Jump to content

Tanie loty - jak to jest?


Zakłopotany

Recommended Posts

Posted

Cześć,

Chce polecieć do Londynu jakoś po 14 marca na weekend z dziewczyną.

W tym celu odwiedziłem stronę eSky.pl, zauważyłem że loty na lotnisko Stansted są najtańsze i po godzinie busem jestem w Londynie.

Tydzień temu bilety na termin który wybrałem były dużo tańsze. Wczoraj sprawdziłem i dużo podrożały. Są to linie Rayinair.

Jest szansa że te bilety znowu potanieją? Słyszałem że jest to dynamiczne. Jestem w tym trochę świeży. Zawsze latałem czarterami.

Poradźcie coś. Jak to z tym jest?

Pozdrawiam.

Link to comment
Incomprehensible
Posted

Nie lataj ryanem, tylko wizzairem. On lata na Luton. Czy potanieją, trudno powiedzieć, ale skłaniałabym się ku temu, że niekoniecznie. Jeśli jesteś w tym kompletnie zielony, to radzę Ci przed podróżą przejrzeć forum fly4free. (:

Link to comment
Posted

Czym krótszy termin wylotu, tym te bilety są zwykle droższe. Ogólnie wyjazd tylko na weekend jest najdroższy. Żeby znaleźć okazje, to trzeba trochę poszukać i zwykle dostosować się do terminów. Jest taki dzień, że bilet kosztuje 5zł, z czasami 500zł w to samo miejsce.

Tu masz ryanair i wizzair, bo ogólnie są najtańsze.

http://www.latamy.pl/3pp,20,tanie-linie ... 3godQW4Aww

http://wizzair.com/pl-PL/Search

Link to comment
Posted

Dokładnie tak, im bliżej wylotu, tym drożej. Bilety nie tanieją. Generalnie trzeba wertować, w promocjach w bardzo wiele miejsc bilety są po parę złotych, a powrotne przeważnie od 46 zł wzwyż, ale tzn, że za 5 dych można sobie taką wycieczkę sprawić.

Link to comment
jannowicki2505
Posted

Radzę poszukać biletów wcześniej, wtedy można znaleźć naprawdę ciekawe oferty nawet za kilkanaście złotych. Często jednak podróże tanimi liniami wiąże się z gorszym standardem lub ograniczeniem bagażowym, ale jeśli chodzi o Londyn, lot jest tak krótki, że nie powinno to być jakąś wielką niedogodnością.

Link to comment
 • 2 months later...
Posted

Dlaczego gorszy standard? No chyba że latasz Luftem albo KLM.

Link to comment
Posted

Ja słyszałem, że można i tanio wylecieć lecz zazwyczaj lotniska są daleko od centrum miasta i na samą taksówkę wydasz 2x więcej niż za lot. Ale to tylko takie plotki może jest inaczej.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 • Who's Online (See full list)

  • There are no registered users currently online
 • Najnowsze posty

  • wardrum
  • yiliyane
   Otóż to. Na pojęcie samotności trzeba spoglądać szerzej. Brak chłopaka/dziewczyny to nie koniec świata. W każdym razie nie, póki jest się młodym. Gorzej jest, kiedy zbliża się 40-stka, chce się założyć rodzinę, a nikogo na horyzoncie nie ma. Szczególnie to dotyczy kobiet, bo mężczyzna może mieć dzieci właściwie w każdym wieku - kobieta niestety nie. Jeżeli chodzi o mnie, nie czuję się źle z tym, że jestem singielką - i to już od dekady. Mam jeszcze czas, gdybym chciała założyć rodzinę. Zresztą nic na siłę. Większy problem w moim życiu to mała i starzejąca się rodzina i brak znajomych. Brakiem chłopaka na razie się nie przejmuję.
  • yiliyane
   Normalny facet nie interesuje się dziećmi. Koniec, kropka. Mimo że związki z 16-latkami nie są karalne, nie oznacza to, że jest to dobre rozwiązanie. Jak dla mnie to jest duża czerwona flaga. Nie tylko gdybym sama była 16-latką czy bliskim takiej 16-latki, ale nawet gdybym miała być - jako dorosła - partnerką człowieka, który wcześniej spotykał się z dzieckiem lub przejawiał zainteresowanie dziećmi.
  • yiliyane
   Trochę tak, trochę nie. Jeżeli kobieta jest olśniewająco piękna, przeciętny mężczyzna może być nią onieśmielony i nie chcieć zagadać, bojąc się odrzucenia z powodu bycia w niższej lidze. Pięknością chętniej zainteresują się przystojni i/lub bogaci mężczyźni, ale ci stanowią tylko ułamek społeczeństwa - w dodatku część z nich, mimo swojego statusu, nie jest, jako partner, zbytnio wartościowa. Może się zdarzyć, że piękność żyjąca nie w wielkich metropoliach, nie mająca zbyt wielu kontaktów towarzyskich, szczególnie w wyższych sferach, nie zostanie zauważona przez mężczyzn o wyższej pozycji, którzy nie będą peszyli się na jej widok. Może się zdarzyć, że piękność, która ma kontakty w wyższych sferach, będzie przyciągała jedynie mężczyzn złego charakteru. Nie zgodzę się natomiast ze stwierdzeniem, że najpiękniejsza kobieta ma najmniejsze szanse na zdobycie wartościowego mężczyzny. Najtrudniej jest brzydkim kobietom, bo tych nie chcą ani bogaci i przystojni, ani nawet przeciętni.
  • yiliyane
   Powody, dla których kobiety zwykle wybierają starszych mężczyzn są te same od tysięcy lat. Starszy mężczyzna jest dojrzalszy i lepiej sytuowany niż rówieśnik/młodszy mężczyzna. W przeszłości nacisk był kładziony bardziej na majątek, obecnie, mam wrażenie, na dojrzałość. Ale to jest pewna generalizacja. Nie każda kobieta wybierze starszego mężczyznę. Od każdej reguły są przecież wyjątki. A od tej - w dzisiejszych czasach - mam wrażenie, że jest całkiem sporo wyjątków.
 • Recent Status Updates

  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
   · 5 replies
  • Kerosine

   Kerosine

   Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
   · 0 replies
  • Pizzaro

   Pizzaro

   Czy jest tutaj życie?
   · 3 replies
  • _Balladyna_

   _Balladyna_

   idę pogadać z siostrą

   · 0 replies
 • Popular Contributors

  1. 1
   yiliyane
   yiliyane
   7
  2. 2
   Kerosine
   Kerosine
   3
  3. 3
   kasia_demańska
   kasia_demańska
   1
  4. 4
   Xantos
   Xantos
   1
 • Top użytkownicy (7 dni)

  yiliyane
  yiliyane
  30 posts
  Kerosine
  Kerosine
  17 posts
  wardrum
  wardrum
  14 posts
  Gloria
  Gloria
  10 posts
  Martusiaaaaaa92
  Martusiaaaaaa92
  5 posts
  Xantos
  Xantos
  4 posts
  Adam3344
  Adam3344
  4 posts
  kasia_demańska
  kasia_demańska
  3 posts
  nunca
  nunca
  2 posts
 • Top użytkownicy (miesiąc)

  Kerosine
  Kerosine
  48 posts
  yiliyane
  yiliyane
  45 posts
  wardrum
  wardrum
  39 posts
 • Top użytkownicy (rok)

  Kerosine
  Kerosine
  457 posts
  yiliyane
  yiliyane
  396 posts
  Gloria
  Gloria
  127 posts
×
×
 • Create New...
Please Sign In or Sign Up