• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Who's Online (See full list)

• Shady-Lane90
    • mw2
    • Kalafior_Grozy
    • yiliyane
    • michaelowax3
  • Chatbox

Load More
    You don't have permission to chat.
    • Kalafior_Grozy
      O czym teraz myślisz?
      Tyle hajsu za antyramę? Kogoś zdrowo pokręciło.
    • Kalafior_Grozy
      co mnie dziwi?
      Dziwi mnie, ze mimo całej chujni jaka się dzieje u Nas w Kraju ludzie nie wyjdą na ulicę i nie zaczną wymuszać na rządzących by robili dobrze Nam a nie sobie. Nie mówię tu o kodziarstwie i innych oszołomach, którzy chcieli jedynie zmienić jedno gówno na drugie, ale o ludziach, którym na serio zależy. W kilkunastu krajach na świecie dzieje się teraz w tym momencie bardzo "ciekawie" a u nas? Wzrost akcyzy na fajki oraz alko, wzrost opłaty paliwowej, inflacja w górę, kłótnie o żeńskie "ko
    • michaelowax3
      michaelowax3 (II)
      W sumie po tym co już przeszłam nie boję się niczego. Mam podejście - co ma być to będzie Życie nie jest po to by się bać lecz żyć. Najbardziej z tego, że zniosłam te wszystkie trudy jakie mnie napotkały i uważam się za osobę silną psychicznie. Dumna jestem również z tego, że uwolniłam się od toksycznej rodziny. A również z tego, że udało mi się przejść przez okres szkolny bo to nie było łatwe a wtedy w moim myśleniu ktoś bez szkoły to gówno - a odkąd dowiedziałam się, że ktoś ma szkołę
    • Shady-Lane90
      Czego się boisz?
      Jak w temacie   Boję się jeździć samochodem z mamą, kiedy to ona siedzi za kierownicą.  
    • Shady-Lane90
      michaelowax3 (II)
      1. Ile czasu dziennie spędzasz na spacerowaniu? 2. Lubisz być w centrum uwagi? 3. Kot czy pies? 
  • Recent Status Updates