Jump to content

Dzieeeń Dobry forumowicze! :)


pinguini

Recommended Posts

Posted

Siemaneczko wszystkim forumowiczom! :) Mam na imię Rafał i mam 18lat (choć na forum wyświetla się 19, ponieważ dałem tylko rok). Uczę się jeszcze 4miesiące w LO na profilu Biol-Chem. Województwo Wielkopolskie. Zainteresowania to czytanie książek, głównie kryminalne lub fantasy. Lubię też oglądać seriale amerykańskie, co ostatnimi czasami zrobiło się modne. Moje ulubione to: How I Met Your Mother, 2 Broke Girls i Friends. Próbowałem jeszcze Glee, ale trochę mi brakuje na to czasu teraz. :wink: Słucham praktycznie wszystkiego, co mi wpadnie w ucho, więc nie jestem nastawiony na jeden rodzaj muzyki. Jedynie czego w ogóle nie słucham to rap, nie trawię tego. Ostatnio mam fazę na O.N.A więc męczę ich utwory już z miesiąc. :) Jak byście chcieli jeszcze coś wiedzieć to pytajcie. ^^ Mam nadzieję, że miło tu spędzę czas.

Link to comment
Posted

pinguini, witam Cię serdecznie na forum. Jeżeli można wiedzieć to jakie plany na przyszłość? Rozumiem, że studia jakieś? Sprawdziłeś już jakie przedmioty potrzebujesz zdać na maturze, aby dostać się na dany kierunek? :roll:

Link to comment
johanneskate
Posted

pinguini, witam. Co tam z fantasy czytałeś?

Link to comment
Posted

Witaj!

Uczę się jeszcze 4miesiące w LO na profilu Biol-Chem.

Uhh, mam pytanie, z czego przygotowujesz się do matury (książki, zbiory zadań, cokolwiek) i czy uczęszczałeś na jakieś kursy czy cokolwiek w tym stylu?

Link to comment
Posted

Witamy, a czego jeszcze zdarza słuchać ci się najczęściej prócz O.N.A ?

Link to comment
Posted

Co tam z tych kryminalnych czytasz?

Link to comment
Posted

Witaj :)

Po avatarze i podpisie (zacnym!) wnioskuję, że Barney Stinson to Twój idol? :mrgreen:

Link to comment
Posted
Województwo Wielkopolskie.

A w jakim mieście / okolicach Wielkopolski mieszkasz? Bo ja też jestem z Wlkp. ;)

Jedynie czego w ogóle nie słucham to rap, nie trawię tego.

Oo, mam dokładnie tak samo. :D

A kryminały, to jakie czytasz?

Link to comment
Posted

Trochę się zebrało tych pytań. ^^ Postaram się odpowiedzieć.

Jeżeli można wiedzieć to jakie plany na przyszłość? Rozumiem, że studia jakieś?

Tak, studia. Dużego wyboru nie mam po LO, a jestem ambitny i raczej jakaś szkoła policealna nie wchodzi w grę. Myślę o fizjoterapii (tradycja rodzinna. :) ), ale też chciałem Inżynieria Chemiczna i Procesowa, Technologia Chemiczna albo Inżynieria Materiałowa, jednak w tym przypadku strasznie trudno znaleźć pracę. Zastanawiam się także nad pójściem w logistykę, ale to raczej nie.

Sprawdziłeś już jakie przedmioty potrzebujesz zdać na maturze, aby dostać się na dany kierunek? :roll:

Tak zdaję biologie i chemie.

Co tam z fantasy czytałeś?

Zmierzch. :lol:

Nie no serio, fantasy tak na razie tylko takie wiesz pozycje obowiązkowe, a także coś co mnie interesowało szczególnie, głównie zacząłem jako młodziak, potem przerzuciłem się na kryminalne, a teraz już oba. Jednak bardzo mi się podoba ten gatunek. LoTR, Wiedźmin, Potter, Narnia (niecała), Eragon (dawno i już prawie nie pamiętam, ale wiem, że była bardzo prostym językiem napisana), Siewca Wiatru i jeszcze chyba dwie części Sagi o Ludziach Lodu, Dwie książki z serii Myst. Jeszcze coś czytałem, ale teraz nie pamiętam tytułów.

Z czego przygotowujesz się do matury (książki, zbiory zadań, cokolwiek) i czy uczęszczałeś na jakieś kursy czy cokolwiek w tym stylu?

Niestety na kursy nie chodziłem. Chciałem się zapisać na kursy na politechnice wrocławskiej, niestety dojazd by mnie zamęczył plus wykosztował. Miałbym również cały weekend z głowy, co by mogło zaszkodzić mojej nauce. :)

Z biologii głównie książki z biol, a także Vademecum z Biologii Operonowskie.

Z Chemii: Książki, Zbiór zadań Pazdry, Jakaś stara książka z zadaniami mojego taty, chyba z czasów średniowiecza, ale jest kilka fajnych zadań, i zbiory Witowskiego.

czego jeszcze zdarza słuchać ci się najczęściej prócz O.N.A ?

Nie dawno męczyłem Adele, teraz O.N.A, Raggafaya, 30 Seconds to Mars męczyłem w wakacje, Jackson też wpadł kiedyś. Ogólnie nie mam sprecyzowanego gatunku, który lubię jak mówiłem. Czasami mam taką fazę, że przez cały lipiec i sierpień 2011 słuchałem wszystkie utwory Lady Panku i tak przez całe wakacje.

Co tam z tych kryminalnych czytasz?

Agatha Christie. <333 Herkulesa Poirota uwielbiam! Mam chyba z 65 jej książek, przeczytałem na razie 50. Oprócz tego Sherlock Holmes, w święta czytałem Antona Cziża - Boską Truciznę bardzo mi się spodobała, oprócz tego coś z Chmielewskiej, Grahama i Joe Alex. Ogólnie to się tyczy i kryminałów i fantasy. Ukierunkowałem się dopiero z 4lata temu, więc za dużo nie przeczytałem, z powodu braku czasu. :)

Po avatarze i podpisie (zacnym!) wnioskuję, że Barney Stinson to Twój idol? :mrgreen:

Hmm... Może nie Idol, bo na pewno nie jestem za takim traktowaniem kobiet. :mrgreen: Jednak jest to moja ulubiona postać z seriali. Mistrzostwo! Scenarzyści stworzyli świetną postać a Neil fantastycznie ją zagrał. :)

Link to comment
Posted
Hmm... Może nie Idol, bo na pewno nie jestem za takim traktowaniem kobiet.

No fakt, takie traktowanie nie jest godne pochwały :mrgreen: Ale i tak nie sposób nie lubić tej postaci.

Uczysz się już coś do tej matury? ;d

Link to comment
Posted
A w jakim mieście / okolicach Wielkopolski mieszkasz? Bo ja też jestem z Wlkp. ;)

Okolice Ostrowa Wielkopolskiego. ;)

Uczysz się już coś do tej matury? ;d

...

Ruszam z tą nauką, matura za 130 dni. :mrgreen: Z chemii to tam pryszcz bo większość umiem i jest dobrze, ale z biologii nigdy nie lubiłem się uczyć, więc teraz muszę przysiąść. Szczególnie, że za bio nie przepadam, a z chemii to nawet przyjemność czasem zrobić jakieś zadanie. :P

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 • Who's Online (See full list)

  • There are no registered users currently online
 • Najnowsze posty

  • wardrum
  • yiliyane
   Otóż to. Na pojęcie samotności trzeba spoglądać szerzej. Brak chłopaka/dziewczyny to nie koniec świata. W każdym razie nie, póki jest się młodym. Gorzej jest, kiedy zbliża się 40-stka, chce się założyć rodzinę, a nikogo na horyzoncie nie ma. Szczególnie to dotyczy kobiet, bo mężczyzna może mieć dzieci właściwie w każdym wieku - kobieta niestety nie. Jeżeli chodzi o mnie, nie czuję się źle z tym, że jestem singielką - i to już od dekady. Mam jeszcze czas, gdybym chciała założyć rodzinę. Zresztą nic na siłę. Większy problem w moim życiu to mała i starzejąca się rodzina i brak znajomych. Brakiem chłopaka na razie się nie przejmuję.
  • yiliyane
   Normalny facet nie interesuje się dziećmi. Koniec, kropka. Mimo że związki z 16-latkami nie są karalne, nie oznacza to, że jest to dobre rozwiązanie. Jak dla mnie to jest duża czerwona flaga. Nie tylko gdybym sama była 16-latką czy bliskim takiej 16-latki, ale nawet gdybym miała być - jako dorosła - partnerką człowieka, który wcześniej spotykał się z dzieckiem lub przejawiał zainteresowanie dziećmi.
  • yiliyane
   Trochę tak, trochę nie. Jeżeli kobieta jest olśniewająco piękna, przeciętny mężczyzna może być nią onieśmielony i nie chcieć zagadać, bojąc się odrzucenia z powodu bycia w niższej lidze. Pięknością chętniej zainteresują się przystojni i/lub bogaci mężczyźni, ale ci stanowią tylko ułamek społeczeństwa - w dodatku część z nich, mimo swojego statusu, nie jest, jako partner, zbytnio wartościowa. Może się zdarzyć, że piękność żyjąca nie w wielkich metropoliach, nie mająca zbyt wielu kontaktów towarzyskich, szczególnie w wyższych sferach, nie zostanie zauważona przez mężczyzn o wyższej pozycji, którzy nie będą peszyli się na jej widok. Może się zdarzyć, że piękność, która ma kontakty w wyższych sferach, będzie przyciągała jedynie mężczyzn złego charakteru. Nie zgodzę się natomiast ze stwierdzeniem, że najpiękniejsza kobieta ma najmniejsze szanse na zdobycie wartościowego mężczyzny. Najtrudniej jest brzydkim kobietom, bo tych nie chcą ani bogaci i przystojni, ani nawet przeciętni.
  • yiliyane
   Powody, dla których kobiety zwykle wybierają starszych mężczyzn są te same od tysięcy lat. Starszy mężczyzna jest dojrzalszy i lepiej sytuowany niż rówieśnik/młodszy mężczyzna. W przeszłości nacisk był kładziony bardziej na majątek, obecnie, mam wrażenie, na dojrzałość. Ale to jest pewna generalizacja. Nie każda kobieta wybierze starszego mężczyznę. Od każdej reguły są przecież wyjątki. A od tej - w dzisiejszych czasach - mam wrażenie, że jest całkiem sporo wyjątków.
 • Recent Status Updates

  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Serdecznie z tego miejsca pozdrawiam Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Buziaczki <kiss> <kiss>
   · 0 replies
  • Kalafior_Grozy

   Kalafior_Grozy

   Witam Was ponownie po rocznej nieobecności.
   · 5 replies
  • Kerosine

   Kerosine

   Ku pamięci wszystkich naszych bliskich, którzy nie mogą - już nie - zasiąść z nami do wigilijnego stołu i dla wszystkich tych, którzy musieli w kończącym się właśnie roku z kimś pożegnać. Czasami nie to, co jest, a to czego nie ma jest bardziej niż to, co jest.
   · 0 replies
  • Pizzaro

   Pizzaro

   Czy jest tutaj życie?
   · 3 replies
  • _Balladyna_

   _Balladyna_

   idę pogadać z siostrą

   · 0 replies
 • Popular Contributors

  1. 1
   yiliyane
   yiliyane
   7
  2. 2
   Kerosine
   Kerosine
   3
  3. 3
   kasia_demańska
   kasia_demańska
   1
  4. 4
   Xantos
   Xantos
   1
 • Top użytkownicy (7 dni)

  yiliyane
  yiliyane
  30 posts
  Kerosine
  Kerosine
  17 posts
  wardrum
  wardrum
  14 posts
  Gloria
  Gloria
  10 posts
  Martusiaaaaaa92
  Martusiaaaaaa92
  5 posts
  Xantos
  Xantos
  4 posts
  Adam3344
  Adam3344
  4 posts
  kasia_demańska
  kasia_demańska
  3 posts
  nunca
  nunca
  2 posts
 • Top użytkownicy (miesiąc)

  Kerosine
  Kerosine
  48 posts
  yiliyane
  yiliyane
  45 posts
  wardrum
  wardrum
  39 posts
 • Top użytkownicy (rok)

  Kerosine
  Kerosine
  457 posts
  yiliyane
  yiliyane
  396 posts
  Gloria
  Gloria
  127 posts
×
×
 • Create New...
Please Sign In or Sign Up