NYC

Macie blizny?

107 postów w tym temacie

Hej, jeśli chodzi o blizny to mam dwie duże na brzuchu jedną po cesarskim cięciu a drugą po wyrostku jest mega duża bo wyrostek mi się rozlał i musieli wykonać większe cięcie. Jeżeli możecie mi coś polecić aby zrobiła się ona mniej widoczna bo na razie jest gruba i czerwona i nie wyobrażam sobie siebie już w stroju dwuczęściowym 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miałam całkiem sporo blizn, natomiast teraz nie potrafię znaleźć ani jednej. Czy to możliwe, że z biegiem czasu one po prostu zniknęły? 

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam jedną od poparzenia na lewej dłoni i drugą na lewej ręce, która wraz z postępującym procesem gojenia się wygląda coraz bardziej dwuznacznie. Mianowicie jak rana od cięcia się, więc muszę się co chwila tłumaczyć z jej pochodzenia co bardziej ciekawskim. Mam jeszcze jedną oparzeniową na lewej łydce, i miałam też na lewym udzie przez długi czas powolnie się gojącą i paprzącą się po wbiciu nożyczek  w to udo.

Moja lewa strona za często ulega nieszczęśliwym wypadkom...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam kilka ale nie znam pochodzenia wszystkich. Jedną na czole, małą, praktycznie niewidoczną - po wypadku na basenie. Konkretnie po uderzeniu głową w murek. Dwie na wierzchu lewej dłoni po ugryzieniu psa. Pod lewym kolanem - dziabnął mnie pająk kiedyś, a że mam uczulenie to stworzyła się rana i z niej dość płytka blizna. Mam tez ślad na uchu po nieudanym przebiciu(nie pozdrawiam pewnego kolegi). I jeszcze środkowy palec prawej stopy - jak byłam mała to podczas ogniska spadł mi kawałek płonącej kiełbasy - nie żartuję. Nie wstydzę się, żadnej z nich. Są mało widoczne, a po a tym czyni mnie to jedyną w swoim rodzaju. 

Mam jeszcze liczne przebarwienia na twarzy po trądziku - więc jeśli liczą się jako blizny to akurat tych się wstydzę i zakrywam makijażem. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam blizny na łydce po bliskim spotkaniu z jeżynami, no cóż, gdybym przewidziała łażenie po lesie, to nie zakładałabym spódnicy... Do tego ledwo widoczne ślady na dłoniach po moim świętej pamięci kocie, kilka na nogach (nawet nie pamiętam skąd) oraz blizny po cięciu się.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam jedną na czole bo raz przypadkiem przy*** w balkon... Dobrze że już jest trochę mniej widoczna. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz