• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Who's Online (See full list)

• Shady-Lane90
  • Chatbox

Load More
    You don't have permission to chat.
    • Shady-Lane90
      Co byś zabrał(a) na bezludną wyspę?
      Nieograniczoną ilość książek.  Mp3 z ulubioną muzyką (+ zapas baterii). Swoją ukochaną Labradorkę Lunkę aka Bubkę ♥
    • Shady-Lane90
      co mnie dziwi?
      Tak naprawdę dziwi mnie wiele rzeczy. Przede wszystkim ludzka hipokryzja i niewdzięczność oraz głupota, która nie ma chyba granic. 
    • Shady-Lane90
      Co Was wzrusza?
      Najbardziej to chyba ludzkie i zwierzęce cierpienie.  Ale czasem także muzyka.
    • Shady-Lane90
      Czy lubicie swoje rodzeństwo
      Mam starszego brata. Nasze stosunki układają się różnie. Raz jest lepiej, raz gorzej - jak to zwykle bywa między rodzeństwem.  Kiedy byliśmy młodsi to kiepsko się dogadywaliśmy. Różnica wieku robiła swoje. 6 lat to zdecydowanie zbyt dużo. Aktualnie żyjemy na stopie kumpelskiej, jednak nie jesteśmy nie wiadomo jak blisko. Czy lubię swojego brata? Tak. Powiem więcej - kocham go. W końcu to mój brat  
    • Kerosine
      Dzień dobry :)
      Witaj, dohturko =) Twój nick kojarzy mi się nieodparcie z daturą, a to dobre skojarzenie [przynajmniej dla mnie]. Przybliżysz troszkę bardziej swoją osobę tym, którzy nie byli na zlocie? Mam tu na myśli przede wszystkim zainteresowania: książkowe, muzyczne, filmowe. Baw się dobrze na forum!
  • Recent Status Updates