie szczeka na podjeździe :3

Moja bestia stwierdzila, ze jego miejscowka jest kiepsko wyklepana, wiec od dobrych 15 minut lazi po swojej pufie w kolko ._.

Gania za uformowaną z pozłotka kuleczką. Aportuje jak pies - przynosi zdobycz, kładzie przede mną i czeka aż jej rzucę.

Ostatnie chwile w rodzinnym domu i widok mojej kotki. Patrzy na mnie i siedzi bardzo równo,nieruchomo jak koci posąg na niewielkiej książce.

Siedzi nieruchomo na komodzie żarliwie wpatrując się w listwę podłogową. Dopiero dziś - po tylu miesiącach zastanawiania się o co temu zwierzęciu chodzi - zorientowałam się, że tam gdzieś żyje sobie mysz. Usłyszałam jak cicho piszczy i automatycznie zaczęłam szczuć ją kotem. Ten zrozumiał o co chodzi i zaczął szukać zdobyczy, ale jak na razie tamta siedzi cicho gdzieś... w podłodze. Uwielbiam to mieszkanie.

Ricky the szczur - śpi grzecznie na najwyższej półce swojej willi. Hildegarda the szczur - również śpi, ino w domku. Andromeda the kot - usiłuje mnie zjeść -_-"

Kocurek pół dnia dziś wygrzewa się w fotelu przed oknem. Aktualnie leży na moich udach w blasku promieni słonecznych i jest jej niesamowicie przyjemnie. Dodatkowo jej śpiewam i głaszczę, więc z pewnością czuje się jak księżniczka. :3

Właśnie doszłam do wniosku, czytając Wasze wypowiedzi, że moja Perła nie jest psem, a kotem. Leży ze mną w łóżku, szczelnie przykryta kołdrą, pyszczek ma na mojej stopie.

Dostała pierdolca i skacze po całym pokoju, biega, wpija się pazurami w co tylko może - ogólnie rzecz biorąc szuka zwady i zaraz z hukiem wyleci z pokoju.

Dwa koty bawią się w ogrodzie, trzy wylegują na tarasie a Tosha, jak zwykle, gdzieś się włóczy.

Pies obwąchuje choinki.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Who's Online (See full list)

• yiliyane
    • Kerosine
    • Olga_00
    • Shady-Lane90
    • alegoria
    • dannonka
    • Anarchist
    • MARCEL17101980
  • Chatbox

Load More
    You don't have permission to chat.
  • Recent Status Updates

• Kalafior_Grozy

Kalafior_Grozy  »  Shady-Lane90

· 2 replies
    • Kalafior_Grozy

· 0 replies
    • Kerosine

Kerosine

Lato w mieście lesie, wakacje pod sosną.
      · 0 replies
    • Kalafior_Grozy

· 0 replies
    • Kerosine

Kerosine

Zobaczyć świat w ziarenku piasku,
      Niebiosa w jednym kwiecie z lasu.
      W ściśniętej dłoni zamknąć bezmiar,
      W godzinie – nieskończoność czasu.
      ["how the universe ends is how it begins"]
      · 0 replies
    • Olga_00
      Czy wyglądam ma swój wiek?
      Wiem, że to dziwne. Ale gdy miałam 12 lat mamy mojej koleżanka powiedziała, że ze względu na wzrost wyglądam na 14-15 lat, a siostra wtedy gadała, że na 16 lat wyglądam. W wieku 12-13 lat nie kojarzę żeby ktoś dziecko mi mówił tylko proszę pani. Jak byłam gim brali mnie za lo, jak zaczynałam lo czy gim to myśleli że kończę lo lub gim, pod koniec lo brali mnie za studentkę. W wieku 11-16 lat brali mnie za 2-3 lata starsza rzadziej za rok starsza bądź 4 lata starsza. W wieku 14 lat jakiś gościu po
    • Shady-Lane90
      Wzywam Cię do odpowiedzi!
      Dziękuję Ci @Kerosine za wybór świetnych tematów! Udzieliłam odpowiedzi w obu Z mojej strony nominacja leci do @Kalafior_Grozy. Mój drogi braciszku, proszę o odpowiedź w którymś z poniższych tematów.    
    • Shady-Lane90
      Życie po sąsiedzku.
      W swoim prawie 30-letnim życiu mieszkałam w różnych miejscach. Przez pierwsze kilka lat w domu jednorodzinnym z babcią. Przez kolejne naście - w bloku. W wieku 17 lat zamieszkałam w domu jednorodzinnym, który powstał dzięki samozaparciu i heroicznej pracy mojego taty. W międzyczasie jednak wyprowadzałam się kilkukrotnie - a to na studia, a to do "miłości mojego życia". Na studiach również mieszkałam w domu jednorodzinnym. W Legnicy dzieliłam z lubym małą kawalerkę i przyznam szczerze - trafiał m
    • WszyscyZginiemy
      Zazdroszczę innym...
      Wiary, że coś jeszcze jest po śmierci.
    • Kerosine
      Ludzie emitujący negatywną energię
      Moim zdaniem to kwestia tego, że [wielkie] miasto - ze swym ciągłym pędem, hałasem, zanieczyszczeniem i oddzieleniem od natury - ogólnie stanowi niesprzyjające człowiekowi środowisko. Weekendowa czy letnia poprawa sytuacji jest oczywiście zauważalna, jednak prawdziwą różnicę widać i czuć dopiero po przeniesieniu się w rejony położone daleko od centrum, na rubieża miejskiego molocha lub wręcz do strefy suburban. Osobiście jak najbardziej mogę powiedzieć, że przeprowadzka x lat temu w bardziej ruc