PropheT

? Seks przez ubranie ?

64 postów w tym temacie

lol jaki seks przez ubranie jak to sobie wyobrażasz ?? :P jeśli chodzi Ci o to, że będziecie w ubraniach, a ty na niej się położysz i będziesz sie poruszał to w ciąże nie zajdzie :P hehe ale żadna przyjemność z czegoś takiego :P zresztą masz 18 lat więc takie rzeczy powinieneś wiedzieć ;)

btw widze fan Qlimaxa ;) pozdro :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Yyy.. on chyba ma na myśli petting.

"Petting (z ang.) to jedna z form aktywności seksualnej człowieka. Polega na pieszczeniu seksualnym drugiej osoby z pominięciem pełnego stosunku płciowego.

Istnieje wiele wersji definicji pettingu. Zasadniczo petting polega na zaawansowanych pieszczotach erotycznych, czyli pieszczeniu narządów płciowych lub innych stref erogennych partnera w taki sposób, że może dojść do osiągnięcia tzw. satysfakcji seksualnej, czyli orgazmu, ale inną metodą niż poprzez immisję (wprowadzenie) członka do pochwy. Jest to aktywność mająca zastąpić pełne współżycie seksualne. Według najszerszej definicji, pettingiem są wszelkie formy pieszczot z zastrzeżeniem podanym powyżej, w tym seks oralny, definicja węższa może oznaczać pieszczoty od pasa w górę, lub też wręcz przeciwnie, pobudzanie genitaliów ale bez immisji. Problematyczne jest również ujęcie w definicji stosunków doodbytniczych (i to bez względu na orientację seksualną). Generalnie jednak petting to tzw. seks bez stosunku.

Petting ma często miejsce w rozwoju seksualnym człowieka pomiędzy fazą masturbacji a rozpoczęciem normalnego życia płciowego. Umożliwia człowiekowi łagodne wejście w świat współżycia seksualnego (czyli uprawiania seksu z drugą osobą) poprzez poznanie i naukę ciała i reakcji, zarówno u siebie, jak i u partnera. Petting zasadniczo pozbawiony jest obaw o "sprawdzenie się", ból przy defloracji lub zajście w ciążę, mniejsze są też możliwości wystąpienia zaskakujących negatywnych doznań, wpływających na późniejsze życie seksualne, co może mieć miejsce w przypadku pierwszego pełnego stosunku z immisją i wytryskiem. Z tego powodu, petting bywa zalecany przez seksuologów jako etap rozwoju seksualnego człowieka przed pełnym stosunkiem seksualnym. Petting, jako jedna z metod współżycia w okresie przed defloracją kobiety, jest również dopuszczany, lub nawet zalecany przez te osoby o umiarkowanych poglądach, które przywiązują zasadniczą wagę do doniosłości aktu utraty przez kobietę dziewictwa. Jest więc jednym z krytycznych aspektów pojęcia tzw. czystości seksualnej. Przez osoby o bardziej rygorystycznych poglądach moralnych petting, szczególnie ten kończący się ejakulacją partnera, jest jednak niedopuszczalny jako naruszenie tej czystości. Takie jest np. stanowisko kościoła katolickiego.

Petting jest również metodą uprawiania seksu w stałych związkach, gdzie uprawianie seksu z immisją jest utrudnione lub nawet niemożliwe z powodu różnic w budowie anatomicznej narządów seksualnych partnerów. Petting jest oczywiście również formą urozmaicania życia płciowego u partnerów uprawiających normalne stosunki, może także zastępować stosunki seksualne np. w okresach płodnych, przy stosowaniu przez partnerów naturalnych metod zapobiegania ciąży. Seksuolodzy podają jednak, że sporadycznie może dojść do zajścia w ciążę podczas pettingu połączonego z wytryskiem nasienia bezpośrednio na kobiece narządy płciowe, lub wprowadzeniu go tam np. palcem."

Źródło: Wikipedia http://www.wkikipedia.pl

Zapraszam:

TU

I masz wiele stron poświęconych tym pieszczotom. :)

Powodzenia!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

taaaa ale peeting to trochę co innego niż seks przez ubranie :P hehe no chyba, że o to mu chodziło ale to też powinien wiedzieć :P zresztą korzysta się z google :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oj no może na to nie wpadł :P Ważne że potrafilismy mu pomóc chyba nie? :P 8)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie nie. :| Nie jestem 'typowym prawiczkiem' który od niedawna odkrywa uroki bycia z kimś blisko. Źle mnie zrozumieliście, po prostu chciałem usłyszeć cos normalnego na ten temat, a nie sztywne regułki z encyklopedii (dzięki Kszoczanka) ja to wiem. Co Wy o tym sądzicie.

Qlimax 4ever :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ale powiedz jeszcze czy tobie chodzi o ten peeting czy jakiś seks przez ubranie (nie wiem co to :P ) bo jeśli chodzi o peeting to jest bardzo przyjemny i to, że dziewczyna w ciąże zajdzie jest raczej mało prawdobne :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miałem kiedys szalona znajomą która siedząc mi na kolanach (byłem ostro nawalony) skakala po moim ale moj był w ubraniu a jej chyba tez mbo jak tak skakała to sie przebudzilem i nic nie bylo. kiedys jeszcze z nia sie kilka razy mamlałem jak byłem troszke trzezwy i pieścilem ktoche jej ciało io nic więcej mawet nie wiem czy jest dobra w te klocki :)

to chyba był seks przez ubranie jak skakała po mnie hehe albo jej sie cos sniło a nie wiem sam hehe.

Co do petingu to mnie sie on kojarzył z lizaniem pipki :D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
:P jeśli chodzi Ci o to, że będziecie w ubraniach, a ty na niej się położysz i będziesz sie poruszał to w ciąże nie zajdzie :P hehe ale żadna przyjemność z czegoś takiego :P

btw widze fan Qlimaxa ;) pozdro :)

Nie wiem jak ty, ale jeśli jest sie blisko z osobą ktora sie kocha, mozna wielu rzeczy sprobować. I takie coś tez jest mile, bo wyraza bliskość:P I przyjemność też własnie taka jest...:D Ale do orgazmu nie dojdziesz:D:D:D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ale do orgazmu nie dojdziesz:D

Tu jestem innego zdania :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

można dojść do orgazmu :)

jezeli pociąg jest :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Looz:d najpierw mówicie, ze przez ubranie jest do dupy...a teraz???

Pozatym nie wiem jak tam z psychika tego chłopaka, bo chłopaczyna moze strzelić od razu:P jak sie podnieci:P ale to nie jest rozwiazanie;p

Ja tam do orgazmu dochodze, bo mój chłopak jest po prostu dobrym kochankiem:D:D:D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nieprawdą jest to że seks "przez ubranie" jest bezpieczny! kobieta może zajść w ciążę przez ubranie. Jeśli mężczyzna będzie miał wytrysk to jest ryzyko bo plemniki przemieszczają się nawet przez ciuchy.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w tym całym seksie przez ubranie chodzi o to ze facet mimo swojego ubrania dotyka partnerki tam....w taki sposob jakby sie kochali i robi to dosc mocno aby czuc z tego jakąś przyjemnosc aby czuc cos milego to jest bezpieczne chyba ze ubranie jest bardzo cienkie i dojdzie do wytrysku ale to i tak malo prawdopodobne :wink:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dicembre nie możliwe jest zajście w ciąże przez ubranie... aby doszło do zapłodnienia plemniki muszą znależć się w środku w pochwie przynajmniej... gdyby było inaczej to po seksie analnym podczas wypływania spermy dochodziło by do zapłodnienia a tak nie jest... pozdro

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Seks przez uranie może doprowadzić do orgazmu,po prostu robicie takie ruchy,jakbyście się kochali,tylko,że robicie to w ubraniu. Robicie to mocno,żeby coś poczuć,a w ciąże przez to kobiecina nie zajdzie ;) a jest to przyjemna forma pettingu.. :oops: pozdrawiam :lol:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
hehe ale żadna przyjemność z czegoś takiego

Próbowałeś??

Moim zdaniem możesz spróbować pod warunkiem że dziewczyna bd tego chciała... :P

[ Dodano: Pon Kwi 30, 2007 14:36 ]

Seks przez uranie może doprowadzić do orgazmu,po prostu robicie takie ruchy,jakbyście się kochali,tylko,że robicie to w ubraniu. Robicie to mocno,żeby coś poczuć,a w ciąże przez to kobiecina nie zajdzie a jest to przyjemna forma pettingu.. pozdrawiam

Popieram ponieważ wiem coś o tym i wiem jakie to uczucie

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ostry seks w majtkach. Nie polecam. Lepiej "po bożemu" z antykoncepcją :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przepraszam!!!! ale co to jes "sex przez ubranie"???????? Położysz się na dziewczynie i co????? jak to ma wyglądać??? Może sprubójcie sexu oralnego! Tylko bardzo stopniowo! Ze spotkania na spotkanie pozwalajcie sobie na coraz więcej! Uwierz, takie stopniowe odkrywanie soich ciał jest bardzo podniecające! Dziewczyna napewno nie pomyśli o Tobie jak o napaleńcu jeżeli będziesz robił to z uczuciem i jeżeli ona też będzie tego chcieć! powodzenia!!!!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"Seks przez ubranie" raczej bym tego seksem nie nazwal. To poprostu ruchy takie jak w seksie. To naprawde podnieca, co wiecej pomaga facetowi sie "wyladowac" jesli dziewczyna jeszcze nie jest gotowa na prawdziwy seks. To tez dobre "przejscie" miedzy calowaniem i seksem, pozwala lepiej sie poznac i przelamac pewne bariery. Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

fakt chodzi ci o peting.... w tym tez zawsze jest male ryzyko byc albo nie byc tatusiem..mozesz sperme przypadkowo przeniec palcem do jej macicy i dupa zbita jestes ojcem chcesz czy nie;P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Takie ruchy jak w prawdziwym seksie są bardzo fajne :D tym bardziej jak nie jest się gotowym na współżycie,jest to dobry sposób.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
w tym tez zawsze jest male ryzyko byc albo nie byc tatusiem..mozesz sperme przypadkowo przeniec palcem do jej macicy i dupa zbita jestes ojcem chcesz czy nie;P

Ale on nie pyta o wszystkie aspekty petingu! Pyta tylko o seks przez ubrania a nie wspomina nic "palcowce" (bo nie wiem jak to inaczej nazwac :) ). Wiec według mnie ryzyka nie ma. No chyba ze oboje z partnerka nosicie ubrania przez ktore sperma moze łatwo przecieknać. Przynajmniej takie jest zdanie kilku osob wypowiadajacych sie wczesniej. Ale według mnie znikoma szansa! Jakos nie chce mi sie werzyc zeby nasienie przecieklo przez moja bielizne, spodnie i jeszcze jej ubrania :P W dodatku dostało sie do jej pochwy :P Pozdro

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Seks przez ubranie ?

Seksem bym tego nie nazywała...

Takie ruchy jak w prawdziwym seksie są bardzo fajne :D tym bardziej jak nie jest się gotowym na współżycie,jest to dobry sposób.

Dobry sposób na co?

Na głupawkę chyba ;)

Z "seksem przez ubranie" nie mam żadnych wzniosłych, namiętnych, fascynujących skojarzeń - tylko śmiech, wybaczcie ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hejka... "Jak to mniej więcej wygląda, i czy to jest bezpieczne" jak dal mnie to coś w rodzaju bycia w majteczkach i poruszania się jak byście to robili ( przynajmiej ja to tak rozumiem) a i do orgazmu na pewno dojdzie;) myślę że to bardzo przyjemne i bezpieczne o ile przy tej zabawie nie dojdzie do seksu i wytrysku:P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz