• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

alooohaa

Krystyna Pawłowicz

Recommended Posts

Hehe, jak jesteście tacy pro-homo to idźcie powalczyć o prawa homoseksualistów w Rosji. Tam właśnie zakazano gejowskich parad przez 100 lat i propagowania homoseksualizmu - czemu nikt z was o tym nie pisze? Przecież to gorsza sytuacja niźli w Polsce mają.

Ten pierwszy filmik z Pawłowicz wysłuchałem i całkiem sensownie mówiła - widzę, że przyczepiliście się tylko tego, że jest z PiSu i ma poglądy konserwatywne. Buczenie lewicy w momencie, kiedy pani poseł mówi o KK to również chamstwo i buractwo. No tak, ale jesteśmy tacy liberalni, że olejemy to.

tak jak wyżej, pis to ta sama maść co po, sld, psl, palipsy i reszta komuchów. Im wszystkim zależy, by jak najmniej się mówiło o problemach.

To ktoś ty jest? Korwinista, czy patriota natchniony duchem naszych odważnych przodków?

Nie skumałeś aluzji, jesteś głupszy ode mnie.

Oczywiście, że skumałem, ale ta gadka o krwi była tak idiotyczna, że nie mogłem się powstrzymać. Przy okazji ciekawa sprawa, że sam uważasz się za głupka.

Tak jak powiedziała Pawłowicz, wiadro hormonów nie zmienia płci.

Może i tak, ale czy to jest jakikolwiek powód by pozbyć się reszty kultury i jechać po osobie która dostała K w dowodzie?

ojej, ojej.

zakazano gejowskich parad przez 100 lat i propagowania homoseksualizmu

Wszędzie niech będzie zakazane, przecież to wyeliminuje problem i zlikwiduje homoseksualizm. Że też nikt o tym nie pomyślał. Takie proste rozwiązanie.

A tak w ogóle to już bardzo daleko jesteśmy od głównego tematu.

Tak jak powiedziała Pawłowicz, wiadro hormonów nie zmienia płci.

Że tak z wikipedii ściągnę bo nie chce mi się tego pisać na piechotę:

płeć genetyczna

płeć gonadalna

płeć genitalna

płeć hormonalna

płeć gonadoforyczna

płeć germinatywna

płeć fenotypowa

płeć somatyczna

płeć mózgu

płeć psychiczna

płeć seksualna

płeć społeczna

Ale jak widać Pawłowicz zna tylko jedno kryterium i na ślepo się nim posługuje.

No przecież jest, co tu wkręcać? Image(wprowadźcie tą emotkę, brakuje mi jej tak bardzo). W ustawie nie ma ani słowa o adopcji, więc może nie bawmy się w przewidywanie przyszłości, skupmy na faktach. Dlaczego to jest takie nienormalne, powiedz mi, co Cię boli w tym, że ktoś jest szczęśliwy z osobą tej samej płci? No nie kumam za cholerę. Poza tym, wiesz, homoseksualiści to nie tylko jakiś Jacyków w telewizji, tylko też zwykli ludzie, którzy na co dzień nie obnoszą się ze swoją orientacją, ale przecież Ty nie chcesz tego zobaczyć, bo jesteś zaślepiony swoją awersją do "pedalstwa". Zazdrościsz Rosji, czy Ukrainie braku wolności? To kiepsko raczej kolego. A dla heteroseksualistów związki partnerskie też są potrzebne, sam znam parę, która by z tego skorzystała, nie każdy chce brać ślub. W ogóle, kurwa, nie powinienem się angażować w dyskusje na ten temat z typem, którzy używa zwrotu "pedalstwo", bo to przecież mówi z góry już, że mu nie da się nic wytłumaczyć.

Ohoho, nie bawmy się w przewidywanie przyszłości.. widzę argument zabolał, dobrze wiemy, że jak dostaną palec, to będą chcieli wszystko. Do szczęścia nie jest potrzebne im formalizowanie związku.

Oceniam ich przez pryzmat ludzi, którzy reprezentują ich interesy, a każdy widzi kim oni są. Przykro - lewactwo ma prawo oceniać np. Kościół poprzez kilku księży pedofilów i fanatyków wiary, to i ich środowiska możemy tak samo traktować.

Związki partnerskie dla hetero? Po co? Istnieją śluby, nie ma problemu z ich zawarciem. Nie widzę zupełnie sensu tworzenia czegoś nowego w tej kwestii. Co do dziedziczenia, zezwolenia na informowanie o stanie zdrowia - wszystko można uregulować notarialnie.

Co do braku wolności.. lepsze oczywiście jest propagowanie na siłę pedałów w programach dla dzieci (mam na myśli akcję BBC).

a teraz.. "w ogóle, kurwa, nie powinienem się angażować w dyskusję na ten temat z typem, który jest 'tolerancyjny', bo to przecież mówi z góry już, że mu nie da się nic wytłumaczyć"

To ktoś ty jest? Korwinista, czy patriota natchniony duchem naszych odważnych przodków?

Racjonalnie myślący człowiek, ze zdrowymi przekonaniami. Po prostu. Korwin to paranoik, mówi to co ludzie chcą słyszeć, nie wierzę w ani jedne jego słowo.

Może i tak, ale czy to jest jakikolwiek powód by pozbyć się reszty kultury i jechać po osobie która dostała K w dowodzie?

To już jest jej sprawa, w jaki sposób to zrobiła. Przekaz był jasny. Jak ktoś jedzie po klerze od 'czarnej mafii' to nikt hałasu nie robi jakoś.. wielcy obrońcy uciśnionych. Hipokryci.

alooohaa, jeszcze dodajmy płeć penisa, płeć duszy, płeć pęcherza, płeć oka, płeć ucha. Każdy wie o co chodzi, tylko każdy udaje głupiego i bawi się w filozofa. Krzysiek pozostanie Krzyśkiem. Powoli przestaje być posłem, a zostaje celebrytą, bo aktywność sejmowa znikoma. Wszystko fajnie, tylko szkoda, że za nasze pieniądze.

Wiecie co ? Komentujemy niski poziom debaty politycznej w naszym kraju a sami czasami choćby na tym forum zachowujemy się poniżej poziomu "średniej intelektualnej". Pieprzyć emocje i spójrzmy na sprawę trzeźwo - mamy homoseksualistów w Polsce? Mamy. Czy homoseksualizm jest groźny? Wątpliwe. ( Czy ktoś słyszał o przypadku gwałtu dokonanego przez homoseksualistę ? ). Dla mnie homoseksualizm jest wyborem. Wyborem który podejmuje dwóch dorosłych ludzi nikomu przy tym nie szkodząc. Więc w czym problem? W tym, że lubimy decydować o tym jak mają żyć inni? A co to nas przepraszam obchodzi ? Ja mam swoją kołdrę, oni mają swoją i niech tak pozostanie.

Słowa posłanki należny uznać za niewłaściwe i je potępić.

alooohaa, jeszcze dodajmy płeć penisa, płeć duszy, płeć pęcherza, płeć oka, płeć ucha. Każdy wie o co chodzi, tylko każdy udaje głupiego i bawi się w filozofa. Krzysiek pozostanie Krzyśkiem.

Jasne, że możesz podważać naukowe fakty, jak tam chcesz. Płeć penisa to właśnie płeć genitalna tak przy okazji, płeć duszy to płeć psychiczna.

Warto jednak zauważyć, że transseksualizm to choroba, a wyśmiewanie się z kogoś tylko dla tego, że jest chory jest po prostu żałosne. Takie osoby przechodzą dramat, a decydując się na zmianę płci muszą przemeblować całe swoje życie. A potem przychodzi taka kobieta z niewyparzoną gębą i nie mając pojęcia o czym mówi zaczyna obrażać ludzi. I to w imię czego? Nie wiem co chciała tym udowodnić.

Krzysiek pozostanie Krzyśkiem.

Może dla Ciebie, może dla wszystkich. No i co z tego? Co komu do tego?

Nie sądzę, że jakikolwiek facet zmieniał płeć dla jaj (niefortunne określenie ;)) Miał do końca życia się męczyć w obcym ciele, żeby tylko nikt nic nie powiedział? Sorry, ale to śmieszne.

Nie wiem dlaczego wszyscy muszą być zrobieni pod państwowy wzorek. Rodzina 2+2, praca do 67, dom z ogródkiem, pies i kot.

A to, że akurat ten przypadek gwiazdorzy po sejmie - cóż, tak samo robi wielu innych posłów, w tym pani Pawłowicz i jest to odrębna kwestia, która do transseksualizmu nie ma nic.

Co Wy sądzicie o zachowaniu prof. Krystyny Pawłowicz?

Sądzę, że przypominało bardziej kiepski stand-up niż wystąpienie poważnego polityka, jak napisał ktoś w komentarzach pod słynnym filmikiem. A całościowo - sądzę, że jest poniżej poziomu.

Czy w imię wyznawania własnych poglądów sposób przekazu się nie liczy?

Zawsze się liczy. Kulturalna osoba pewnych rzeczy nie robi. I tym się objawia fakt, że jest kulturalną osobą.

Czy na polskiej scenie politycznej jest miejsce dla osób powszechnie uznanych za politycznie niepoprawne?

Jeśli przekazują swoje myśli w godny sposób to pewnie, że tak. Cokolwiek jednak istnieje różnica na przykład pomiędzy "nie popieram homoseksualizmu i uważam, że to choroba" a "pier... pedały chore na łeb", nie sądzisz?

Czy taki język przystoi osobie, która reprezentuje tytuł profesora?

Nie.

I może jeszcze jedna kwestia - czy uważacie, że jej sposób przekazu to chęć walki o własne przekonania czy może raczej chęć zwrócenia na siebie uwagi?

Zależy od jej poziomu intelektualnego. Jeśli jest bardzo niski - to pierwsze, bo chce walczyć, a inaczej nie umie. Jeśli ciut wyższy niż przypuszczam, to drugie.

kiedy pani poseł mówi o KK
szkoda, że wybiera z KK to co jej akurat pasuje. Jak taka religijna, to powinna przestrzegać wszystkich przykazań, nie wybiórczo.

Trochę smutno mi, że większość posłów podeszła do tego w ten sposób, że nie interesowała ich treść ustawy a głosowali tak jak sobie zaplanowali wcześniej (wedle XIX-wiecznych tradycji i słyszanych stereotypów). Mało kto pomyślał o społeczeństwie i związkach heteroseksualnych, bo nie każdy ma zamiar biec do ołtarza żeby zyskać prawa. Dyskutowanie o tym kto z kim śpi, kto kogo kocha. Homoseksualiści nie przestaną się kochać, a po zaakceptowaniu ustawy nie będzie ich więcej. Może nawet trochę by to zmniejszyło liczbę rozwodów?

Język jakim posługują się nasi wybrańcy narodu, już dawno zszedł na psy, nie urażających miłych czworonogów. Pan Palikot zrobił z polityki happening na początek z świńskimi łbami i wibratorami, teraz ma kolejne zabawki, ale już w ławach sejmowych. Taki człowiek w parlamencie angielskim, amerykańskim zostałby już dawno zapomniany.

Nikt nie pozbawia ludzi takich jak Grodzka do bycia człowiekiem, ale jakie ma predyspozycje do tego by zostać marszałkiem, czy to tylko zagranie Palikota na zrobienie szumu i odwrócenie uwagi od ważniejszych spraw.

Jeszcze jedna sprawa, jestem przeciwny adoptowaniu dzieci przez pary homo. Nie wyobrażam sobie dziecka dorastającego w domu gdzie ma się 2 tatusiów i O mamuś.

Jeszcze jedna sprawa, jestem przeciwny adoptowaniu dzieci przez pary homo. Nie wyobrażam sobie dziecka dorastającego w domu gdzie ma się 2 tatusiów i O mamuś.

Pary homoseksualne to nie tylko geje ale również lesbijki... Poza tym fajny argument "bo tak". Ja również nie jestem zbytnio przekonany, ale nie przez wychowanie, bo nie da się określić kto da więcej miłości para homo- czy heteroseksualna? Wiele osób myśli, że to dwie osoby prowadzące "słodkie życie", które chcą sobie wyhodowywać dzieci jak psy. Może para homoseksualna da im więcej miłości? Może będzie im bardziej zależeć na dziecku? Osobiście jestem na nie z tego powodu, że społeczeństwo w Polsce nie jest do tego przygotowane, za dużo nam osób z tradycyjnymi poglądami. Trochę żałosne to wszystko, temat "Kto z kim śpi" czy "Kto kogo ma kochać".

Zakładam wyraźny dyskomfort życia młodego człowieka, wychowanego przez parę homoseksualną. Jest duże prawdopodobieństwo, że dziecko będzie heteroseksualne i przepraszam za śmiałe słowa, ale będzie podchodził z obrzydzeniem do kontaktów seksualnych i zachowań dwóch panów w rodzinnym domu.Nie wspomnę o kontaktach w środowisku rówieśniczym, bo wystarczy jeden kolega, by zmienić życie takiego człowieka w koszmar, a taki zawsze się znajdzie, pomimo działań na rzecz równouprawnienia. Tego się w społeczeństwie w 100% nie zmieni, podobnie jak walce z rasizmem.

Jest duże prawdopodobieństwo, że dziecko będzie heteroseksualne i przepraszam za śmiałe słowa, ale będzie podchodził z obrzydzeniem do kontaktów seksualnych i zachowań dwóch panów w rodzinnym domu.

Nie wiem jak ty ale nie oglądam "kochającej się" mojej mamy z jej chłopakiem, jestem homoseksualny i równie dobrze mnie to może obrzydzać :wink:

Tego się w społeczeństwie w 100% nie zmieni, podobnie jak walce z rasizmem.

W stu procentach nie, ale porównaj ogólne podejście społeczeństwa nie biorąc pod uwagę część patologiczną bardzo się zmieniło w przeciągu chociażby 100 lat.

Pan Palikot zrobił z polityki happening na początek z świńskimi łbami i wibratorami, teraz ma kolejne zabawki, ale już w ławach sejmowych. Taki człowiek w parlamencie angielskim, amerykańskim zostałby już dawno zapomniany.

Happeningi w polityce nie są niczym specjalnie nowym, swoją drogą zastanawia mnie czy pamiętasz kontekst tamtego wystąpienia czy jedynie barwne akcesoria.

Nikt nie pozbawia ludzi takich jak Grodzka do bycia człowiekiem, ale jakie ma predyspozycje do tego by zostać marszałkiem, czy to tylko zagranie Palikota na zrobienie szumu i odwrócenie uwagi od ważniejszych spraw.

Zapytałbym raczej czego jej brak według Ciebie by móc zostać takowym wicemarszałkiem? Zdaje się, że znalazła się w gronie najlepszych posłów wg. Polityki doceniona za merytorykę:)

To chyba nie jest trudne, wyobraź sobie rodzica samotnie wychowującego dziecko i dodaj drugiego tej samej płci.

To chyba nie jest trudne, wyobraź sobie rodzica samotnie wychowującego dziecko i dodaj drugiego tej samej płci.

Nawet to będzie szczęśliwsza rodzina, bo taka samotna mama czy tata często nie dają już sobie rady, muszą sami pracować, zarabiać, załatwiać, robić zakupy, sprzątać itd. Zwłaszcza jak dziecko jest małe i jeszcze nie może rodzicu pomóc w jakiś na jakąś większą skalę. Co 2 osoby to nie jedna c:

Zapytałbym raczej czego jej brak według Ciebie by móc zostać takowym wicemarszałkiem? Zdaje się, że znalazła się w gronie najlepszych posłów wg. Polityki doceniona za merytorykę:)

:mrgreen: merytorykę hehe, nic nie mówi o gospodarce, sytuacji ludzi młodych na rynku pracy etc, a nastawiła się tylko na tolerancję, homo i trans. Taka prawa, poza tym lepsza jest propozycja na v-marszałka Ludwika Dorna, który jest politykiem w odróżnieniu od Grodzkiej.

Pizza tematyka jest tu bez znaczenia, to posada v-marszałka a nie ministra gospodarki.

Ludwik Dorn zasadniczo nie jest żadną propozycją, choćby dlatego z uwagi na pewną dobrą tradycję sejmową, więc w sumie nie ma za bardzo po co rozważać tej kandydatury.

Wydaje mi się, że Dorn, który w swej przeszłości był już v-marszałkiem, wicepremierem, ministrem spraw wewnętrznych i administracji będzie lepszą propozycją.

Jak tylko przejdzie do RP i będzie reprezentował jego poglądy to spoko to spoko ;] Niemniej pewnie i tak Nowicka zostanie.