mlodywojak

sex z starszą o 17 lat kobietą

9 postów w tym temacie

Jak zaciągnąć do łóźka starszą o 17lat kobiete? Mam 19 lat i podoba mi sie 36letnia kobieta zktorą chciałbym sie przespac.nawet ja poderwałem, ale ma opory ze niby jestem za młody,ona męźatka,mąż jest dyrektorem banku,niewpada...ale niepowiedziała nie:-) jak to teraz rozegrac zeby niiespiepszyć.Oboje jestesmy zDarłowa a to mała miescina i za bardzo niema miejsca na spotkania.C robic?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Było jeszcze napisać jak ma na nazwisko. Jeśli ma męża to zostaw ją w spokoju, dzieci też ma?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ma dzieci? Jak ma dzieci to sobie odpuść.
A jak nie ma to do boju? Nosz k*rwa.
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Logika dzisiejszych kobiet. 8)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak chcesz, to możesz się za nią wziąć. Prędzej czy później wyjdzie to na jaw, ona będzie miała niezły problem, a Ty - jeszcze lepszy, jak Cię jej mąż pogoni ;)

Znajdź sobie rówieśniczkę. Obstawiam, że coś takiego może być ciekawym doświadczeniem, ale najlepiej jednak, gdybyś sam bym naprzód w pełni dorosły.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Logika dzisiejszych kobiet. 8)

Ależ jest logika. Po prostu nienawidzę jak się życie takim dzieciom psuje. Jeśli chce zdradzać to chyba jest nieszczęśliwa w związku. Jeśli on chce z Nią to zrobić to są siebie warci. Proste. Panowi chcielibyście być z kobiętą, która mówi 19latkowi, ze się z nim prześpi? Nie, więc niech szybko odejdzie od niego i tyle.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz